28.října 100, Moravská Ostrava a Přívoz, Ostrava

Gastro-Med, s.r.o., gastro., interní

PACIENTY OBJEDNÁVÁME POUZE NA ZÁKLADĚ ŽÁDANKY OD PRAKTICKÉHO LÉKAŘE. NEPŘIJÍMÁME NOVÉ PACIENTY DO PORADNY A NA KONZULTACE, POUZE NA ENDOSKOPICKÉ (kolo...

• gastroenterologie
  • vnitřní lékařství - interna

Dobrý den.Dnes jsem byla na gastroskopii a koloskopii u pana doktora Radima Bužgy a mohu všem doporučit kdo má opravdu strach z těchto vyšetření.Prospala jsem celé vyšetření, o ničem nevím.Pan doktor a jeho kolektiv jsou velmi milý,vstřícní.Jsou to lidé na správném místě.Jinam bych už nešla,jsou to profesionálové.Všem bych tímto chtěla dat velký dík za jejich přístup.Všem doporučuji!!!!

MUDr. Radim Bužga

těší nás, že jste byla spokojená a děkujeme za Vaše doporučení a pěknou recenzi. Pěkný den, tým Gastromed

Dobrý den všem,
dnes jsem absolvoval jak gastroskopii, tak kolonoskopii u pana doktora v ordinaci v Havířově. Za příplatek jsem si nechal píchnout analgosedaci a ve stručnosti - do krku mi byl vstříknut umrtvovací sprej, pak mi sestřička napíchla kanylu, lehl jsem si, přišel lékař, strčil mi mezi zuby chránič, vpíchl přes kanylu analgosedaci, sestřička řekla - teď se vám bude chtít spát - a jakmile to dořekla, tak nevím vůbec nic. Probudil jsem se, až bylo úplně po všem - po obou vyšetřeních.
Takže za mě luxus, není potřeba mít vůbec žádné obavy, žádný stres, a pokud už to někoho čeká, tak tohoto pana doktora velmi doporučuji. A sestřičce i panu doktorovi moc děkuji !!

MUDr. Radim Bužga

jsme rádi, že jste byl se svým výkonem spokojený a děkujeme za Vaše hodnocení. Pěkný den, tým Gastromed

V pátek jsem u Vás byla na gastroskopii. Celý život mám fobii z takových vyšetření, ale u Vás se není čeho bát. Mockrát děkuji, určitě Vás doporučím dalším, kteří mají podobné obavy. Jste nejlepší. Dostala jsem se do velmi dobrých rukou. Hodně štěstí.

MUDr. Radim Bužga

děkujeme za Vaše doporučení a jsme rádi, že jste s námi byla spokojená. Pěkný den, tým Gastromed

Zrovna jsem přišla z vyšetření z kolonoskopie a týdenní strach z něho bylo zbytečné.Můžu říct,ten kdo má strach z vyšetření,tak ho mít nemusí.Sestra je velmi milá a příjemná,zodpovi každou otázku ochotně a pan doktor je úžasný, příjemný, super. Všem doporučuji pana doktora.

MUDr. Radim Bužga

jsme rádi, že jste vyšetření podstoupila u nás, a že jste byla spokojená. Děkujeme za Vaše hodnocení. Pěkný den, tým Gastromed

Dnes jsem byla na vyšetření koloniskopie velmi sem se bála ale pani sestřička mě s pánem doktorem uklidnovali ze se není čeho bat dostala sem injekci a vše proběhlo bez problémů vřele doporučuji

MUDr. Radim Bužga

mockrát děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme velice rádi, že jste s námi byla spokojená. Pěkný den, tým Gastromed

Dobrý den,pane doktore.Chci Vám velice poděkovat za dnešní kolonoskopické vyšetření,které proběhlo na jedničku.Vždy jsem toto vyšetření špatně snášela,vyšetření bylo u mě velice bolestivé.Jsem moc ráda,že je u Vás možnost analgosedace a ani po zákroku nebyli žádné obtíže nafouknutého břicha.Takže jste u mě jedničky a na vyšetření půjdu jedině k Vám ještě jednou moc děkuji s pozdravem Andrea Prokůpková.

