Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Inge Váňová
Praktický lékař pro děti a dorost

Kochova 3/816, Havířov 73601

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

20 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • K pani doktorce jsem chodila se tremi detmi, je to skvela lekarka a skvely clovek. U ni v ordinaci se deti i rodice citi jako doma. Nikdy jsem nepoznala lekare s tak skvelym pristupem k detem. Za vse ji dekuji a mohu ji vsem maminkam doporucit.

     •  • 

  • Velmi příjemná,milá paní doktorka,naše paní doktorka( jiná ) je stále nemocná nebo má dovolenou a proto jsem byli nuceni navštívit paní doktorku Váňovou. Musím říct,že její přístup se s naší půvpdní doktorkou nedá srovnat. Byla příjemná,milá kompletně nám vysvětlila co nám je, a jak postupovat,s úsměvem,bez nějakého náznaku,že ji vadíme,což se už párkrát jide stalo. Uvažuji,že pokud bude naše lékařka stále na dovolené,tak se k paní doktorce přihlásíme. Mohu jen doporučit.Také sestřička byla senzační,kdyby bylo více takovýchto lékařů

     •  • 

  • V Havířově jsem se narodila a v péči paní doktorky jsem byla od narození já a pak i moje sestra.Už jako dítě jsem paní doktorku měla velice ráda a jelikož se mi líbí její přístup k dětem,i já k ní nyní chodím se svými dětmi a jsme opravdu spokojeni :-)

     •  • 

  • Báječná paní doktorka. Měla v péči mě i bratra a vždy našla lék na každou malou i velkou dětskou nemoc. I v dospělosti jsem jí už několikrát požádala o radu a nikdy nezklamala. Díky!

     •  • 

  • L

    Děkuji paní doktorce za její skvělou péči, ochotu pomoci kdykoliv i mimo pracovní dobu. Její setřička v ordinaci je rovněž velmi příjemná a ochotná paní. Krásný, pečlivý a přátelský přístup k dětem i rodičům. Děkuji a přeji spoustu dalščích spokojených pacientů.

     •  • 


  • Jsem naprosto spokojená. Paní doktorka je nejlepší lékař kterého jsem v životě poznala.Také má velmi lidský přístup který je mezi lékaři již jen vzácný. Osmnáct let léčila mou dceru a nyní mého pětiletého syna. Velice si ji vážím a všem maminkám doporučuji. Je to skvělá odbornice a velmi dobrý člověk.

     •  • 

  • Paní doktorka je sice opravd velmi milá a sympatická, ale veškeré problémy s krkem u mě, v době, kdy mi bylo pod 18, řešila volně prodejnými léky, které samozřejmě neměly žádný efekt, takže jsem pokaždé skončila na ORL s angíou, aftou na mandl a dalšími problémy, které by podle mě dobrý praktický lékař poznat měl.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Vřele doporučuji, kdyby nebylo paní doktorky, tak moje dcera nechodí. Nenechá nic náhodě a pošle na vyšetření. Hodně mi pomohla!!!!

     •  • 

  • M

    Skvelá PANI DOKTORKA.

     •  • 

  • M

    Báječná lékařka, skvělý člověk - jsem šťastná, že mé děti má v péči takový odborník. Mnohokrát děkuji za vše, co jste pro nás udělala!!!

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu