Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Eva Vrchovská
Lucas Varity, s.r.o.

Emilie Floriánové 12, Jablonec nad Nisou 46601

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

24 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Š

    Paní doktorka i sestřička mají skvělé jednání ochotny přístup.
    Vše vysvětlí.

     • Lucas Varity, s.r.o. Jiný  • 

  • L

    Paní doktorka má čas...
    Katastrofa !Čekat na recept týden?
    Čekat na paní Vrchovskou která má přijít za pacientem domu po propuštění z nemocnice je zbytečné.
    A v ordinaci ?Paní doktorka nestíhá...

     • Lucas Varity, s.r.o. Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • N

    Velmi ochotna a pecliva doktorka. Vzdy se snazi vyjit vstric, co nejlepe pomoci a vse vysvetli. Urcite clovek na spravnem miste.

     • jiné místo Jiný  • 

  • M

    Velmi vnímavá, strašně hodná je to prostě doktorka na svém místě kéž by bylo tolik lékařů jako je ona

     • Lucas Varity, s.r.o. Jiný  • 

  • Jsem zaměstnancem u firmy,kde skvělá paní doktorka ordinuje.Chodím k ní pouze na preventivní prohlídky,ale nemůžu si jí vynachválit .Je lidská člověka proklepe od A až do Z.Snaží se nic nepodcenit i maličkosti nad kterými bych mávl rukou.Je profesionálka každým coulem. Roman Š.

     •  • 

  • Velmi pečlivá, věnuje každému maximální pozornost a pomoc.Proto se u ní čeká delší dobu, ale je to ku prospěchu pacienta.

     •  • 

  • Vynikající lékařka, milá, ochotná a vše řeší správně. Ještě se mi nestalo, že by něco podcenila, vždy na 100% odhadne stav a nasadí léčbu. Kéž by bylo takových doktorů více. A to čekání v ordinaci někdy není na škodu, u dobrého lékaře si člověk rád počká. Podle mě je to také nejlepší lékařka jakou jsem zažil.

     •  • 

  • Dobrý den,
    náhodou jsem narazila na názory na paní doktorku Evu Vrchovskou. Já osobně s ní mám velmi dobré zkušenosti a musím říct, že lepší lékařku jsem dosud nepoznala. Je velmi pečlivá, zajímá se o pacienta globálně a rozhodně nezanedbala žádná hlediska vyšetření. V životě se mi předtím nestalo, že by mě lékař tak pečlivě a poctivě prohlédl a zjišťoval všechny okolnosti mých problémů. Nejsem člověk, který by často byl nemocný, ale kdykoliv jsem u ní byla, měla jsem vždy dobrý pocit a proto jsem k ní registrovala i svou rodinu a jsem nadmíru spokojená.
    Myslím si, že až příliš velkou část svého mimopracovního času věnuje svým pacientům. Z ní by si ostatní lékaři mohli brát příklad!
    Takže chválím a přeju paní doktorce, ať se jí i nadále daří a ať nebere na zřetel urážející neoprávněnou kritiku.

     •  • 

  • Je velmi ochotná,pečlivá,vlídná a snaží se pacientům pomoci.

     •  • 

  • Jsem vděčná, že jsem našla paní Evu Vrchovskou. Nemohla bych tento příspěvěk napsat k jinému lékaři, než právě jí.
    Její péče, ochota a porozumění si nezaslouží záporné názory. Budu raději čekat hodinu v čekárně, než jít k lékaři, který mě odbude způsobem dobrý den, dejte mi 30kč a nashledanou. Nezažila jsem u žádneho lékaře takovou péči o své pacienty. Měli bychom být vděčný za tak vztřícný přístup. Ona je totiž také jenom člověk, ale s tím rozdílem, že tráví více času s námi, než se svojí rodinou. Ponižující není čekání, ale pouhá lidská sebelítost a sobeckost!
    Jsem šťastná, že při každém problému je mi na blízku. Za vše děkuji, Péťa D.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu