MUDr. Helena Puharičová

Pediatr · Více o specializacích

Moravské Budějovice 1 adresa

22 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Helena Puharičová
Praktický lékař pro děti a dorost

Tovačovského sady 78, Moravské Budějovice 67602

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

22 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • J

    Paní doktorka je profesionál, volí dobrou léčbu, nemoc nepodceňuje, ale ani nepřeceňuje. Jsme moc spokojeni, chodíme k ní se třemi dětmi.

     • Praktický lékař pro děti a dorost Jiný  • 

  • J

    Je nám to líto ale také budeme přestupovat, paní doktorka už to nezvládá, diagnózu určuje nepříjemná a protivna sestra. Hodně štěstí všem co u ni zůstanou

     • Praktický lékař pro děti a dorost Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Bohužel jsem nucena od paní doktorky presroupit jinam.. Je velice nepříjemná a každá navsteva u ní je pro me noční můrou.. Při poslední návštěvě mela naše skoro dvouměsíční dcera opruzeny zadeček a na latkové plene byl zaprany malý flicek.. Zaver paní doktorky: jsme strasni rodiče a naše dcera žije ve špíně :( naše babička tam byla svagrove opožděně ukončit ošetřovné.. Sestricka ji natvrdo seřvala za zpoždění před plnou čekárnou lidí.. Ze me tedy strašný přístup.nechapu,jak si toto může dovolit...

     • Praktický lékař pro děti a dorost  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Paní doktorka je příjemná, umí naslouchat a vše se snaží vyvětlit. Tato paní doktorka je jediná ke které chodíme opravdu rádi. Velký podíl na tom má i sestřička. Je na ní vidět, že práce s dětmi ji opravdu baví.

     •  • 

  • Výborná lékařka, vždy milá, ochotná, důsledná. Pochvala i pro její sestřičku.

     •  • 

  • Moc hodná p.doktorka s lidským faktorem 100%.Ochota řešit jakýkoli problém bez arogance a nepochopení.Mohu jen doporučit.

     •  • 

  • BOHUŽEL - JSEM UŽ DOSPĚLÁ A K PANÍ DOKTORCE UŽ NECHODÍM. ALE NIKDY NA NI NEZAPOMENU, MÝM ŽIVOTEM PROŠLO UŽ MNOHO LÉKAŘŮ A NĚKTEŘÍ JSOU I DNES U MĚ JEDNIČKOU. NICMÉNĚ JEDNIČKU S HVĚZDIČKOU DÁVÁM POUZE PANÍ DOKTORCE PUHARIČOVÉ. VŽDYCKY MĚLA 100% PROFESIONÁLNÍ A PŘITOM I LIDSKÝ PŘÍSTUP, RADŠI PRO ČLOVĚKA UDĚLALA VÍC, NEŽ ABY BYLY JAKÉKOLI POCHYBY OHLEDNĚ NEMOCI ČI LÉČENÍ. JE SKUTEČNĚ SKVĚLÁ. VIDÍTE - 16 LET JE TOMU CO JSEM U NÍ BYLA NAPOSLEDY, ALE NEZAPOMENU...

     •  • 

  • Nejlepší pediatr, co znám. Moje děti jsou spokojené a nikdy se v ordinaci paní doktorky nebojí.

     •  • 

  • velmi obrá doktorka,se vším s poradí

     •  • 

  • jsem s ní velice spokojená,je příjemná,vše nám vysvětlí.Dcery k ní chodí rády,nebojí se.Doporučuji

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu