Praha 13 Praha

Jakého specialistu hledáte?
  • Psychoterapeut, Ostatní, Adi… ktolog Více

Online konzultace k dispozici

„Paní Kristýnu Šorfovou (Kubíkovou) jsem poznal jako svou druhou terapeutku v problematice zabývající se úzkostnou i závislostní poruchou a už při první návštěvě na mě působila velice optimisticky s racionálním pohledem na věc. Po každém sezení se cítím velice dobře a mám zase chuť do života. Myslím, že Kristýna má velké zkušenosti z různých oblastí, které dokáže skvěle kombinovat a tak docílit kýženého výsledku. Z mého pohledu se jedná o skvělou terapeutku a všem mohu jen doporučit. Více

Jeremenkova 88, Praha Mapa

Terapeutické centrum

Online konzultace k dispozici

„Pan doktor mi velmi pomáhá. Je to dobrý terapeut a člověk, kterému se mohu svěřit a hledat řešení svých problémů.

Nikoly Tesly 6, Praha Mapa

Klinická psychologie a psychoanalýza

Osobní konzultace

1 000 Kč

• „Dr Koporova was very attentive and nice with me, explained everything in detail about why and which treatment is needed and even during the process she was telling me what she was doing. Would definitely recommend her! Více

Senovážné náměstí 23, Praha Mapa

KissDent, s.r.o.

Běžný termín

Hrazeno pojišťovnou

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Odborná úroveň provedené hygieny. Paní hygienistka je milá a profesionální. Jsem s návštěvou velmi spokojena a doporučím každému. Více

Hálkova 1, Praha Mapa

NE kazům

• Psychoterapeut, Psycholog

„Moje první zkušenost s psychologem. Příjemné prostředí, klidně vedená diskuze. Velmi pozitivní zkušenost.

Jungmannova 736/ 14, Praha Mapa

Psychoterapeutická poradna Dikobrazz

Psychologické poradenství

od 1 000 kč

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Paní Fárková,je šikovná a velmi pečlivá, jsem s ní vždy spokojená ,moc mě pomohla a možná oddalila paradentozu a cena je velmi přijatelná Více

Hálkova 1612/1, Praha Mapa

Dentální hygiena Andrea

Dentální hygiena

1 350 Kč

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Oceňuji odbornou úroveň provedené hygieny, včetně vysvětlení mého problému a postupu v provedení hygieny. Vážím si ohleduplného chování. Více

Hálkova 1, Praha Mapa

NE kazům

• Psychoterapeut

Online konzultace k dispozici

„Jsem velmi vděčná, že jsem byla v péči právě Jakuba Tenčla. Nejen, že mě dostal z deprese bez léků, ale dnes již můžu říct, že s dlouhotrvajícím účinkem. Změnil se mi radikálně život a začala jsem vidět zase barevně. Ještě jednou díky. Více

Hálkova 8, Praha Mapa

Hypnoterapie - Jakub Tenčl, Ph.D. MHS Accred (volné termíny od 8.12.2021)

Hypnóza

• Online konzultace k dispozici

„Děkuji za skvělou spolupráci, profesionální a empatický koučing, který má výsledky! Cord je člověk, kterému se můžete s čímkoli svěřit, vyslechne Vás a nejenže se trefí do černého, ale dokáže Vás navést i na jiné způsoby přemýšlení, které Vás opravdu dokážou posunout dál. Za mě velká spokojenost. Více

Na Poříčí 12, Praha Mapa

Coaching - Praha 1

Coaching

1 300 Kč

1 300 Kč

Online konzultace k dispozici

„Oceňuji další úhel pohledu na můj problém. Upozornění na další možnosti, které by mě asi ani nenapadly. Rozhodně mám o čem přemýšlet. Více

