Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Zdeňka Šteflíková
Ord. praktického lékaře pro dospělé

Alešova 770, Litvínov 43601

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

22 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • L

    Zaskok za moji doktorku , chtel jsem pouze napsat recept a byl jsem vyhozen ,ze druhy den rano, pritom od moji pani doktorky bylo receno ze od 12. Domluva 0 a chovani sestry šílený.

     • Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Mudr. Šteflíková je nejlepší lékařka, svědomitá a pečlivá.Sestřička Boženka také. Přeji jim ,aby měly jen samé hodné pacienty a ne ty co tam chodí zdržovat a prudit zbytečně a díky tomu se prodlužuje čekací doba opravdu nemocných pacientů.

     • Ord. praktického lékaře pro dospělé  • 

  • velmi hodna a prijemna pani doktorka byli jsme cela rodina spokojeny také sestřička je prijemna udelali na nas dobry dojem dekujeme Fialovi

     • Ord. praktického lékaře pro dospělé nemoc  • 

  • Myslím ten kdo u paní doktorky nevydržel čekat tak toho pak litoval.Je tak zaměstnaná že to asi jiné nechápou je také člověk co má rodinu.Snaží se všem vyhovět a je ke všem slušná moc úpřímná.Velký díky jí za to že jem dostala invalidní důchod.Předešlé lékaři i po 30 letech mého zaměstnání udělali minimum.Paní lékařka chce všem pomoci.A také aby se cítili dobře v čekárně tak jí pro pacienty připravila,klobouk dolů ještě sem tak pěknou čekárnu nikde neviděla.Děkuji Kolářová.K

     •  • 

  • S naší pani doktorkou jsem velmi spokojena sice je někdy delší čekací doba ale tak je to u většiny lékařů.dokonce i když jste objednán což se u naší lek.nestává.Vždy se snaží pomoci.je velmi pečlivá a přívětivá.Za to jí velice děkuji

     •  • 

  • Sice se u paní doktorky dlouho čeká, ale akutní případy bere hned, to se nebojte zavolat nebo zaklepat. Přišla jsem k ní prvně s těžkou depresí, nevěděla jsem kam jít. Vyslechla mě, nebrala za simulanta. Pozvala si na pohovor mé blízké, aby jim vysvětlila můj stav a "co se mnou". Doporučila mě ihned k odborníkovi, kam i zavolala a požádala ho, aby mě ihned vzal, aby v ordinaci na mě počkal... Dala mi nějaké léky na zklidnění a vlídným slovem mi vysvětlovala, že mi věří, ví co dělat a že mi bude za chvíli lépe. Za tento přístup v mém stavu jsem jí doteď vděčná. Chodím k ní tak jednou do roka s angínou a podobnými nemocemi. Vždy mě prohlédne, pohovoří o mém zdraví a problémech za tu dobu co jsem u ní nebyla. Zkontroluje kartu, dopíše si do ní poznámky z nálezů od jiných lékařů (doporučuji, noste je s sebou kamkoliv) a pošle případně i na všechna jiná vyšetření, která se dělají jednou za pár let, pro jistotu. Velice se pacientům věnuje, slýchávám na ní chválu i v čekárně. Má neustále plno. Jezdí i za pacienty. Bohužel, její ordinační doba je značně tak zkrácena... Injekce už nebere jen ráno. Akorát se její nová sestřička musí vždy naučit odmítat lidi, co "jdou jen pro recept" a tak. Tímto přístupem jsem dříve sice byla v čekárně první, ale na řadu šla až i za několik hodin. Paní doktorka je velice vstřícná, pečlivá, trpělivá. Hlavně si toho o vás dost pamatuje. Mohu jen doporučit. Sice za ní dojíždím zdaleka, ale neměnila bych.

     •  • 

  • nej nej nej Doktorka

     •  • 

  • od prvního kontaktu s pí. doktorkou je cítit velký zájem nejen o nemoc, která Vás provází, ale i o Vaše psýché. Dokáže pomoci nejen od bolesti z nemoci, ale i duše...

     •  • 

  • VELMI DOBRÁ .

     •  • 

  • E

    Velmi solidní lékařka, poctivá a vnímavá, jde jí o pacienty a jejich zdraví. Můžu jenom doporučit.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu