Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Dagmar Janičová
Praktický lékař pro děti a dorost

Dolní 101, Ostrava 70030

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

45 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Z

    Nejlepší paní doktorka, jakou jsme si mohli přát, milá, vstřícná, pečlivá, stejně tak je skvělá i paní sestřička. Neměnili bychom.

     • Praktický lékař pro děti a dorost Jiný  • 

  • Ř

    Jsem šťastná,že mé děti mají stejnou paní doktorku jako jsem měla já celé dětství.
    Vždy snaha pomoci, dobrá komunikace a vysvětlení k otázkám týkající se zdravotního stavu. Milá a hodná paní doktorka , oceníte hlavně pokud vaše dítě jako mě bylo v minulosti často v nemocnici a z lékařů má strach. Pěkná ,malá ,vždy čistá ordinace. Dojiždime 14km a vůbec nám to nevadí.No nic co bych podotkla,snad jen že nám bude paní doktorka chybět až půjde do důchodu a můžeme jen snít aby ta nová byla alespoň trochu jako paní doktorka Dagmar Janičová.

     • Praktický lékař pro děti a dorost Jiný  • 

  • L

    Paní doktorce i sestřičce skláním obrovskou poklonu. Úžasný přístup k malým pacientům. Vždy ochotné, usměvavé. I když jsme se přestěhovali, přesto dojíždíme a měnit rozhodně nebudeme.

     • Praktický lékař pro děti a dorost Jiný  • 

  • K

    Paní doktorka i sestřička jsou naprosto super. Nikdy nebyl žádný problém.Pristup k dětem je naprosto úžasný .

     • Praktický lékař pro děti a dorost Jiný  • 

  • Nejlepší paní doktorka, ochotná, milá, krásně se chová k malým dětem. Poradí. Nová sestřička je taky moc super! Lepší jsme si nemohli najít. Moc doporučuji

     • Praktický lékař pro děti a dorost  • 

  • Skvělá paní doktorka i sestřička.Obě jsou profesionální,milé s lidským přístupem.Ochota paní doktorky je až nad rámec její práce,jsou užasné.

     •  • 

  • Paní doktorka je přátelská, sympatická, hodná, opatrná a rozumí dětem co je podle mne to hlavní. Chodím k ní už od mala. Nikdy nic nezanedbala, a vždy se mi snažila pomoc jak mohla. Na děti vždy byla hodná. Doporučuji všem:-)

     •  • 

  • Pred 28 lety jsem zacala chodit k PANI doktorce Janicove s tremy detmy,vzdycky byla mila a skvela k detem,nikdy se nebaly a pokazde pomohla a poradila nejlip,jak jen mohla!Dnes k ni chodi uz muj vnuk a stale je mila a skvela,za co ji muzu jen podekovat a doprucit vsem maminkam s jejich ratolestmy

     •  • 

  • Paní doktorka se skvělá, chodím k ní s oběma dětma, ale ten starší už bude muset hledat lékaře pro dospělé a obávám se že takovou lékařku, ani jí podobnou jako je ta naše nenajde, dcera k ní bude docházet ještě dost dlouho a i když jsme se odstěhovali, raději dojíždíme, je skvělá, jsme jí vděční za zdraví našich dětí. Vřele doporučuji :-)
    Tomanovi

     •  • 

  • Co se týká paní doktorky, dala bych 5 hvězdiček. Je úžasná. Neměnila bych! Co se týká sestry, hodnocení bych dala velmi slabé. Působí zmateně a někdy až dotěrně. Když paní doktorka není v ordinaci a má za sebe záskok, hraje si na velkou šéfovou. Uvažovala jsem, že díky ní pediatra změnín, ale takovou paní doktorku bych už asi nikde nesehnala :-(((

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu