Praha 14 Praha

Jakého specialistu hledáte?
  • „Paní doktorka je velice empatická, vše vysvětlí a netlačí na žádné rozhodnutí. Návštěva u zubaře není obvykle vyhledávaný zážitek, ale s paní doktorkou se to dá zvládnout. Více

Generála Janouška 18/844, Praha Mapa

Vstupní vyšetření

Hrazeno pojišťovnou

• „I appreciate that I could schedule visit online and see that doctor accepts new patients, it saved a lot of time. Doctor told the price over the phone and confirmed it before the procedure. Everything was well and professional. Good location. Highly recommend Více

Generála Janouška 18/844, Praha Mapa

Vstupní vyšetření

Hrazeno pojišťovnou

• „Tohle hodnocení můžu s čistým svědomím říci, že je na celou kliniku jako takovou/všechny zubaře, kteří tam kdy prošli nebo tam stále jsou, protože jsem měla to "štěstí", že sem trefovala zrovna ty, co po nějakém čase odešli/ otěhotněli apod., takže jsem jich vystřídala opravdu více. Nejdřív sem se toho bála, ale nakonec jsem zjistila, že jsou všichni stejně kvalitní a jejich péče je s jinými zařízeními např. mimopražskými nesrovnatelná. Zájem, odbornost, pečlivost, doporučení na jiná specializovaná pracoviště, pokud je nějaký problém, apod. a celkově neustálá aktivita, nikdy to není jen prohlídka ve stylu, že bych sedla, nic se nedělo a zas bych šla. Minimálně proběhne alespoň rada, jak co zlepšit, co by bylo do budoucna dobré apod.a to naprosto nenásilným způsobem. Snad se nic nezmění a bude to stále tak špičkové. Děkuji za existenci tohoto týmu. Více

Pelušková 1405, Praha Mapa

Denté Clinic Prague, s.r.o.

Dentální hygiena

od 890 kč

• „U pana Hubinky jsem byla v minulosti, avšak se mi již nepodařilo s ním spojit, je úžasný odborník. Pomohl mi od bolesti, profesionál. Jen mohu doporučit, neznám lepšího fyzioterapeuta . Ráda bych se u něj objednala znovu. Více

Slévačská 36 Hloubětín, Praha Mapa

• „Nejlepší a hlavně nejtrpělivější lékařka.Opravdu velké díky za snahu pomoci,za podrobné vysvětlení a vůbec,celkovâ péče skvělá.Děkuji za svého syna Michala Více

Praha, Praha Mapa

Dentální hygiena

1 000 Kč

• „Patra Šádka mohu jen doporučit. Jeho služby jsem využila několikrát. Pokaždé s bloklými zády či krkem. Velmi pečlivě hledal příčinu, vše vysvětlil, uvolnil, poradil cviky a snažil se přijít i na možný ,,psychický" problém, který jen vyústil v blok... naprosto skvělý člověk a profesionál :) Více

Slévačská 36, Praha Mapa

TheraGym

Cvičení

od 800 kč

• Anesteziolog, Chirurg, Diagn… ostik, Gynekolog, Internista, Plastický chirurg Více

• Otorinolaryngolog

„Paní doktorka i se sestřičkou jsou moc milé, empatické a vtipné. Na ušní jsem se bála, jako malá jsem u doktora dost trpěla, ale tady mi spadl kámen ze srdce. Vyšetření a vyřešení příčiny naprosto bezbolestné, rychlé a celkově naprosto nad očekávání. Paní doktora mi popsala, co bude dělat, vysvětlila... V ordinaci byla skvělá atmosféra :) doporčuju všem, kteří hledají empatického doktora. Více

Klánovická 487/2a, Praha Mapa

Prof. MUDr. J. Betka - ORL s.r.o.

• Generála Janouška 18/844, Praha Mapa

• Psychiatr, Fyzioterapeut, Li… dový léčitel Více

Slévačská 1105/1e, Praha Mapa

Klinika Cihlář

• „K panu doktoru Novákovi jsem se dostala na doporučení mamky, která ho navštěvuje už roky. Už při první kontrole si mě získal svým přátelským přístupem, humorem a také je to moc hezký chlap. Dokázal vyvrátit mé obavy i mě psychicky podpořit a za mě je to nejlepší doktor, se kterým jsem se kdy setkala... :-) Více

• Zubař, Parodontolog, Dentáln… í hygienistka, hygienista Více

„Zatím nejlepší zubař, kterého jsem měla možnost poznat. Velice pečlivý, citlivý a stále pozitivně naladěný. Mé zuby nebyly v nejlepším stavu, ale díky panu doktorovi již nemám ze zubařů strach a vše se dává postupně do pořádku. Pan doktor je opravdu profesionál s lidským a milým přístupem. Více

Pelušková 1405, Praha Mapa

Denté Clinic Prague, s.r.o.

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Úžasná,milá,pracovitá,vážně nejlepší!:-) Jsem moc spokojená a ráda,že jsem sl. Krejčíkovou našla!!Všem moc doporučuji! Více

Vodňanská 1656/5, Praha Mapa

NOVODENT s.r.o.

• „Paní doktorku můžu všem jen doporučit. Je to odbornice na pravém místě, ochotná, vstřícná a vždy dokáže dobře poradit. Moc mě pomohla a zachránila od opětovného návratu do nemocnice. Více

Kpt. Stránského 999/5, Praha 9, Praha Mapa

Soukromá ordinace MUDr. Radka Vetešníková-Koubová

• Praktický lékař

„Pani doktorka i sestřičky jsou prima tým,velmi ochotné a příjemné.

Národních hrdinů 587, Praha Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „skvely lekar ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ``` Více

Klánovická 487/2a, Praha Mapa

Prof. MUDr. J. Betka - ORL s.r.o.

• „MUDr. Diblíková i sestra Budějská naprosto úžasné. Báječný přístup k pacientům, pečlivost a ochota je velkou oporou pro pacienta, ktery je v nesnázích a bolestech. Docházím dle potřeby již 23 let a jsem stále spokojena na jedničku. Ano, někdy je pi Dr. přísná, ale s některými pacienty to má asi těžké ;) Poslouchat se musí i lékař. Vřele doporučuji všem. Více

Vajgarská 1141, Praha Mapa

Samostatná ordinace chirurga

• „Možná píšu referenci po druhé, protože jsem vždy velmi potěšená po každé návštěvě pana doktora. Je empatický, lidsky věci vysvětlí, člověk se s ním může bavit o citlivých záležitostech. Nejlepší lékař co jsem kdy zažila napříč celým zdravotnictvím. Z Gyncentra jsem p. doktora následovala do Santé. Díky moc za Váš přístup pane doktore ! Více

GynCentrum Praha

• „Moc bych chtěla pana doktora doporučit...je úžasný profesionál a moc milý a šetrný. Myslela jsem si, že mám problém, ale po dokonalém vyšetření mě pan doktor ujistil, že jsem úplně zdravá. Vše bylo způsobeno psychyckým stresem, způsobeným rozvodem a pokud budu dodržovat cvičení a hlavně posilovat i autogenním tréninkem mozek, bude vše brzo v pořádku. Žádná operace, žádné léky....i přes to, že jsem zdravá, ujistil mě pan doktor, že jsem udělala dobře a přišla k němu. Pokud máte i třeba malé pochybnosti, neváhejte se obrátit na pana doktora. Děkuji E. Více

GynCentrum Praha

• „Dobrý den, paní doktorka Novotná je úžasná žena i lékařka. Když jsem k ní ve dvaceti letech začala chodit byla jsem dosti vyplašená (jakákoliv návštěva u bývalé doktorky- zánět... zánět a zase zánět a ještě chvíli tak pokračujte a bude z toho kapavka/nechápala jsem a byla tak zoufalá když mi to řekla, že jsem se málem rozešla s partnerem) pak jsem našla paní doktorku, probrala to se mnou a udělala všechna potřebná vyšetření ujistila mě, že jsem v pořádku a od té doby jsem měla zánět pouze jednou. Jednu dobu jsem trpěla i na cysty vše bylo pod kontrolou pravidelné prohlídky a nic co by mě vedlo k obávám. V těhotenství skvělá péče! Co se týče antikoncepce nikdo mu ji nenutil a rozhodnutí bylo vždy na mě, všechno mi bylo vysvětleno s plusy i mínusy(ty totiž k tomu také patří).Chodím k ní již 25 let a nehodlám měnit i když dojíždím kousek od Sázavy! Jsem velice spokojená a mohu doporučit, na paní doktorku se vždy těším i když to pro nás ženy není zrovna příjemné vyšetření. Zuzana Š. Více

Gen. Janouška 902/17, Praha Mapa

Poliklinika Černý Most