Praha 8 Praha

Jakého specialistu hledáte?

Online konzultace k dispozici

„Pan doktor mi velmi pomáhá. Je to dobrý terapeut a člověk, kterému se mohu svěřit a hledat řešení svých problémů.

Nikoly Tesly 6, Praha Mapa

Klinická psychologie a psychoanalýza

Osobní konzultace

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Na návštěvě dentální hygieny jsem byla poprvé a myslím, že jsem si nemohla vybrat lépe. S celým procesem a výsledkem jsem nadmíru spokojená. Pořád se na sebe zubim do zrcadla Více

Pod Krejcárkem 975/2, Praha Mapa

DH Centrum, Zuzana Schneiderova, DiS, ordinace dentální hygieny ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři

• Online konzultace k dispozici

„Děkuji za skvělou spolupráci, profesionální a empatický koučing, který má výsledky! Cord je člověk, kterému se můžete s čímkoli svěřit, vyslechne Vás a nejenže se trefí do černého, ale dokáže Vás navést i na jiné způsoby přemýšlení, které Vás opravdu dokážou posunout dál. Za mě velká spokojenost. Více

Coaching - Praha 1

Coaching

1 300 Kč

1 300 Kč

• „Návštěvy u pana doktora probíhají v přátelském duchu,dozvěděla jsem se odpovědi na všechny mé otázky,vyšetření je bezbolestné,což po předchozích negativních zkušenostech s mnoha lékaři a lékařkami velmi oceňuji. Jako bonus mi sestřička po dobu vyšetření pohlídala syna,který se mnou bohužel musel k lékaři jet.Takže za mě velká spokojenost. Více

Milady Horákové 116/109, Praha Mapa

Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál

• „Moje první návštěva fyzioterapie a předčila očekávání. Určitě budu chodit pravidelně. Vyhovuje mi i dostupnost Sportcentra YMCA v centru Prahy. Více

Sportcentrum YMCA

Online konzultace k dispozici

„Pani je velmi zlatá a ochotná, buduci tyzden mam dalsie sedenie :) Velmi empaticka a ludska, na konci terapie ma objala, odchadzala som s dobrym pocitom :) Více

Ortenovo náměstí 9, Praha 7, Praha Mapa

Ortenovo náměstí 9, Praha

800 Kč

• „Velice příjemné prostředí. Kvalitní práci. Snaha pomoc za příjemné ceny. Sms upozornění o návštěvě taky dobrý nápad. Doporučuji všem svým známým. :) Více

Františka Křížka 683/22 (vchod z ulice Milady Horákové vedle BENU lékárny), Praha Mapa

Stomatologická ordinace

Vstupní vyšetření

• Psychoterapeut, Psycholog, D… ětský psycholog Více

„Velice příjemná atmosféra rozhovoru, neuvěřitelně lidský přístup - pan magistr má dar milého humoru, který tíživé momenty vítaně odlehčí, ale v žádném případě nezlehčuje. Byla to má první návštěva, ale odcházela jsem s pocitem úlevy, za což děkuji. Více

Thámova 7, Praha Mapa

Psychologická poradna Bez-tíže

Individuální psychoterapie 60 min

1 000 Kč

• „Paní Lischkeova byla velice milá a profesionální! Všechno velmi dobře vysvětlila a mluvila pomalu abych jsem všechno dobře rozuměl protože viděla ze jsem cizinec. Více

Revoluční 765/19, Praha Mapa

Poliklinika Revoluční, s.r.o.

• Online konzultace k dispozici

„Paní Miluška je výborná terapeutka a skvělá žena v jednom. Během několika měsíců mi moc pomohla. Na návštěvy jsem docházela 1x za dva týdny. Sezení, ačkoliv často psychicky náročné, byly obrovsky obohacující a rady a názory paní terapeutky byly neocenitelné. Pomohla mi najít v životě směr a překonat složité období. Mohu jen doporučit. Více

Praha 1 - Florenc, Těšnov 5, Praha Mapa

Mgr. Miluše Suntychová

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Martina je prostě skvělá. Chodím k ní už pár let a neměnil bych. Velmi příjemná, vždy dobře naladěná a profesionální. Více

• Psycholog, Ostatní, Kouč

„Roky jsem měl v hlavě otázku, na kterou jsem nedokázal najít odpověď. Říkal jsem si ale, že to vyřeším sám, že nepotřebuji tuto formu pomoci. Po dvou sezeních se cítím, že konečně vím, co mám dělat. Získal jsem plno "aha" momentů, po kterých jsem se cítil neuvěřitelně. Paní Pavla je velice empatická a maximálně doporučuji její služby! Ještě jednou Vám moc děkuji, Pavlo. Krok č. 1 je za dveřmi. Mějte se krásně! Martin Více

Koučink Praha 1

Coaching

800 Kč

• Online konzultace k dispozici

„Terapii s Lucií jsem vyhledala kvůli neurčitým pocitům úzkosti, o kterých jsem toho sama moc nevěděla. Postupem času jsme společně odkrývaly jejich příčiny, hledaly jádro pudla a systematicky je začaly řešit. Nyní už dokážu přijít na zdroje nespokojenosti sama, což považuji za jeden z našich největších úspěchů. Naše spolupráce trvala okolo 10 měsíců, a za tu dobu bylo takovýchto úspěchů mnoho – jsem spokojenější sama se sebou, sebevědomější a asertivnější, dokážu se lépe slovně vyjádřit, mám méně zbytečného strachu, se strachem teď také umím pracovat mnoho a mnoho dalších skvělých věcí… Terapie probíhala kvůli pandemii z velké části telefonicky, to však nemělo na její efektivitu žádný dopad, není proto nutné ani v dnešní době nijak váhat nad vyhledáním pomoci. Velmi jsem také ocenila její doporučení knih, které mi padly jak ulité, a taky skvělou knihu, kterou sama napsala. Rozhodnutí objednat se právě k Lucii bylo jedno z nejmoudřejších, které jsem kdy udělala a velmi ji za poskytnutou pomoc a péči děkuji :) Více

