Ordinace praktického lékaře
Tyršova 897, Bakov nad Jizerou

Pan doktor je pro nas uz leta LEKAREM s velkym "L". Jsme velmi spokojeni, je opravdovy profesional, nic neponecha nahode, vse peclive resi. I presto, ze jsme zmenili misto pobytu, stoji nam to za to za nim dojizdet pres 60km. Nemenili bychom.

DOPORUČUJI! Pan doktor má velmi profesionální přístup a nikdy nic neponechá náhodě, pokud se mu cokoliv nezdá, dál se pídí po příčině a snaží se najít řešení. Možná si někdo stěžuje na dlouhé čekání v čekárně, ale mě to problém nedělá, není to nijak hrozné.

velmi profesionální přístup, výborný diagnostik, ATB nenapíše bezdůvodně, nic nepodcení. Výborný lékař !

Je náš obvodní lékař,léčí celou naší rodinu,samá chvála,je pravda,že v čekárně
si člověk chvilku počká,ale věřte,že to není promarněná chvíle,protože i na
vás bude mít více času.Je pečlivý,důsledný,zachránil mi život,když rozpoznal
tu ošklivou nemoc tak brzy.Jen klobouk dolů a poděkování.

K panu Dvořákovi chodím již 16 let a na jeho přístup pěju jenom samou chválu.

Praktický lékař s velmi zodpovědným přístupem k pacientovu zdravý...

Miliónový lékař Pan doktor opravdu s velkým P. Když máte v těle nějakou záhadu nedá pokoj dokud ji nenajde. Čekací doby jsou delší, ale stojí za to . Sestřičku jsem nikdy neviděla se špatnou náladou ( opravdu nevím kde tu dobrou bere). Je to můj lékař již 13 let a i když dojíždím asi 15 km nikdy bych ho nevyměnila.

Doporučuji. Velmi dobrý lékař ( i sestřička ). To za tu chvilku čekání stojí.

Velmi zodpovědný, důkladný, pečlivý. prostě výborný. Nic nezanedbá, navíc je příjemný a člověk u něj nejde nevhod. Paní sestřička je též velmi příjemná. Ani se nedivím, že jsou u něj delší čekací doby.

Tohoto lékaře doporučuji všem. Je jedním z nejlepších.