Praha 7 Praha

Jakého specialistu hledáte?
  • Psychoterapeut, Psycholog

Online konzultace k dispozici

„Pani je velmi zlatá a ochotná, buduci tyzden mam dalsie sedenie :) Velmi empaticka a ludska, na konci terapie ma objala, odchadzala som s dobrym pocitom :) Více

Ortenovo náměstí 9, Praha 7, Praha Mapa

Ortenovo náměstí 9, Praha

Individuální psychoterapie (50 minut)

800 Kč

• „Velice příjemné prostředí. Kvalitní práci. Snaha pomoc za příjemné ceny. Sms upozornění o návštěvě taky dobrý nápad. Doporučuji všem svým známým. :) Více

Františka Křížka 683/22 (vchod z ulice Milady Horákové vedle BENU lékárny), Praha Mapa

Stomatologická ordinace

Vstupní vyšetření

Cena nebyla přidána

• Terapeut, Psychoterapeut

7 Sládkova, Praha Mapa

Mgr. Lenka Šimková

Konzultace 50 min

od 800 kč

• „One of the most professional physiotherapist I have ever met! Jan always makes sure if patient understands process of the therapy. He focus not only on symptoms but also the cause, that is why the treatment is very successful and long lasting. Moreover very kind, carrying person with full focus on patients. I highly recommend! Více

Čechova 587/29 Praha 7, Praha Mapa

Fyzio svět s.r.o

Fyzioterapie

od 1 500 kč

• „Pán doktor je velice ochotný a pečlivý. Vše podrobně vysvětlil a zákrok proběhl v pořádku. Pána doktora můžu všem opravdu doporučit. Více

Pobřežní 620/3, Praha Mapa

Premium Dental Care

Chirurgická extrakce zubu

od 2 000 kč

• „Extrémní strach ze zubaře a špatné zkušenosti s předešlým lékařem mě na doporučení přivedly až do DC Rosmarin, kde už po prvním ošetření u pana doktora Váši strach zcela zmizel. Podrobně mi vysvětlil možnosti anestezie, postup ošetření, celkový dlouhodobější plán, předběžnou kalkulaci za budoucí ošetření. Během ošetření popisuje, na čem pracuje, co můžu očekávat, ujišťuje se, zda je pacient v pohodě. Až na dokořán otevřená ústa tam v podstatě celý čas odpočívám na lehátku u muziky. Návštěva u zubaře nemusí být stresující, může být i příjemná, a to se díky empatickému personálu v DC Rosmarin děje. Děkuji. Více

Dělnická 8, Praha Mapa

Dentální centrum Rosmarin

Vstupní vyšetření

1 460 Kč

• „Profesionální přístup. Paní doktorka byla svědomitá, přátelská přitom soustředěná. Po předepsaném léčení mám oko v pořádku. Více

Oční centrum Praha, a.s.

• „Pan doktor Otava je velice profesionální a k moji diagnóze přistupuje velice zodpovědně s tím, že nic nepodcení. Vždy jsem se dočkala milého a chápavého přístupu. Na všechny mé otázky jsem dostala odpověď. Jsem velmi spokojená a mohu doporučit. Děkuji Více

Na Valech 4/289, Praha Mapa

Androgeos, spol. s r.o.

• „V září 2020 mi MUDr. Zugar operoval šedý zákal. Byla jsem trochu skeptická, protože jsem četla pouze pozitivní reakce. Zákrok byl úspěšný, přístup lékaře velmi lidský, profesionální a při závěrečném focení jsme se i zasmáli. Mohu jen doporučit. Více

Oční centrum Praha, a.s.

• „pan doktor mi opravyl zub je sikovny. Hezky zub hezky hodny pan doktor i sestricka je mlada moc mila.

Na Zátorách 613/8, Praha Mapa

Oleksii Bezkhmelnytsyn

Extrakce zubu

800 Kč

• „Byla jsem behem svatku na ošetření s velmi bolestivým zubem . Na klinice me objednali hned na druhy den.Pan doktor i sestřička velice příjemní.Bezbolestne ošetřeny kanálky pod mikroskopem a behem dvou návštěv problem vyřešen. Více

Dělnická 8, Praha Mapa

Dentální centrum Rosmarin

• „I když k lékaři člověk obecně nechodí rád, lidský přístup, pečlivost a profesionalita paní doktorky Klementové dokáže tyto chvíle maximálně zpříjemnit. Má velmi citlivý a lidský přístup k pacientům. Výsledky vyšetření a možnou léčbu podrobně vysvětlí a to tak, že i člověk bez medicínského vzdělání pochopí, o čem mluví. Vřele paní doktorku doporučuji. Více

Oční centrum Praha, a.s.

• „Paní Pivoňková je skvělá zubařka! Vždy mi poskytla profesionální péči, je milá, hodná (to se u zubaře obzvláště hodí) vše vysvětlí, popřípadě i ukáže. Díky ní, jsem se přestala bát chodit k zubaři, naopak se i těším. Jednoznačně doporučuji. :-) Více

Pobřežní 620/3, Praha Mapa

Premium Dental Care

• „S mou první návštěvou na klinice jsem byla velmi spokojená, zejména s paní doktorkou Frantlovou, která byla velmi příjemná a veškeré zákroky při vyšetření mi předem vysvětlila a popsala. Více

Oční centrum Praha, a.s.

• „Paní doktorka byla velmi příjemná a pečlivá, zjistila mi souvislost mých problémů se štítnou žlázou a doporučila vhodnou léčbu na obnovu slzného filmu, která zabrala. Více

• Psycholog

Opletalova 27, Praha Mapa

Praha, KBT, psycholog

Psychologické poradenství

Cena nebyla přidána

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Paní hygienistka je moc milá, práce jí jde od ruky, je empatická, výsledek je dokonalý. Opravdu Doporučuji!

Tobidental

Dentální hygiena s Air-flow 60 min

1 500 Kč

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Velmi profesionalni a mily pristup. Mohu vrele doporucit. Osetreni probiha citlive a laskyplne. Diky

Šťastné Zoubky

Opakovaná návštěva bez Airflow

900 Kč

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Milé a profesionální zacházení s výsledkem jsem byl spokojený a již jsem si objednal i další zákrok...

Šťastné Zoubky

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Velmi příjemná návštěva. Perfektní přístup. Skvěle odvedená práce rozhodně doporučuji a děkuji mám zoubky jak miminko :D Více

GGDENT, Ordinace dentální hygieny - Natália Gáfriková