MUDr. Radim Bužga

děkujeme za Váš milý příspěvek, a jsme rádi, že jste si nás vybrala. Vaše spokojenost, je pro nás na 1. místě. Pěkný den, tým Gastromed

K panu doktorovi chodím léta. Dostal mě z toho nejhoršího. Je to profesionál lékař i jako člověk. Sestřičky jsou milé a příjemné. Zákroky a vyšetření jsou rychlá a bezbolestná. Můžu jen doporučit !

MUDr. Radim Bužga

jsme rádi, že nám zachováváte přízeň a že jste u nás spokojený. Děkujeme za pozitivní hodnocení. Pěkný den, tým Gastromed

Dnes jsem absolvovala kolonoskopicke vyšetření které jsem odkladala 2roky ze strachu. Vůbec není čeho se obávat. Přišla jsem do ordinace paní sestřička mi dala injekci a bylo po všem. Nic si nepamatuji. Za mně super 1*

MUDr. Radim Bužga

děkujeme za pozitivní hodnocení. Velice si cenníme Vašeho názoru.
Pěkný den
Tým Gastromed

Dnes jsem absolvoval kolonoskopicke vysetreni,ktereho jsem se velmi obaval.Dr Buzga a jeho tym me presvedcili o tom, ze naprosto zbytecne.Chtel bych timto moc podekovat za profesionalni pristup,naprosto bezbolestny zakrok a jsem presvedceny o tom, ze uz bych nesel jinam.Diky moc

Pěkný den
Tým Gastromed

Dnes jsem absolvoval kolonoskopicke vysetreni,ktereho jsem se velmi obaval.Dr Buzga a jeho tym me presvedcili o tom, ze naprosto zbytecne.Chtel bych timto moc podekovat za profesionalni pristup,naprosto bezbolestny zakrok a jsem presvedceny o tom, ze uz bych nesel jinam.Hezky den

MUDr. Radim Bužga

Dobrý den, jsme rádi, že jste si nás vybral. Vaše spokojenost je pro nás prioritou, děkujeme za pozitivní komentář. Pěkný den Tým Gastromed

27 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,před asi měsícem se mi stalo,že jsem měl křeče a průjem,na povrchu vodnaté stolice bylo velké množství krve (kaluž) a cítíl jsem jak mi odkápává do mísy,na toaletním papíře také mnoho krve s krvavými hleny,ten den jsem byl asi 4x na wc s pocitem,že potřebuji se stolici ze sebe vydat i zbytek krve a hlenu.Krvácení trvalo 2-3 dny až úplně zmizelo.Mívám jakýsi zapáchající sekret u řitního otvoru který svědí a často mám řidší stolici (horší životospráva).Pracuji z domova na notebooku v sedě a často mě pálí zadek,třeba když se jeden den neumyju a sednu si.Teď po měsíci se toto vrátilo,může to být opětovně prasklý hemoroid? Nehubnu,nezvracím,nejsem unaven cítím se v pohodě..může to být střevní infekce spojena s hemoroidem? Děkuji za odpověď.Robin.

Dobrý den, na Vámi uvedené problémy se specializují chirurgické koloproktologické ambulance. Najdete je v nemocnicích nebo MUDr. Anděl (O.-Poruba) nebo MUDr. Schwan (pol. AGEL, Tyršova 34)

MUDr. Radim Bužga

mám bolesti břicha/křeče v místech mezi žaludkem a podbřiškem. Jen chvílemi a většinou po jídle. Trvá to už čtyři dny. Zkoušel sem dva dny brát Hylak, stav se trochu zlepšil ale bolesti stále trvají, tak jsem dnes zkusil Meteospasmyl. Nevadí tato kombinace? Léky vlastím, protože jsem měl v minulosti podobné problémy(a trpím refluxem). Pokud budou bolesti přetrvávat půjdu v příštím týdnu k lékaři. Nemohu hned, protože mám hodně práce a ve středu odjíždím na dovolenou. Moc Vám děkuji za odpověď.

Dobrý den, kombinace uvedených léků nevadí. Osobně doporučuji jídlo po malých porcích a častěji, jíst pomalu a po menších porcích. Vavrovat se tučným, smaženým a těžkým jídlům, omezit ve stravě obiloviny a škroby.