Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
24 názorů

K
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Rokycanova

Milé a citlivé jednání jak ze strany pana doktora, tak ze strany sestřičky!Vždy jsem se setkala s velkou vstřícností a porozuměním.Vše perfektně a srozumitelne vysvětleny veškeré zákroky a postupy léčby.Nikdy se mi nestalo, že bych šla z ordinace znechucena!Velké díky!


R
Ověřeny pacient

Výborný chirurg, s lidským přístupem k pacientům!
Bohužel do teť jen samý špatný skušenosti v Pardubicích...
Před časem mi delali v Nemocnici insekci abscesu v oblasti hýždi (kto zažil ví o čem mluvím, hodne bolestivá záležitost)
Delali mi to zcela bez umrtvení - opravdu šílená bolest!
Prej to nelze umrtvit kůli zápalu, to pak ale nechápu proč to nedelaji v analogsedaci nebo v krátký narkoze.Neni možný aby v 21.století ma nekdo ,,kuchal,, zcela při vědomí a bez umrtvení.
p.Maixner na Rokycanovej má zcela jiný přístup...
A co nešlo v Nemocnici, bez problému udelal.
Postižené místo před inskeci umrtvil tak, že takžka jsem to necítil.
Divný viď? U Maixnera to šlo?
Jednoduše proto, že opravdu to chtel a udelal maximum proto, aby to bolelo co nejmíň....
Opravdu fajn člověk a profesionál.
Sestrička je zlatíčko vždy pozitívne naladená...mimochodem i moc hezká :))
Spokonost...mohu je doporučit.


E
Ověřeny pacient

S panem doktorem jsem naprosto spokojená a proti sestře nemůžu říct taktéž ani slovo. Při zákroku se mnou oba komunikovali,pan doktor přesně věděl,co dělá. Jizvička zůstane minimální,opravdu si dal záležet a bylo to bez komplikací. A sestřička je velmi příjemná,jako megera mi vůbec nepřišla,znám mnohem horší sestry! Vřele doporučuji, pokud se dostanete do jeho rukou,budete spokojeni. O jeho ženě mudr Zdence Meixnerové mám stejné mínění.


M
Ověřeny pacient

Jsem moc spokojená s panem doktorem, příjemný vše vysvětlí, ptá se Vás i na běžně věci...jako jestli má člověk strach, jak se cítí v rámci zákroku a tak ..rozhodně doporučuji :)


J
Ověřeny pacient

Ve dveřích vás možná postraší sestřička, která se možná jeví zprvu nepříjemně a odtažitě (při dalším kontaktu si názor poopravíte), ale panu doktorovi nemohu vytknout prozatím nic. Jsem spokojena s diagnostikou, léčbou i prognózou, které se vždy (3x) ukázaly být přesné a opodstatněné (jednalo se o méně závažné onemocnění). Působí mile a sympaticky, nenadřazeně ale odborně. Děkuji a doporučuji.


V
Ověřeny pacient

Dne 5.4.2012 jsem byla operována na křečové žíly. Jsem velmi spokojena s panem MUDr. Radkem Maixnerem, který se maximálně věnuje pacientům. Děkuji za jeho profesionální péči a lidský přístup k pacientům.
Vlasta Čiháková


V
Ověřeny pacient

Dne 5.4.2012 jsem byla operována s křečovými žílami. Jsem velmi spokojena s panem MUDr. Radkem Maixnerem, který se maximálně věnuje pacientům. Děkuji za jeho profesionální péči a lidský přístup k pacientům.
Vlasta Čiháková


E
Ověřeny pacient

velmi dobrý lékař...už jsem u něj byla dvakrát a s výsledkem jsem spokojená...pan doktor má milý, profesionální a hlavně lidský přístup..vše ochotně vysvětlí..vřele doporučuji


P

Vynikající,lidský,profesionální přístup,vřele doporučuji.


velmi dobrý chirurg, s lidským přístupem k pacientům, kéž by takových lékařů u nás bylo více!!
Karel Jagermann


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti