Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Jana Hrabalová
Praktický lékař pro dospělé

č.d. 520, Březolupy 68713

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

12 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • MOderni ordinace se vstricnou pani doktorkou. Ordinace je v prijemnem prostředí parku s moznosti parkovani.
    Jsem spokojeny, protože mam pocit, ze si pani doktorka vyhradi dostatek casu, aby si vyslechla moje problémy. Cokoliv, co dosud lecila, bylo uspesne. Pani doktorka je mobilni, zajede k pacientum dokonce i do domu a v pripade potřeby odesle k odbornemu vysetreni do nemocnice.
    MOc rad ji doporucuji. 5 hvezdicek, Vas pacient L.

     • Praktický lékař pro dospělé  • 

  • Absolutne nejvetsi odbornik ve svem oboru, se kterym jsem se osobne setkala! Jiz leta jsem u pani doktorky, ktera vynika nejenom nadmirou znalosti (mam dokonce ten dojem i zkusenosti, ze jsou nad ramec praktickeho lekare), ale i obrovskou lidskou empatii. Pani doktorka je vzdy aktualne informovana o akutnich nemocech (napriklad k me alergii), stale se vzdelava. Vzdycky si mne dukladne vyslechne a veskera doporuceni jsou kompetentni, uplatnitelna v praxi (napr. v posledni dobe jsem musela dusledne zmenit zivotospravu) a vedouci k jednoznacnemu zlepseni meho zdravi. Je to poklad, mit pani doktorku, ktera opravdu "umi lecit".

     •  • 

  • Vynikající lékařka. Vstřícná, empatická, poradí , vyslechne, vysvětlí a poskytne i psychickou podporu.Má přehled o různých léčebných metodách i nových vědeckých výzkumech a v potřebných případech pošle k odborníkovi.Má velice lidský a příjemný přístup a doporučuji ji každému.Zůstala jsem u ní, i když jsem se přestěhovala kousek dál a jsem moc ráda, že mám paní doktorku na kterou se můžu spolehnout a které můžu věřit.

     •  • 

  • Paní doktorka je velmi příjemná, přívětivá, vždy pomůže, vstřícná. Vřele doporučuji.
    ```
    Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
    ```

     •  • 

  • Super

     •  • 

  • S

    Výborná doktorka lepší jsem nepoznal.Odborné i etické znalosti na vysoké ůrovni,všem doporučuji

     •  • 

  • P

    Lékařka se velmi dobře orientuje i ve vzácnějších chorobách.
    Jinak velmi moderně vybavená ordinace co se týká přístrojů (nad rámec vybavení očekávaný v běžné ordinaci praktickho lékaře).
    Lékařka i zdravotní sestra velmi ochotné.

     •  • 

  • P

    S paní doktorkou jsem zatím velmy spokojený,takoví by měli být všichni doktoři.
    Je příjemná,důsledná,nedělá z nikoho simulanta a nefláká se , takže u ní nestrávíte
    několik hodin v čekárně .Můžu každému doporučit!!

     •  • 

  • S

    Vynikající doktorka. Vzdělaná a vstřícná, příjemná . Moc dobře vybavená ordinace, pěkně vymalovaná . Má elektroléčbu, ekg, kopírku ...Sestřička je taky moc příjemná a milá.
    Obě pracují nad rámec svých povinností. Mohu všem jen doporučit !

     •  • 

  • Skvělá doktorka, vstřícná a vzdělaná.
    ```
    Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
    ```

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu