Prakt. lékař pro dospělé, poradna pro sportovce, homeopatie
tř. 1. máje, Dobřany

Ordinační hodiny:
Po 7:30-12:00 15:00-18:00
Út 7:30-12:15
St 7:30-12:15
Čt 7:30- 12:00
Pá 7:30 -12:00

Umístění: Prakt. lékař pro dospělé, poradna pro sportovce, homeopatie Jiný

Paní dokotorka stydím se to vůbec vyslovit by se měla naučit zvedat telefon když chce aby se lidi obednávali přijde mi že paní doktorce je úplně jedno jestli se potřebujete objednat prostě nezvedne telefon a pak vám naúčtuje vám plnou cenu za výpis z dokumentace protože jste se neobjednal telefonicky plánuji změnu lékaře protože lékař který nekominukuje je lékař k ničemu

Je poslušná, ale do bytu se nehodí. Je vhodná do rodiny, jejíž domek se zahradou vzorně ohlídá a za pár pamlsků bude brzy na všech členech rodiny závislá. Bude je tak milovat, že jí žádné dveře neodolají, aby se za svými páníčky nedostala.

Souhlasím s předchozím kladným hodnocením, paní doktorka se snaží vždy vyhovět přáním a hlavně potřebám nás nemocných.

VELMI KVALITNÍ A SPOLEHLIVÁ PANÍ DOKTORKA.NELÉČÍ RÝMU ANTIBIOTIKY JAKO JEJÍ KOLEGYNĚ S VEDLEJŠÍCH DVEŘÍ!!! JSEM MOC SPOKOJEN A VELMI DOPORUČUJI

Paní doktorka je hodná,milá vždy mě pozorně vyslechne, vyšetří.

Paní doktorka léčí vše antibiotiky nebo než aby napsala lék na předpis raději jen doporučí volně prodejný lék, který bývá vždy předražen, také si naúčtuje poplatek i za radu přes telefon. A nerozezná střevní horečku od zánětu slepého střeva.