Durychova 101/66, Praha Mapa

Office Park Nové Dvory

Psychologické poradenství

1 210 Kč

Online psychoterapie

1 210 Kč

• „Návštěvy u pana doktora probíhají v přátelském duchu,dozvěděla jsem se odpovědi na všechny mé otázky,vyšetření je bezbolestné,což po předchozích negativních zkušenostech s mnoha lékaři a lékařkami velmi oceňuji. Jako bonus mi sestřička po dobu vyšetření pohlídala syna,který se mnou bohužel musel k lékaři jet.Takže za mě velká spokojenost. Více

Milady Horákové 116/109, Praha Mapa

Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Mám za sebou již druhou návštěvu ordinace a jsem moc spokojená. Slečna je velmi precizní, zuby byly nádherně vyčištěné, zároveň mi vysvětlila, jak se o ně mám sama správně starat, za což jsem velmi ráda, protože jsem měla v technice správného čištění zubů velké mezery. Určitě doporučuji. Více

Vratislavova 11, Praha Mapa

Stomatologická péče

Dentální hygiena (45-60 minut)

1 600 Kč

• „Moje první návštěva fyzioterapie a předčila očekávání. Určitě budu chodit pravidelně. Vyhovuje mi i dostupnost Sportcentra YMCA v centru Prahy. Více

Na Poříčí 12, Praha Mapa

Sportcentrum YMCA

• „Pan doktor je skutečný profesionál.Ocenuji jeho lidský přístup, vždy vše pečlivě a srozumitelně vysvětlí, snaží se hledat ty nejlepší možnosti léčby. Všechny návštěvy vždy brobihaji v naprostém klidu.Jsem maximální spokojená Sestřička je moc příjemná. Děkuji Více

Branická 479/21, Praha Mapa

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Neplodnost

2 500 Kč

• Psychoterapeut, Ostatní

Online konzultace k dispozici

„Děkuji za příjemně strávený čas, bylo to inspirující, motivující a prospěšné. Určitě doporučuji všem.

Olivova 5, Praha Mapa

Lucian Kantor

Běžný termín

od 1 000 kč

Online konzultace k dispozici

„Pani je velmi zlatá a ochotná, buduci tyzden mam dalsie sedenie :) Velmi empaticka a ludska, na konci terapie ma objala, odchadzala som s dobrym pocitom :) Více

Ortenovo náměstí 9, Praha 7, Praha Mapa

Ortenovo náměstí 9, Praha

Individuální psychoterapie (50 minut)

800 Kč

• „Spoluprace s pani magistrou mi moc vyhovovala. Umela pojmenovat veci uplne jinak, nez jsem o nich premyslela, a tim je postavila do jineho svetla. Pomohla mi tim porozumet situaci a duvodum pro moje pocity. Jiz v prubehu sezeni se u me dostavovala obrovska uleva a pocit, ze vse zvladnu, ktery pretrvava i po skonceni sezeni. Více

Šlejnická 1, Praha Mapa

Dejvice

1 200 Kč

• „Velice příjemné prostředí. Kvalitní práci. Snaha pomoc za příjemné ceny. Sms upozornění o návštěvě taky dobrý nápad. Doporučuji všem svým známým. :) Více

Františka Křížka 683/22 (vchod z ulice Milady Horákové vedle BENU lékárny), Praha Mapa

Stomatologická ordinace

Vstupní vyšetření

Cena nebyla přidána

• Psychoterapeut, Psycholog, D… ětský psycholog Více

„Velice příjemná atmosféra rozhovoru, neuvěřitelně lidský přístup - pan magistr má dar milého humoru, který tíživé momenty vítaně odlehčí, ale v žádném případě nezlehčuje. Byla to má první návštěva, ale odcházela jsem s pocitem úlevy, za což děkuji. Více

Thámova 7, Praha Mapa

Psychologická poradna Bez-tíže

Individuální psychoterapie 60 min

1 000 Kč

• „Moc oceňuji empatický chápavý přístup. Ráda se k paní psycholožce vracím, vždy mě vyslechne a pomůže.

Blanická 25, třetí patro, Praha Mapa

Psychologie lidsky