Psycholog a kouč | Praha 1

2 000 Kč

• „Tak po x měsících se i já přidávám se s svou zkušeností. K Ondrovi jsem poprvé přišla začátkem tohoto roku s problémem, který trval přes pět let a lékaři mě akorát hnali po vyšetřeních, na kterých nic nezjistili. Jednalo se o bolest ve spodní části zad, která mi vystřelovala až do nohou, že jsem ani nemohla v nejhorších chvílích pořádně chodit (upozorňuji že mi je 24 let!). Po první návštěvě jsem hned cítila změnu, bolesti už mi nešly do nohou ale zastavily se mi výš. A co víc dokonce mi to uvolnění všech zablokovaných míst úplně rozhodlo hormony - menstruace, akné atd, což je pro mě ještě větší důkaz, že to co Ondra dělá je prostě něco víc a že můj problém šel ještě víc ho hloubky. Po druhé návštěvě zase výrazné zlepšení a po třetí už úplná pohoda. Teď je to přes půl roku a stále jsem v lepším stavu než před první návštěvou… Ale po naší dlouhé rekonstrukci a stěhování se nedivím, že jsem si zase něco přivodila zpět. Už jsem byla několikrát objednaná, ale asi mi není dáno, protože se vždy něco po… a já musím návštěvu zrušit. Vzhledem k tomu, že momentálně bydlím ještě dál než dřív tak se pokusím najít náhradu za Ondru poblíž i když to nebude asi úplně lehké. Všichni můžeme Pražákům závidět :D Ondro moc děkuji za vše a třeba se ještě někdy uvidíme :) respektive pokud tady nebude nikdo aspoň z půlky tak dobrý jako ty, tak se uvidíme určitě. Více

Maďarská 1059, Bubeneč, Praha Mapa

Ondřej Hons, Fyzioterapie

Fyzioterapie

3 500 Kč

• „Byla jsem tam poprvé, zatím jsem spokojená. Příště už tam půjdu s klidem a v pohodě. Čeká mě ještě delší léčba, tak potom se můžu vyjádřit více. Více

Těšnov 1163/5, Praha Mapa

Perlan Dental Clinic, s.r.o.

Běžný termín

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„S provedením dentální hygieny jsem byla velmi spokojena. Profesionální a také empatický přístup. Oceňuji též vybavení a provedení ordinace. Více

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Moc příjemný zážitek, i když se to týkalo obávané návštěvy zubařského křesla. Lidský přístup a v puse mám jako v pokojíčku Děkuji Vám paní Evo Více

Online konzultace k dispozici

„Dostal jsem se do složitější životní situace, se kterou jsem si sám nevěděl rady. Uvědomil jsem si ze se bez pomoci odborníka neobejdu. Na znamylekar.cz jsem našel Kateřinu Matouškovou a z komentářů nabyl dojmu, že poskytuje přesně ten typ terapie která by mohla fungovat. S terapií jsem neměl předchozí zkušenosti, jen povrchní představu se spoustou stereotypů. Jelikož jsem v té době žil v zahraničí a také kvůli komplikacím s COVIDovou pandemií proběhla větší část sezení online přes Skype. Rozhodně to nebylo na škodu a byl jsem sám velmi překvapen jak dobře může terapie fungovat online bez osobního kontaktu. Recenzi píšu zpětně po ukončení pravidelných sezení v průběhu něco málo přes rok. Paní Kateřina Matoušková mi moc pomohla a velice oceňuji její přímý přístup a otázky na které bylo často složité odpovědět ale právě hledání odpovědi pro mě byla cesta vyznat se sám v sobě. Poté co jsem se přestěhoval zpátky do Česka a situace to dovolila probíhaly sezení osobně a přišlo mi že se terapie stala intenzivnější. Rovněž velice oceňuji způsob jakým jsme terapii ukončovali. Společná rekapitulace mi teprve naplno odhalila jaký kus cesty jsme spolu prošli. A když se ohlédnu zpět na poslední rok jsem sám překvapený jakmile se můj život změnil. K lepšímu. Žiji spokojený vyrovnaný a plný život. Z části díky vědomí, že pokud bych se dostal do situace kterou sám nebudu zvládat můžu se kdykoliv obrátit na paní Kateřinu. Terapii bych doporučil každému. Jsem přesvědčen že duševní zdraví vyžaduje pravidelný trénink a dobrého trenéra. A tím paní Kateřina rozhodně je! Více

Palác Ymca, Na Poříčí 12, 2. patro, dveře 218, linka 12. Zrušení je bez náhrady možné dva pracovní dny předem., Praha Mapa

Soukromá psychologická a psychoterapeutická ordinace

2 000 Kč

• „Dr. Martyn was very nice, professional, gentle and explained everything very clearly. She promised to send a report on every tooth that she had examined and she did. I was not home for 5 minutes before her report was in my In Box. It was all a very pleasant experience, and I will continue to see Dr. Martyn. Více

Dlouhá 39, Praha Mapa

Karolinum dentální centrum

Vstupní vyšetření

Cena nebyla přidána

• „Profesionální ale přesto lidský přístup, rychlé a bezbolestné vyšetření, moc milý pan doktor i sestra. K panu doktorovi chodím dlouho a vřele ho doporučuji. Více

Mazurská 484/2, Praha Mapa

Gynekologie