MUDr. Lubomír Hégr

Zubař · Více o specializacích

Uherský Brod 1 adresa

14 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Lubomír Hégr
Privátní zubní lékař

Komenského 67, Uherský Brod 68801

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

14 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • P

    V minulosti som bola spokojná, ani nebola taká strašná, ako som po niektorých komentároch a upozorneniach očakávala.
    Zubár ma ale svojvoľne a bezdôvodne vyradil z evidencie, takže nemôžem odporúčať.

     • Privátní zubní lékař Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Úžasný Pan doktor! Jeho vyprávění mě vždycky tak dobře rozptýlí, že ani nevím, že mi něco dělá v puse. Co se týče cen, tak je na tom dle mého srovnání 4 zubařů na tom nejlépe, co se týče poměru ceny a kvality.

     •  • 

  • Vyborny a peclivy stomatolog, snazi se zachranit kazdy zub a cena odpovida kvalite. Jeho humor a komentare jsou originalni, dokaze tim bavit pacienty i kdyz kazdemu nemusi vyhovovat. Velmi doporucuji.
    Mozna by to chtelo trochu inovace v novych technologiich - operacni mikroskop apod.

     •  • 

  • Odborník ve svém oboru.vždy odvedená perfektní práce.Naše rodina se počítá mezi jeho stálé pacienty od začátku jeho stomatologické praxe.Co se týká cen-znám i dražší lékaře.Doporučuji.

     •  • 

  • Dnes jsme byly u p. doktora obě dvě i s babičkou. Nemáme žádné námitky. Byl vtipný, vždy tam jdu ráda a hlavně s pocitem, že mně zuby ošetří na 100% a nemusím se bát, že o ně přijdu. A ještě se i pobavím. Je velmi důsledný, atak jak to má být.

     •  • 

  • Výborný zubař,vyhlášený.Kapánek prý drahší.Jeho humor asi nesedne každému.Člověk se aspoň nenudí.Jen objednání na daný čas nikdy nevyšlo -cca půl hodiny čekání navíc.

     •  • 

  • Vždy svou práci odvede na jedničku... (Jen kdyby to nebylo tak drahé..:-( )

     •  • 

  • Výborný zubař, pečlivý a starostlivý se zájmem o svůj obor. Jeho humor a komentáře k němu patří a v ordinaci se člověk nenudí. Ceny nemůžu hodnotit, protože nemám srovnání. Rozhodně jede o prvotřídní kvalitu, proto není co řešit.

     •  • 

  • F

    Skvělý zubař, vysoké ceny

     •  • 

  • L

    Pro mě zatím nejlepší, také nejdražšší,ale miluji jeho humor,se sestrou je to horší!

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu