Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Milada Řeřichová
Ordinace prakt. lékaře pro dospělé

Politických vězňů 523, Příbram 26101

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

10 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • celá léta chodím k paní lékařce a mohu komentovat jen samé kladné hodnocení,je velice svědomitá,dokáže opravdu diagnostikovat s perfektní znalostí,prostě pouze samé klady,za ta léta jsem se nesetkala s negatovním přístupem a kdo není spokojen,má možnost lékaře změnit,ono má vše pro a proti....

     •  • 

  • Je to opravdu tam strašně pomalí a když je vám hodně zle,tak nekonečný. Paní doktorka je pomalá, ale svědomitá. Když jí někdo zavolá,tak se mu snaží pomoci. Ale samozřejmě to také zdržuje.

     •  • 

  • Paní doktorka je v mých očích odborník.Chodím k ní mnoho let a mám s ní velice dobré zkušenosti.

     •  • 

  • doktor není mašína,s pacijentem je třeba taky pohovořit,nejhorší jsou důchodci co tam lezou i když je čas vyhrazen pro pracující,to by je neměla brát pokud v ten moment zrovna neumíraj.

     •  • 

  • U paní doktorky si sice dost dlouho posedím v čekárně, jinak ale úžasný lékař i člověk. Sestřičku má novou, moc hodnou a příjemnou.

     •  • 

  • paní doktorka nedodržuje začátky ordinačních hodin. Každou hodinku si dává pauzu na kafe a cigáro, přijít potom do ordinace je za trest. Je pomalá, přijde mi, že často netuší, co dělat. Sestra dost nepříjemná.

     •  • 

  • Zkuste si to někde jinde,já jsem velmi spokojená,paní doktorka je ochotná a pečlivá.

     •  • 

  • M

    Jsem s paní doktorkou velmi spokojená, její milý a vstřícný přístup ve mně budí důvěru. Pečlivá diagnostikace možná trochu prodlužuje čekací lhůty, ale kvůli kvalitní péči se vyplatí počkat.

     •  • 

  • čekací doba v čekárně je opravdu šílená, ale jinak s pani doktorkou se dá celkem domluvit a vyjde vám vstříc takže celkem dobrý, když už to tam vystojíte... Lenka

     •  • 

  • Sestra nepříjemná, na pobyt v čekárně si raději vemte dovolenou.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu