MUDr. Vladana Křivková

Pediatr · Více o specializacích

Hradec Králové 1 adresa

25 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Vladana Křivková
Sam. ordinace PL pro děti a dorost

Milady Horákové 504, Hradec Králové 50006

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

25 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Panií doktorka s velkým srdcem a s velkými zkušenostmi. Nic nenechává náhodě,když se jí něco nezdá,okamžitě posílá na vyšetření krom těch,které zvládá sama v ordinaci. Milá a ochotná. Děti i dospělí ji milují.
    LD

     •  • 

  • Úžasná paní doktorka, chodila jsem k ní sama a nyní i moje tři děti. Velice pečlivá, příjemná, děti ji mají moc rády. I když jsme se přestěhovali do jiného města, stále k paní doktorce dojíždíme, stojí nám to za to. Sestřička je taky výborná.

     •  • 

  • S paní doktorkou mám ty nejlepší zkušenosti, mám tři děti a nikdy bych neměnila. Kromě odborných znalostí oceňuji i velice lidský přístup. Neměnila bych! I touto cestou děkuji...

     •  • 

  • s paní doktorkou máme jen ty nejlepší zkušenosti...vždy včas stanovila diagnozu,je velmi lidská a ochotná...chválím ji i sestřičku...

     •  • 

  • Paní doktorka je profesionál a pohodář. Vedle léčení zvládá ještě v dětech budovat otevřený, přátelský a důvěřivý vztah k lékařům, což myslím ocení nejen děti a jejich rodiče, ale i všichni jejich budoucí doktoři.

     •  • 

  • S paní doktorkou se dá domluvit na léčbě a vše ochotně vysvětlí. Necpe dítě antibiotiky, když to opravdu není potřeba, poradí podpůrnou léčbu. Mohu doporučit.

     •  • 

  • velice příjemná, ochotná, dobrý přístup k dětem, odborný přístup,

     •  • 

  • Paní doktorka své práci rozumí a rozumí i dětem i rodičům. Za péči o mou dceru jsem ji vděčná a nebylo to vždy jednoduché. Obdivuji, jak si pamatovala, co které dítě má za problém. Lidský přístup je její předností a dítě bez strachu z návštěvy lékaře je její zásluhou. Přeji všem rodičům, aby takového pediatra pro své dítě měli.

     •  • 

  • K paní doktorce Jsem chodila já a ted i moje dcera.Nemohu si stěžovat doporučuji.Pečlivá ochtná.Pacient jí může zavolat i domů a poradit se i přijede.Na sestry neměla moc štěstí ale ted má nej.co dává za všechny s dětma to umí.Paní doktorky bude škoda do důchodu.Jediné co mě mrzí že si nepořídí počítač a vše píše ručně.Maminky k paní doktorce dítě přihlašte stojí to za to nebude te litovat.

     •  • 

  • T

    Naprosto výborná doktorka. Chodil jsem k ní od mala až do své plnoletosti a byl jsem plně spokojen.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu