Fakultní nemocnice Ostrava
17. listopadu 1790, Ostrava

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Úžasný lékař ve svém oboru, nikdo mým potížím nevěřil, až on ano a díky němu vlastne žiju.Opravdu je jako dr.House, jak už to tady zaznělo Jeden z mála lékařů, ke kterým se vždy těším. Odvádí svoji práci skvěle. Mnozí by se od něj měli učit. Děkuji pane doktore.

K panu MUDr. CHutnému chodím od r.2015. Ujal se mě okamžitě i když jsem ještě neměla vyřízenou pojišťovnu atd. Měla jsem velký problém s plotýnkou a jsem mu velice vděčná za uzdravení.
Je to můj první lékař co jsem se vrátila z ciziny a je opravdu důsledný . Hodně mi pomohl a neměnila bych ho za žádného jiného. Sestřička je taky moc milá jsou dobře sehraní.Bohužel jediné co mi vadí je čekací doba,ale když je akutní záležitost ,pan doktor se umí postarat.

Pan doktor mi zachráni předminulý rok v říjnu život. Jsem mu vděčná do konce života!!! :) Pro svou práci dýchá a klobouk dolů. Velké díky !!!

třeba píší lidé z mobilního modemu, pak IP adresa bude společná pro velký okruh lidí....a Chuťas si opravdu nepíše hodnocení pro sebe sám, protože tady o tom ani neví, jistě by ho potěšilo, jak je chválen, protože je to nejchytřejší a neschopnější neurolog v Ostravě

Milý/á IP: DD.FGC.GC.EBC , pochybuji že by si dr Chutný psal hodnocení sám, spíše bych tipovala na IP adresu FN kde je zaměstnán a hodnocení píší jeho spolupracovníci. A nejspíš to bude tím, že je opravdu skvělý lékař.

Moooc dobrýýý!

Výborný doktor, má znalosti, třeba zlepšit komunikaci - kdo je ale dokonalý.

je to skvělý doktor ale moc toho nenamluví

proste nejlepsi

Je to velice dobrý neurolog.Můžu doporučit