Radek Fiker, gynekolog Jihlava

MUDr. Radek Fiker

Gynekolog Více

49 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Vrchlického 59, Jihlava
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
49 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor i sestřičky jsou laskavý, hodní, vstřícní. V těhotenství jsem k nim moc ráda chodila. Vždy poradili, nikdy se netvářili, že bych je otravovala. Pan doktor je vtipný, skvělý odborník. Vždy jsme se zasmáli nějakému vtipu, když jsem u něj byla na koze po porodu mi bylo až líto, že pravidelné návštěvy skončily.


M
Umístění: jiné místo Jiný

Pečlivý lékař, příjemný, vstřícný... Velký dík patří i sestřičkám! Vždy se všichni snaží pomoct. Sice dochází ke zpoždění návštěvy, ale vzhledem k množství pacientek, je to naprosto normální.


D
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace diagnostické testy neplodnosti

Dva roky jsem nemohla otěhotnět a díky panu doktorovi mi tu ted leží dvouměsíční holčička ???? v tehotenstvi i mimo něj skvělý přístup, je to takový vtipalek..


Ž
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace gynekologické vyšetření

Milý a sympatický lékař, vše vysvětlí, na termín návštěvy vždy upozorní emailem nebo SMS, což mi vyhovuje..


Ověřeny pacient

Pan doktor je velice milý a vždy uvolní atmosféru. Mohu jen doporučit. Navštěvuji ho přes 8 let. :-))


K
Ověřeny pacient

Pan doktor je velmi hodny a se smyslem pro humor, takze i pri neprijemnem vysetreni vas dokaze rozptylit. Profesionalni. Sestricka tez hodna a ochotna. O vybaveni a utulnosti ordinace i cekarny nemluve. Vrele doporucuji!


V
Ověřeny pacient

Pan doktor je sikovny pristup k pacientkam je na jednicku. Je mily hodny a jak pisou zde s velkym srdcem .. A vse rad vysvetli .


B
Ověřeny pacient

Vynikající lékař s profesionálním a citlivým přístupem. Dlouho jsem se bránila jít ke gynekologovi - muži a musím uznat, že pan doktor předčil má očekávání. Je milý, sympatický, vše naprosto srozumitelně vysvětlil, má perfektní vybavení a krásnou ordinaci, kde se člověk cítí velmi příjemně. Prostě člověk na svém místě. Jen tak dál :-)


Ověřeny pacient

Pan doktor velmi schopný profesionál! Moje snoubenka je cizinka, přijal ji (samozřejmě za poplatek) bez nejmenších obtíží, i když byla neděle večer. Přístup měl naprosto profesionální, snoubence vše vysvětloval anglicky včetně medických názvů. Jen připomínám, že se jednalo o ultrazvuk s kompletním vyšetřením + fotografie a videa z ultrazvuku. Pan doktor nám vytiskl zhruba 20 obrázků z ultrazvuku + na flashku mi nahrál asi celkem 60 obrázků a další videa (včetně 3D obrázků). V ceně jsme navíc dostali od něj prášky a nabídl nám zdarma ještě jedno vyšetření. My jsme byli nad míru spokojeni a pana doktora Fikera můžeme tímto doporučit dál a dál :-)

P.S. Kdo jste Lyoness členem, lze u něj uplatnit sleva :-)

Jan Linha & LongXinglin :-)


B
Ověřeny pacient

Jeho vystupování a moderní ordinace mě na začátku uchvátila. Když přišlo na problémy, tak jsem se nestačila divit. Dostala jsem zánět dělohy, psal mi jedny antibiotika za druhými. Měla jsem šílené bolesti, že jsem nemohla sedět, ani ležet, protože mi to vyběhlo až na žlučník. Dostávala jsem vaginální čípky na tlumení bolesti a následně se mě v ordinaci ptal, o kolik procent ustoupily - když jsou utlumeny, těžko posoudím, nehledně na fakt, že mi v lékárně oznámili, že tyto čípky mohu užívat krátkodobě, protože ničí játra. Když mi napsal čtvrté antibiotika, řekla jsem, že už je jíst nebudu. Celý "vnitřek" jsem měla dodělaný, vypadala jsem jako chodící mrtvola. Když jsem přešla k soukromému lékaři, ten se zhrozil! Měla jsem rezistentní zánět a hrozilo mi, že nemusím otěhotnět a to mi je 23 let. Tento doktor mě z toho dostal během 2 měsíců. Díky panu Fikrovi jsem byla nemocná celkem půl roku. Nedoporučuji!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti