MUDr. Milan Střelec

Zubař · Více o specializacích

Uherský Brod 1 adresa

12 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Milan Střelec
Městská nemocnice s poliklinikou Uh. Brod, s.r.o.

Partyzánů 2174, Uherský Brod 68801

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

12 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • S panem doktorem jsem byla vždy spokojena, objednací doby dodržuje celkem přesně, přesto mám několik výtek. Když jsem jednou přišla o 10 minut později sestra mě seřvala, jak si to představuju, že na mě nemají celý den. Podobně lakomý na čas byl i pan doktor, když jsme tam přišla s osmičkama, velmi necitlivě se vyjadřoval k mým obavám (ořez dásní). Po zákroku mi sdělil, že to brzy začne bolet ale nějaké léky na bolest mi nenabídl. Dnes mám zase problém s osmičkou ale obavy z návštěvy jsou větší než bolest.

     •  • 

  • Výborný a práce kvalitní.Doporučuji.

     •  • 

  • Pan doktor i nova pani doktorka jsou velmi prijemni, pri osetreni respektuji moje pozadavky a naroky. Velmi doporucuji. D.

     •  • 

  • Nerada chodím k zubaři a vysřídala jsem jich už několik, ale tento je z nich nejlepší. Mohu jen doporučit :-)

     •  • 

  • Maximální spokojenost s panem doktorem. Pečlivý, starostlivý, lékař. Pracuje pro lidi.

     •  • 

  • Odborník na svém místě, mohu jenom doporučit!

     •  • 

  • naprostá spokojenost s erudicí mistra..

     •  • 

  • P

    Takových odborníků, jako je pan Střelec je už v dnešní době poskromnu....díky za něj

     •  • 

  • Super přístup. Pan doktor Střelec je velmi ochotný a velmi pečlivý odborník. Nikdy jsem nechodil rád k zubaři. Ale teď co chodím k panu doktorovi Střelcovi, tak jsem opravdu spokojený. Pan doktor i zdravotní sestra jsou opravdoví profesionálové a velmi lidští zdravotníci. Chtěl bych poděkovat panu doktorovi za vynikající práci na mém chrupu a taky hlavně setřičce paní Běhunčíkové za ochotu s jakou mě vždy objednává do ordinace, kolikrát ani nevím, že půjdu k zubaři a šup, a už sedím na křesle.

     •  • 

  • Velmi dobrý stomatolog,výborně poradí, vysvětlí nutnost potřebného zákroku i s ohledem na budoucí řešení případné zubní protézy. Dopředu upozorní i na finanční náklady zákroku a poradí různé alternativy. V jeho čekárně se zbytečně nečeká. Dodržuje časové objednávky.Bolestivé případy řeší ihned. Je při práci velmi pečlivý.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu