Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Lenka Hoření
Praktický lékař pro dospělé

Polní 175, Chrastava 46331

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

10 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Jako lékařka pro lehká onemocnění dobrá, ale pro léčbu vážnějších onemocnění těžko srovnatelný přístup s jinými lékaři.
    Někdy nekompromisní a neochotná diskutovat asi jen podle sympatií a oblíbenců.
    Dlouhé čekání - v čekárně sedíte tři hodiny, než příjdete na řadu!

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • M

    Dobrá lékařka, která se snaží s pacientem konzultovat. Člověk si nepřipadá jako rohlík na krámě. Velice příjemné, profesionální a milé vystupování.

    Doporučuji.

     •  • 

  • Velice ochotná a příjemná doktorka,tím,že je pečliva se prodlužuje i čekací doba,pokud tam jdete,počítejte s tím.V žádném případě bych neměnila,hodně mi pomáhá.

     •  • 

  • Skvělá lékařka, chodím k ní rád, za poslední dobu jsem jí musel navštívit vícekrát a časový rozvrh se velmi zlepšil.

     •  • 

  • Souhlasím s názory, že to jde v čekárně hrozně pomalu, ale tím končí mé negativní hodnocení. Dle mého názoru je doktorka Hoření velmi dobrá všeobecná lékařka s velkým odborným přehledem ( kam se na ni hrabou lékaři v liberecké nemocnici - ti vás 5 min. léčí a 1,5 hod. píšou zápisy, chránící nemocnici proti případným žalobám. Stejně je nikdo nečte, krom pacientů samotných).

     •  • 

  • M

    Pečlivá, důkladná a ochotná. Časový rozvrh by bylo třeba vylepšit, to je pravda.

     •  • 

  • S

    v 7:00 jsem byl v čekárně jako první v 9:00 přišla pí. doktorka z !!nákupu!! v 09:45 jsem šel jako první na řadu!! Byl jsem tam protože moje pí. doktorka měla dovolenou a kdybych na ten úraz nepotřeboval neschopenku šel bych pryč!!!!! HROZNÝ-její pacienty lituju!! Takhle se chovat já vpráci, tak umřu hlady, ale česká lékařská komora a pojišťovna jí to kupodivu trpí!!!!!!!!

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • H

    Velmi pečlivá paní doktorka hodněmi pomohla.

     •  • 

  • J

    velmi pečlivá lékařka, pokaždé mi pomohla

     •  • 

  • K

    Příjemná a ochotná doktorka -- věnuje se pacientům.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu