Radek Hubinka

Ostatní

Kontaktní informace

• Pana fyzioterapeuta Hubinku mohu jen doporucit. Za jednu navstevu mi pomohl s problemem chodidla, ktery mi temer znemoznoval chuzi a se kterym mi ortoped nepomohl. Zaroven mi doporucil vhodne cviky nejen k danemu problemu, ale pro celkovou kompenzaci meho sportu. Narozdil od mnou navstiveneho ortopeda mel cas si vyslechnout co nejvice o tom, jak sportuji a jak se jinak bezne pohybuji a na zaklade toho udelit doporuceni.

Doporucuji urcite vsem sportovcum, ale i dalsim, kdo chteji problemy sveho pohyboveho aparatu skutecne resit a idealne jim i predchazet.

Radek Hubinka2016-06-01

Dobrý den. moc Vám děkuji za hezké hodnocení.Přeji Vám mnoho úspěchu jak ve sportovním tak i v osobním životě.Ješte jednou děkuji.Hubinka

• Zkušenosti a dovednosti

• Od roku 2006 jsem pracoval jako masér a trenér pro rekondici u mládežnických týmů Slavie Praha fotbal, kde jsem měl na starosti realizaci nejvhodnější regenerace po zátěži výživu sportovců a aplikaci tréninkových prostředků do specifického kondičního tréninku. Od roku 2007 jsem se připojil jako masér a trenér pro rekondici k B týmu SK Slavia Praha a od roku 2010 do roku 2014 jsem pracoval jako masér a trenér pro rekondici prvoligovému A týmu.

Mezi mé úkoly patřila regenerace stavů vzniklých stereotypní tělesnou zátěží, první pomoc při zranění, kinezitaping a taping, poradenství ohledně sportovní výživy a realizace nejvhodnější regenerace.

V tomto vysoce profesionálním a náročném prostředí jsem si osvojil metody diagnostiky a včasné pomoci lidem ve vysoké sportovní zátěži.

Nabytých znalostí z těchto oblastí bych chtěl využít v mnou nabízených službách. Chci poskytovat kompletní služby v oblasti fitness, například zhodnocení fyzického stavu klienta, návrh a realizace vhodných terapií, výběr vhodných aktivit s přihlédnutím k věku, pohlaví a zdravotnímu stavu zákazníka, odborná pomoc při odstranění potíží, vzniklých z neadekvátně nízké či příliš intenzivní tělesné zátěže, konzultace v oblasti výživy, výživových doplňků, sestavení tréninkových plánů atd.
      V současné době pracuji jako masér v české reprezentaci u mladežnického tymu U 16.

Milí zájemci, rád bych Vás informoval, že nespolupracuji se žádnou z pojišťoven, tudíž všechny výkony jsou plně hrazeny Vámi, pacienty, v hotovosti. Děkuji za pochopení.

Nemoci

Kinesiotaping
    Cvičení s trx
    Bankování

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů

Jedná se o skříplý nerv?

Dobrý den, již jsem u vás na fyzioterapii byla, pomohl jste mi s kyčlem. Jenže ted mě trápí jiný problém, od pondělí mě bolí v záda v bedrech. Byla jsem předtím nemocná, ležela jsem a v pondělí jsem se rohodla si záda trochu protáhnout. Hned po protažení jsem v zádech ucítila divný pocit a ted mám možná skříplý nerv v zádech na pravé straně v bedrech. Když jsem několik hodin v klidu anebo poránu, tak mě to nebolí, ale když vyběhnu schody a nebo večer, tak je bolest zpět. Co s tím? Děkuji předem za odpověd.
    Radek Hubinka Ostatní Praha
    Dobrý den.pokud Vás zada bolí po nějaké akivitě tak doporučuji cca 14 klid a teplé obklady.Pokud se budete chtít protáhnou tak jedině za tepla tzn.po nějakém lehkem telesném cvičení.dávejte pozor na prochladnutí.Vaše tělo po nemoci potřebuje ješte trošiču se zotavit.Kyby Vás bolest stále pronásledovala tak mě kontaktujte a já Vás telefonicky navedu.Po nemoci je vždycky tělo náchylnější na urazy.pokud by se po teplych obkladech Váš stav zhoršoval tak to přerušte.Děkuji Hubinka

Hodnocení pacientů

Radek Hubinka2016-06-01

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Po dlouhé době jsem narazila na kvalitního fyzioterapeuta. Oceňuji zkušenosti ze sportovního světa a skvělý přístup k pacientovi. Je vidět, ze mu na lidech záleží a chce vyřešit jejich problém :)

• Neskutečně dobrý a senzitivní fyzioterapeut. Celou dobu se věnuje každému svalu, radí, jak pracovat na zdraví i sám. Netlačí do dalších návštěv, perfektní profesionál!!!

Výborný specialista.
      Příjemný, otevřený. Nesnaží se pouze odstranit problem, šle též nalézt příčinu a snaží se poradit i zde. Velmi mi pomohl.
      Mohu pouze doporučit.

Radek Hubinka2016-04-07

Dobrý den. Moc Vám děkuji.Hubinka

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Panu Hubinkovi dekuji za pomoc. Snazil se vsemoznymi prostredky, aby mi rameno spravil. Je to velmi prijemny clovek, ktery se snazi člověka dat dohromady a zbavit bolesti. Dekuji!!!

Radek Hubinka2016-04-07

Dobrý den. Moc Vám děkuji.Hubinka

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi profesionální přístup. Po první návštěvě cítím citelnou úlevu. Děkuji a všem vřele doporučuji.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan Hubinka je velký profesionál. Moc si vážím jeho přístupu a odbornosti. Odblokoval mi páteř a hned po zákroku jsem se cítila výborně. Děkuji velice. Pokud budu mít další problém, vždy se na něj obrátím!!!

• Jsem s panem Hubinkou naprosto spokojen, dělá svoji práci dobře a naplno. Díky mu za to a ostatní jeho služby vřele doporučuju

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Chválím milý a profesionální přístup. Pan Hubinka vše názorně ukáže a vysvětlí, ukáže vám cvičení. Zatím jsem na návštěvě byla jen 2x, poprvé s problémem levého kyčle, podruhé s tím samým, jen se mi po cestě stala nehoda, že jsem se na zmrzlém chodníku natáhla a narazila si kostrč. I s tím mi moc pomohl, domů jsem neodcházela tak bolavá. Děkuji a doporučuji.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Profík, přesně poznal, o co se jedná a navrhl řešení, které okamžitě zafungovalo. Děkuji a doporučuji.