Praktický lékař pro dospělé
Březinova 398, Horní Cerekev

S pane doktorem jsem absolutně nespokojená. Pokud můžete, jděte k jinému. Na pacienty namá čas, vše řeší, pokud možno, předepsáním receptu. Že by s pacientem promluvil, měl zájem zjistit co a jak, to bohžel ne. Ivana

Ja jsem s panem doktorem Pausem spokojena.Je ochotny,a ma v tom,co dela letitou praxi.Cekaci doba tam taky neni dlouha.Tak nevim co nekteri mate.Jestli vam tento doktor nevyhovuje zajdete si za jinym. myslim si ,ze kdekoliv jinde,to ale bude horsi....

Jednou jedinkrát jsem měla tu čest s panem doktorem. Šla jsem k němu s jistou angínou na pokraji kolapsu. Přišel samozřejmě pozdě a vyhodnotil můj stav jako žaludeční neurózu (horečku, krk oteklý zvenku i zevnitř a klasický angínový povlak byl prý jen vedlejší symptom neurózy), aniž bych měla jakékoli žaludeční obtíže. Po dni v horečkách a probdělé noci ve strašném stavu mě museli odvést na pohotovost, kde mi dali silná antibiotika a jen kroutili hlavou, jak mě někdo mohl tak ošetřit.
A zkušenosti zbytku mojí rodiny jsou podobně otřesné!
NEDOPORUČUJI!

Pan doktor nezvlada organizaci sveho casu. A tim mi zpusobil velike problemy. Zanedbal muj zdravotni stav a ani na opakovane urgence nereagoval. Ukazalo se, ze jeho pristup zpusobil nemale zdravotni problemy. Durazne proto doporucuji vybrat si jineho lekare. Pokud mate radi sve zdravi. Podavam na nej stiznost na ČLK. Jeste jednou zduraznim, NEDOPORUCUJI, pokdu chcete, aby se o vase zdravi nekdo staral.

Tak, po včerejšku absolutní rozčarování. Člověk chápe systém objednávání, v pořádku, chtějí to urychlit(což se nedaří, neboť pan doktor chodí stále pozdě a vznikají prodlevy), ale taky by měli mít možnost pro trochu flexibility, když člevěk něco potřebuje urgentně - nemyslím tím nemoc, ale například potvrzení. V tomto lékaři jsem se zklamala a již jsem se přeregistrovala. Nedoporučuji!

Mám jen vynikající zkušenosti:o čemkoli s ním hovořím,vše v klidu a pohodě rozebereme,žádný chvat a stres.Žádné zábrany a ostych,takový vztah by měl mít pacient ke svému lékaři.Má všeobecný rozhled a žádné lékřské téma ani odvětví-i přírodního typu medicíny-mu není cizí.Vždy se domluvíme a problém zmizí.Vše ok!

Osobní zkušenost velmi špatná, vrcholem všeho bylo, když jsem se dozvěděl od zastupující lékařky, že pan doktor podal bez mého vědomí a proti mé vůli žádost o přiznání invalidního důchodu. Díky této žádosti jsem musel absolvovat návštěvu u posudkového lékaře, kde jsem složitě vysvětloval, že do práce chci a nežádám dokonce ani o částečný inv. důchod (toto vše se dělo dva dni před další operací, která mě čekala). Nejenom jako lékař, ale hlavně jako člověk mě pan Pauš zklamal.

Neuvěřitelné !! Pan LÉKAŘ má svou int. stránku na úrovni velmi dobrých podobných zařízení !! V tomto regionu ojedinělé !!! Objednávkový systém, super !! Profesionální a příjemný přístup sestřičky !!

Už jsem si myslela, že se na Pelhřimovsku nedá najít ordinace praktického lékaře, kde se předem dozvím co mi nabídnou , seznámím se s personálem ve fotogalerii !! a už vprvopočátku mě nevyděsí všeznalá naštvaná sestra důchodkyně vykonávající rutinně práci i za neschopného doktora. To vše ode dveří....

Bohudíky nepatřím mezi pacienty v tomto regionu, ale jsem zoufalá, když se mí blízcí díky péči takových , dívají doslova a do písmene smrti do očí !!

Věřím, že jsem našla místo, kde se toto neděje. Děkuji MUDr. Paušovi a jeho sesřičkám už předem.

Doktor a psycholog v jednom Radek Pauš je fajn,udělá vám více vyšetření a dozvíte se více toho o sobě než tady v okresu Tábor vám řeknou lékaři a někteří ani to ne,jen honem,honem penízky a můžete jít domu.

Úplně v pohodě,nevím,co si ta pani přede mnou stěžuje! Když se jí nelíbí přístup pana doktora,tak at jde jinam a pozná,jak se chovají arogatní doktoři.A že neposílá zbytečně do nemocnice,to je jedině dobře,stejně tam dostanete tu samou odpověd a ještě tam budete dřepět celý den!!!