Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Helena Rabská
Praktický lékař stomatolog

Nám. T. G. Masaryka 5/6, Karviná 73301

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

19 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • O

    p.doktorka je skvělá, klidná, milá vše vysvětlí. Jak jsem se bála zubaře, tak teď se nebojím. Je opravdu hodná a tak by to měli být. Sestřička je taky moc milá a usměvavá. Jsou opravdu dobří -sama za sebe doporučuji .

     • jiné místo Jiný  • 

  • Příjemná, milá totéž platí i o zdrav. sestřičce.
    Nutná objednávka nejméně 1 měsíc dopředu.- vytíženost.

     •  • 

  • U paní doktorky jsem byla zrovna nedávno. Někdo tu psal, že rentgen má. Zřejmě ne, protože mě poslala s žádankou na rentgen na polikliniku. Ohledně trhání zubů - měla mi vytrhnout dvě horní 4. Hned u první se jí zlomily kořeny a nešly vytáhnout. Zkončila jsem s antibiotiky a další žádankou k jinému lékaři také na poliklinice. Na druhou si už netroufla a poslala mě ke stejnému lékaři co mi vyndal ty zlomené kořeny. Jinak objednací doba opravdu téměř 2 měs. a čekám opravdu i 40min. v čekárně. Přes to všechno bych ji ale neměnila. Je moc milá a ochotná. A sestřička je úžasná.

     •  • 

  • Paní doktorka je velice citlivá a příjemná. Nelíbí se mi však systém objednávek - dlouhé termíny a nedodržování času a pořadí objednaných a příchozích. Toto vídím jako velký nedostatek zdravotní sestry - instrumentářky.

     •  • 

  • Tato zubařka v ordinaci rentgen má, dokonce propojený s počítačem,takže fotečky zubů jsou hned vidět na monitoru PC. Zuby tahá běžně a ještě k tomu něžně. Na moje děti nekřičí (jsou dobře vychované - vědí,že mají otevřít pusu, aby paní doktorka mohla spočítat nové zoubky), naopak je dovede motivovat ke spolupráci. Navíc ochotně poradí, vysvětlí, jak se správně o chrup starat. Napadá mně tedy , že autorka/ky předchozího hodnocení byla u jiné paní doktorky. V horším případě, že zveřejňuje lživé příspěvky, aby poškodila dobré jméno této lékařky.

     •  • 

  • M

    Moc paní zubařku doporučuji, je moc hodná. Chodím k ní i s dětmi a i na mě je velice hodná a nemají strach chodit k zubaři.....samozřejmě kladné hodnocení je i na sestřičku, která se vždy usměvavá a vstřícná !

     •  • 

  • úžasná zubařka..chodím k ní už od dětství a vždycky mi pomůže, poradí..naštěstí v poslední době díky její skvělé péči mé navštěvy jsou čistě preventivního charakteru. A velkou pochvalu si také zaslouží vždy úsměvavá sestřička

     •  • 

  • B

    Milá, trpělivá a usměvavá zubařka. Od té doby, co k ní chodím s dcerami, se prohlídek nebojíme. Hodná sestřička si taky zaslouží pochvalu

     •  • 

  • B

    Moje nejlepší p.zubařka chodím k ní často jsem u ní snad 11let a jsem velice spokojená,zubaře se nebojím vím že to jsou odborníci,kteří mi pomůžou od bolesti a bolesti zubů jsou snad nejhorší na celém člověku.Je velice milá,pečlivá a starostlivá.Moc ji děkuji za péči...

     •  • 

  • Jo, je to sympaťačka.
    Já jsem spokojený. Usměvavá, milá a umí
    N.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu