Vrchlického 59, Jihlava
Ordinace (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna

Umístění: Ordinace diagnostické testy neplodnosti

Dva roky jsem nemohla otěhotnět a díky panu doktorovi mi tu ted leží dvouměsíční holčička ???? v tehotenstvi i mimo něj skvělý přístup, je to takový vtipalek..

Ž
Umístění: Ordinace gynekologické vyšetření

Milý a sympatický lékař, vše vysvětlí, na termín návštěvy vždy upozorní emailem nebo SMS, což mi vyhovuje..

Pan doktor je velice milý a vždy uvolní atmosféru. Mohu jen doporučit. Navštěvuji ho přes 8 let. :-))

Pan doktor je velmi hodny a se smyslem pro humor, takze i pri neprijemnem vysetreni vas dokaze rozptylit. Profesionalni. Sestricka tez hodna a ochotna. O vybaveni a utulnosti ordinace i cekarny nemluve. Vrele doporucuji!

Pan doktor je sikovny pristup k pacientkam je na jednicku. Je mily hodny a jak pisou zde s velkym srdcem .. A vse rad vysvetli .

Vynikající lékař s profesionálním a citlivým přístupem. Dlouho jsem se bránila jít ke gynekologovi - muži a musím uznat, že pan doktor předčil má očekávání. Je milý, sympatický, vše naprosto srozumitelně vysvětlil, má perfektní vybavení a krásnou ordinaci, kde se člověk cítí velmi příjemně. Prostě člověk na svém místě. Jen tak dál :-)

Pan doktor velmi schopný profesionál! Moje snoubenka je cizinka, přijal ji (samozřejmě za poplatek) bez nejmenších obtíží, i když byla neděle večer. Přístup měl naprosto profesionální, snoubence vše vysvětloval anglicky včetně medických názvů. Jen připomínám, že se jednalo o ultrazvuk s kompletním vyšetřením + fotografie a videa z ultrazvuku. Pan doktor nám vytiskl zhruba 20 obrázků z ultrazvuku + na flashku mi nahrál asi celkem 60 obrázků a další videa (včetně 3D obrázků). V ceně jsme navíc dostali od něj prášky a nabídl nám zdarma ještě jedno vyšetření. My jsme byli nad míru spokojeni a pana doktora Fikera můžeme tímto doporučit dál a dál :-)

P.S. Kdo jste Lyoness členem, lze u něj uplatnit sleva :-)

Jan Linha & LongXinglin :-)

Jeho vystupování a moderní ordinace mě na začátku uchvátila. Když přišlo na problémy, tak jsem se nestačila divit. Dostala jsem zánět dělohy, psal mi jedny antibiotika za druhými. Měla jsem šílené bolesti, že jsem nemohla sedět, ani ležet, protože mi to vyběhlo až na žlučník. Dostávala jsem vaginální čípky na tlumení bolesti a následně se mě v ordinaci ptal, o kolik procent ustoupily - když jsou utlumeny, těžko posoudím, nehledně na fakt, že mi v lékárně oznámili, že tyto čípky mohu užívat krátkodobě, protože ničí játra. Když mi napsal čtvrté antibiotika, řekla jsem, že už je jíst nebudu. Celý "vnitřek" jsem měla dodělaný, vypadala jsem jako chodící mrtvola. Když jsem přešla k soukromému lékaři, ten se zhrozil! Měla jsem rezistentní zánět a hrozilo mi, že nemusím otěhotnět a to mi je 23 let. Tento doktor mě z toho dostal během 2 měsíců. Díky panu Fikrovi jsem byla nemocná celkem půl roku. Nedoporučuji!

Před panem doktorem jsem měla dvě paní doktorky, před "mužským" jsem se vždycky styděla. Můžu ale říct, že pan doktor je opravdu perfektní jako lékař, ale i jako člověk. Na každou kontrolu se vždy těším, čekáme teď první miminko a pan doktor je pečlivý, vstřícný a ochotný. Jsem maximálně spokojená !!!

Velmi mě zklamal sice se v reklamě prezentuje jako odborník na cokoli. Z jeho léčby mám velké problémy , léčil mi zánět děložního čípku, paní doktorko mi řekla, ,že můžu mít klidně rakovinu.