MUDr. Lucie Pernicová

Zubař · Více o specializacích

Nový Jičín 1 adresa

16 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Lucie Pernicová
Praktický lékař stomatolog

Bezručova 2/413, Nový Jičín 74101

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

16 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • R

    Paní doktorka je velmi milá a hodná. Umí to s dětmi což je skvělé. Vždy vše vysvětlí, předvede, doporučí co a jak. Pokaždé při prevenci pořádně prohledne chrup, vyšetří dásně a udělá preventivně RTG (což mnoho doktorů vůbec nedělá). Nemám žádné výtky

     • Praktický lékař stomatolog Jiný  • 

  • Tým v této ordinaci je na vysoké profesionální úrovni. Klidná atmosféra, vše vysvětleno, osobní přístup ke klientovi. Navštěvujeme tuto ordinaci i s dětmi již od "prvních zubů". V kombinaci s jejich dentální hygienistkou vím, že je o naše zuby výborně postaráno.

     •  • 

  • Já mám s touto paní doktorkou nezapomenutelně špatnou zkušenost. Po jejím zubařském výkonu i mylných informacích stran fungování zubní pohotovosti jsem skončila na čelistní chirurgii ve Fakultní nemocnici v Ostravě. Její diagnóza byla fatálně chybná, což byl názor ostravských stomatologů.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Paní doktorka dělá precizně a je šetrná k pacientovi.

     •  • 

  • Maximální spokojenost! Více takových zubařů a zubařek!

     •  • 

  • Profesionální a lidský přístup, velká spokojenost.

     •  • 

  • Velice prijemna a vyborna zubarka....

     •  • 

  • Od předešlé zubařky jsem odcházela s traumatem, ale poté, co jsem přišla k této, tak jsem maximálně spokojená. Ve všem vychází vstříc, pořádně se o zoubky postará a má výborné vybavení a ordinaci. Je to velice dobrá zubařka se vším všudy. Všem doporučuji.

     •  • 

  • S paní zubařkou jsem spokojen.Příjemné jednaní s pacientem.

     •  • 

  • M

    Jako zubní lékařku doporučuji. Jen mi vadí její pozdní příchody do ordinace a někdy zapomíná, na což doplatí právě pacient ...

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu