MUDr. Kowalski Stanistav

Zubař · Více o specializacích

Karviná 1 adresa

22 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Kowalski Stanistav
Praktický lékař stomatolog

Žižkova 2379, Karviná 73301

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

22 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • J

    Pan doktor, sice takový raznejsi, ale jinak super, zachránil mi ne jeden zub, a díky němu nemám panickou hrůzu ze zubaře... Takze super, chodím k němu rada

     • Praktický lékař stomatolog Jiný  • 

  • J

    K Panu doktorovi nechodím dlouho,ale jsem spokojená. Ze začátku jsem měla hrozný strach Pan doktor má pronikavejsi hlas a tak někdy to v čekárně vypadá,že křičí na pacienty. Ale neni to tak je super. I sestřička už jsem si zvykla. Sice dá někdy zabrat,ale pak řekne něco čemu se mi chce smát a zapomenu na bolest. Dnes mě ošetřil a mám už po roce konečně klid. Chválím a jsem ráda za to,že mě přijal. Za další se snaží volit nej volbu a hlavně netahá s pacientů nezkutečně peníze jako hodně zubařu. Děkuji Panu doktorovi i sestřičce.????

     • Praktický lékař stomatolog Preventivni kontroly  • 

  • Bohužel, musím napsat spíše negativní hodnocení. Pan doktor mi velmi jednoduchým zákrokem - plombou - zničil celý zub. Ještě týž den po zákroku se stolička rozštěpila napůl a musela jít ven. Špatně udělané plnění poměrně zdravého zubu.

     •  • 

  • Chodím k panu doktorovi snad už 20 let a nemám jediné výtky....srandista, vždy má vtipné připomínky...ač s vrtačkou v puse se špatně směje.

     •  • 

  • Přidávám se k souhlasu, že pan Kowalski je velmi příjemný, vždy poradí, je důkladný a nespěchá (takže se nedivte, že sem tam si v čekárně posedíte) ... chodí tam celá moje rodina.

     •  • 

  • Pana doktora můžu opravdu doporučit. Je příjemný (stejně jako jeho sestřička), přijme mě bez problémů kdykoliv potřebuji. K pacientům je vždy velmi ohleduplný, umí odlehčit atmosféru tak, že už nemám z vyšetření vůbec žádný strach. K panu Kowalskému bych chodila klidně každý den.

     •  • 

  • Já si na pana doktora nemůžu stěžovat.Zpravil to co před ním jiný doktor zmrvl co mohl.pan doktor má skvělí přístup k pacientům a výborný doktor.Chodila sem dlouho k jinému a měla sem ze zubařů strach ale co chodím tady k němu tak se už tak nebojím.všem doporučuji.

     •  • 

  • dneska jsem byla na 1 návštěvě u pana Kowalského a je to opravdu výborný zubař.Vždycky mi řekl co bude následovat a vždycky mi říkal "tak ted to trošku štípne"...nebo třeba "NEBOLÍ TĚ TO?".........je strašně příjemný, sestřička se pořád směje a to mě dokáže odprostit od strachu, v tom křesle jsem se cítila jako na posteli.....mám zavřené oči a přitom ležím,jen cítíte že vám někdo šimrá v puse...:-DDDDDDDDD......Doporučuji

     •  • 

  • Vzdy spokojenost. Je to PAN doktor a ma i fajn sestricku ;)

     •  • 

  • Pan doktor je profesionál, pečlivý a citlivý k pacientovi. Nemůžu souhlasit s nesmyslem, který uvedl předchozí pisatel. V akutních případech pan doktor nás vždy přijme ihned. Snaží se vždy zachránit náš schátralý chrup, já i manžel jsme velice spokojeni.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu