Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Svatopluka Čecha 1541, Žatec
Ord. praktického lékaře gynekologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: jiné místo Jiný

Do těhotenství jsem si na paní doktorku nemohla stěžovat, že byla nekomunikativní a "studená" mi nevadilo, ale že v těhotenství se musím na vše ptát a dohledávat na internetu, protože sama nic nevysvětlí, a že si připadám, že ji obtěžuji, to už mi vadilo, ale pořád jsem to ještě brala. Že mě praktik a jiný specialista chtěl na začátku těhotenství poslat na rizikové, ale paní doktorka se s tím neobtěžovala i přes to, že jsem dělala fyzicky náročnou práci, asi moje hloupost, že jsem si to nenechala napsat. Až do poslední kontroly, na kterou jsem se objednávala kvůli velkým otokům, nebyly žádné problémy. Na ní se mě jen zeptala, kde chci rodit a dala mi žádanku do nemocnice bez jakéhokoliv vysvětlení. Syn se musel narodit o měsíc dříve po 14ti dnech, co jsem strávila v nemocnici a dalších 14 dní jsme museli zůstat. Vyšetření po šestinedělí bylo surové, i přes to, že viděla, že mi to není příjemné, jen řekla, že to musím vydržet. Absolutně žádná empatie, už bych k ní nešla. Ale sestřičku má zlatou.

P
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka je sympatická. Hodně se zajímala a poradila byla mluvná a měla velmi příjemné vystupování.... Nejlepší gynekoložka, kterou jsem měla.

S
Ověřeny pacient

Chodím k pani doktorce dost dlouho. Hned na zacatku těhotenství jsem byla na rizikovym a na péči si nemůžu stežovat. První prohlidky po porodu jsem se bala ale zbytecne. Citlive zachazení. A že většinou chybí úsměv? To mě nezajímá..

L
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím již dlouho a dokonce za ní dojíždím z Prahy. Myslím si, že je profesionál a mám k ní úplnou důvěru. Letos s ní řeším své druhé těhotenství a na cokoliv se zeptám, tak mi odpoví. Jen podotýkám, že obě těhotenství jsou zatím bez problémů, ale věřím, že by mi ráda poradila i tak, kdyby se něco vyskytlo. Mohu jen doporučit dále.

Zdravím velice mě mrzí jak se některé znás vyjadřují o paní doktorce.Já sem velice spokojená a to se vším co k paní doktorce patří a její profesní přístup nemá chybu.Já bych neměnila.Proto říkám je nejlepší.Iva

Nedávno jsem u paní doktorky na první prohlídce u gynekologa. Byla velice příjemná a vše vysvětlila. Z návštěvy jsem byla nadšená, na to jak jsem se předtím bála. Paní doktorku jen doporučuji.

Paní doktorku Martanovou jsem dnes navštívila zcela poprvé a je mi dost líto těch negativních komentářů zde. Je to moje čtvrtá gyndařka a jednoznačně říkám, že nejlepší. Komunikativní, všechno vysvětlí (dokonce i banality, které mi měli vysvětlit už gyndaři v předešlých letech!!!), ochotná. Měla jsem z ní velmi dobrý pocit. Doporučuji!

Ověřeny pacient

Doufám, že s touto lékařkou se už nebudu muset nikdy potkat. Při vyšetření na "velkém ultrazvuku" v Chomutově jsem si připadala jako zločinec. Paní, která píše, že jí je vždy oplaceno úsměvem, měla zřejmě štěstí. Já nikoliv. Chápu, že paní doktorka nemusí na pozdrav odpovídat se širokým úsměvem, ale minimálně odpovědět slušným tónem by neměl být problém. Samotné vyšetření trvalo necelé dvě minuty, což mi nepřijde úplně normální. Kdybych se po ukončení "bleskovyšetření" sama nezeptala, zda je vše v pořádku, už by se se mnou paní doktorka ani neobtěžovala ztratit jediné slovo. Tím, že jsem se však dovolila zeptat, jsem si vysloužila neuvěřitelnou odpověď: "Já tam nic špatnýho nevidim, ale to poznáte teprve, až se to narodí." Z ordinace jsem vylezla jako opařená. Celý zbytek těhotenství jsem se modlila, abych tuto osobu nepotkala u porodu. Naštěstí jsem si už neviděla.

Často slyším na paní doktorku řeči typu: Je chladná, odměřená, neusmívá se...
Přemýšlí ale občas některá nad tím, jak se tváří, když vchází do ordinace? Já zdravím s úsměvem a taky je mi úsměvem odplaceno. Paní doktorka je na mě vždy VELMI MILÁ a usmívá se po celou dobu, co jsem v ordinaci. Pro případné rýpaly dodávám, že nejsme příbuzné ani známé ;)
Vysvětlí mi každé vyšetření a když se zeptám, vždycky mi ochotně odpoví a vysvětlí, co potřebuju vědět.
A o sestřičkách ani nemluvě, ty jsou obě perfektní. Kdykoliv jsme zavolala s jakýmkoliv problémem, okamžitě si mě pozvaly, i když měly plno objednávek.
Teď jsem těhotná, takže docházím do ordinace častěji, a nemůžu vytknout jedinou věc. Ať už se to týká osobního přístupu nebo lékařského. Naopak nesvá jsem se cítila u pana doktora, který mi neřekl vůbec nic a když jsem se na něco zeptala, odpověděl většinou jednoslovně a velmi rychle...
Asi každému podle gusta. Já jsem spokojená a měnit nebudu!!!
Š.

L

Paní doktorka je velmi milá, citlivá a má pro pacientku pochopení, proto ji na základě vlastní zkušenosti doporučuji !!!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti