Adresa

Fakultní nemocnice Ostrava
17. listopadu 1790, Ostrava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

20 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Dnes jsem poprvé po deseti letech navštívila neurologa. Pracuji jako ošetřovatelka 16 let a mám značné bolesti zad. Tento pan doktor mi byl doporučen známou. Čekala jsem půl roku na termín. Připadala jsem si u pana doktora, že obtěžuji. Vůbec se mi nevěnoval a na dotazy odpovídal stručně a nevnímal, co mu říkám. Řekl mi, že mé kosti zestárly a na žádné záření mne nebude posílat. Když jsem mu řekla a ukázala snímky z před deseti lety, že mne kvůli tomu nevzali do nemocnice do práce, tak neodpověděl. Jsem velice zklamaná z jeho vyšetření, které vnímám jako vůbec žádné vyšetření. Když jsem mu řekla, že mám skoliózu - jeho odpověď: to je věc ortopéda. Za mne nedoporučuji, pokud nejste invalidní nebo po operaci páteře. Pokud se snažíte předejít nějakému zhoršení onemocnění, nemá zájem....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

E
Umístění: jiné místo Jiný

Úžasný lékař ve svém oboru, nikdo mým potížím nevěřil, až on ano a díky němu vlastne žiju.Opravdu je jako dr.House, jak už to tady zaznělo Jeden z mála lékařů, ke kterým se vždy těším. Odvádí svoji práci skvěle. Mnozí by se od něj měli učit. Děkuji pane doktore.

M
Umístění: jiné místo Jiný

K panu MUDr. CHutnému chodím od r.2015. Ujal se mě okamžitě i když jsem ještě neměla vyřízenou pojišťovnu atd. Měla jsem velký problém s plotýnkou a jsem mu velice vděčná za uzdravení.
Je to můj první lékař co jsem se vrátila z ciziny a je opravdu důsledný . Hodně mi pomohl a neměnila bych ho za žádného jiného. Sestřička je taky moc milá jsou dobře sehraní.Bohužel jediné co mi vadí je čekací doba,ale když je akutní záležitost ,pan doktor se umí postarat.


Ověřený profil

Pan doktor mi zachráni předminulý rok v říjnu život. Jsem mu vděčná do konce života!!! :) Pro svou práci dýchá a klobouk dolů. Velké díky !!!


Ověřený profil

třeba píší lidé z mobilního modemu, pak IP adresa bude společná pro velký okruh lidí....a Chuťas si opravdu nepíše hodnocení pro sebe sám, protože tady o tom ani neví, jistě by ho potěšilo, jak je chválen, protože je to nejchytřejší a neschopnější neurolog v Ostravě


Milý/á IP: DD.FGC.GC.EBC , pochybuji že by si dr Chutný psal hodnocení sám, spíše bych tipovala na IP adresu FN kde je zaměstnán a hodnocení píší jeho spolupracovníci. A nejspíš to bude tím, že je opravdu skvělý lékař.


Moooc dobrýýý!


Výborný doktor, má znalosti, třeba zlepšit komunikaci - kdo je ale dokonalý.


J
Ověřený profil

je to skvělý doktor ale moc toho nenamluví


proste nejlepsi


Došlo k chybě, zkuste to znovu