Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Dagmar Straková
Samostatná ord. PL pro děti a dorost

Antonína Kaliny 1351, Kolín 28002

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

14 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Výborná doktorka! Chodívala jsem k ní do svých 18, a napostá spokojenost! Takže když se mi o pár let později narodila dcera, nepřemýšlela jsem o jiné(m) doktorce/(ovi). Společně se sestřičkou tvoří skvělý tým, jsou ochotné, slušné a rádi pomohou, popřípadě poradí.

     •  • 

  • Paní doktorka Starková je skvělá doktorka!!Mám 3 dětičky,takže mám velkou zkušenost s paní doktorkou.Je pečlivá,milá,vždy i mimo rámec vyšetřrní poradí a hlavně to umí s dětmi.Několikrát jsem potřebovala,aby přijela a vždy přijela.A má i skvělou sestřičku.Nikdy se nestalo,že by něco přehlédla,nebo zanedbala.Naprostá spokojenost!!!

     •  • 

  • naprostá spokojenost, chodím k ní s oběmi dcerami a nemůžu si stěžovat. Velmi milá a pečlivá. Sestřička je taky super, obě pracují nad rámec svých možností.

     •  • 

  • Naše dcera byla v péči paní doktorky od narození až do 19-ti let. Pečlivější a vstřícnější doktorka by se zřejmě těžko hledala. Vždy milá, usměvavá, pečlivá, ochotná, nic nikdy nepodcenila, vždy přišla i na návštěvu dítěte domů, prostě profesionálka pro niž "doktořina" není zaměstnání, nýbrž poslání. Nezbývá, než ji za devatenáctiletou perfektní péči naší dcery velice poděkovat. Bohužel není tomu tak vždy u praktických lékařů kam dcera musela před rokem přejít. Stále má přání vrátit se k paní doktorce Strakové. Ještě jednou, moc děkujeme.

     •  • 

  • Paní doktorka byla mou lékařkou 19 let a nemám k ní žádné připomínky. Milá, pečlivá, ochotná, nic nepodcení a stará se o pacienty nad rámec svých povinností. Navíc má báječnou sestřičku, která je stále usměvavá a skvěle jedná s dětmi i rodiči. Každý pacient paní doktorky Strakové má jistotu, že nic ohledně jeho zdraví nebude podceněno.

     •  • 

  • Jsem s touto lákařkou spokojena můžu říci, že je pečlivá.

     •  • 

  • S MUDr. Strakovou jsem velmi spokojena.

     •  • 

  • Naprostá spokojenost, dochází i na návštěvy domů....

     •  • 

  • K pani doktorce jsem presla s malou po neprijemnych zkusenostech s jinou lekarkou diky ktere jsme skoncili kvuli zanedbane peci v nemocnici na jip.pani doktorka je velice vstricna vzdy radeji dvakrat vysetri a v pripade ze se ji neco nelibi,tak radeji pro svuj a klid rodicu posle na vysetreni.nemohu si stezovat jsem s ni velice spokojena.

     •  • 

  • E

    Paní doktorka je jedna z nejlepších lékařek jaké znám. Nikdo z okruhu mých známých, kteří k ní chodí, si nikdy nestěžovali. Je pečlivá, starostlivá a její citlivý mateřský přístup k dětem mě vždy přesvědčuje o té nejlepší volbě dětského lékaře pro mé děti.
    I sestřička je perfektní, takže mohu jen chválit :o)

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu