Vrchlického 59, Jihlava

Pan doktor má v ordinaci nekonečné fronty pacientů. Nabral si neskutečný počet lidi a nestíhá. Vždy je čekací doba minimálně 60min a více.
Další věc , kterou beru jako nevhodnost je, ze když voláte a chcete se objednat, tak pokud vyloženě nemáte akutní, velmi akutní problémy, tak vás má problém vzít.

Když jsem si dnes u doktora stěžovala na nedodržení objednaného termínu, byla jsem ta špatná. Navíc jsem měla s sebou dceru, protože jsem měla hlídání jen na 30min (tedy po dobu kontroly u lékaře). Nakonec mi bylo sděleno, ze jsem si mohla zajít na pohotovost, když mám problém s hlidanim.
Tohle je velmi nevhodné jednání, když lekar nedodrží termín sjednané schůzky.
Navíc tato situace je neustále, opakovaná.
Budu tedy gynekologa měnit a nedoporučuji.
Pokud mate čas a nemáte děti, jako doktor je dobrý.

Umístění: Ordinace Jiný

K panu doktorovi chodím již pár let. Myslím si, že mu není co vytknout. Po profesní stránce to je skvělý odborník a co se týká té lidské, to je na vyznamenání. Má skvělý individuální a šetrný přístup, po vždy velmi důkladném vyšetření jsem nikdy nepociťovala bolest nebo nějaké trauma. A to jsem ze všech takových vyšetření, hlavně než proběhnou, velmi rozrušená a nesvá. A dost se stydím, tak se chci příště zeptat, zda-li by mně umožnil příště doprovod manžela. Určitě bych se cítila při vyšetření o mnoho lépe. Ale to je otázka, zda-li to dovolí. Ale ať to dopadne jakkoliv, určitě zůstanu jeho pacientka.

konečně doktor co vše začíná semnou řešit něco takže doporučuji všem ženám. Za tu chvíli co jsem přešla k pánovi doktorovi jsem se dozvěděla hodně věcí.

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor svou práci dělá dobře a je v tom skvělý a umí pomoci opravdu ze vším lepšího gynekologa opravdu neznám

K panu doktorovi jsem chodila dva roky a musím říct že s jeho péčí jsem moc spokojená nebyla. Měla jsem zdravotní problém a pan doktor tomu nevěnoval žádnou pozornost, zlehčoval problém. Minule přišel o hodinu a půl později, ordinaci jsem byla tak 3 minuty.

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor i sestřičky jsou laskavý, hodní, vstřícní. V těhotenství jsem k nim moc ráda chodila. Vždy poradili, nikdy se netvářili, že bych je otravovala. Pan doktor je vtipný, skvělý odborník. Vždy jsme se zasmáli nějakému vtipu, když jsem u něj byla na koze po porodu mi bylo až líto, že pravidelné návštěvy skončily.

Pečlivý lékař, příjemný, vstřícný... Velký dík patří i sestřičkám! Vždy se všichni snaží pomoct. Sice dochází ke zpoždění návštěvy, ale vzhledem k množství pacientek, je to naprosto normální.

Umístění: Ordinace diagnostické testy neplodnosti

Dva roky jsem nemohla otěhotnět a díky panu doktorovi mi tu ted leží dvouměsíční holčička ???? v tehotenstvi i mimo něj skvělý přístup, je to takový vtipalek..

Ž
Umístění: Ordinace gynekologické vyšetření

Milý a sympatický lékař, vše vysvětlí, na termín návštěvy vždy upozorní emailem nebo SMS, což mi vyhovuje..

Pan doktor je velice milý a vždy uvolní atmosféru. Mohu jen doporučit. Navštěvuji ho přes 8 let. :-))