Komenského 697, Klášterec nad Ohří
Zubní ordinace

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Umístění: Zubní ordinace Preventivní prohlídky

Pan zubař je fajn i sestřička, ale někdy je pan zubař docela krutý a spravuje vám dva zuby najednou bez umrtvení, ani po prosbách, rozdrcené opěrky u sedadla a spousty slz nic, bez injekce. Já jakožto citlivka, která má práh bolesti opravdu citlivý, tak za mě nic moc, ale jednání super.

Nejlepší zubař všech dob! Je skvělej má lidský přístup a ošetření pod jeho rukama je bezbolestné a pečlivé. Nic nezanedbá :) Je skvělej a já vím proč jsem si zvolila právě jeho! Neměnila bych! Děkuji pane doktore!

Pan Doktor ma zlate ruce!!! To hlavne!

Jsem na rozpacích, již po druhé jsem byla na předělání plumb. Nechci amalgamové plomby a ráda si zaplatím bílé. Pan doktor vyvrtá bílou a dá mi černou, bez ptaní.
Při další návštěvě při upozornění, že chci bílou mi na černou plombu připlácne bílou. Doma otevřu ústa a mám tam plomby dvě půlku černou a další bílou. Dá se jinak hodnotit práce tohoto odborníka???

Byla jsem u jine zubarky, s kterou jsem nebyla spokojena, nevedela sem co delat protoze jiny lekar me nechtel vzit kvuli adrese a zde maji doktori rozdelenou urcitou cast mesta a ctvrt asi aby meli vsichni stejny pocet pacientu, nevim. Bydlim 15-20 km od ordinace pana doktora, ani nejsem ze stejneho mesta, jednoho dne na doporuceni pritekyne jsem zavolala sestricce, ktera me s ochotou a milouckym hlasem pozvala jeste ten den do ordinace. mela sem vzdy hruzu ze zubaru a nidky se to neobeslo bez nejake sceny a rachotu. Vesla sem k panu doktorovi do prijemne ordinace ihned sem dostala injekci a vysvetleni co se bude kde a jak delat. Pokazde kdyz k nemu jdu, odchazim s usmevem. Navsteva je vzdy stejne tak prijemna jako posezeni nekde na kaficku. Nemenila bych a vrele doporucuji. Nad lepciho neni :)Dekuji Vam pane doktore. Hoskova

Od doby, kdy chodím k tomuto panu doktorovi, jesm přestala mít strach ze zubaře. A to jsem v minulosti neměla zrovna dobré zkušenosti. Chodíme sem celá rodina a měli jsme štěstí, že jsme ještě stihli konzultace s hygienistkou. To nám též hodně dalo.

je to nejlepsi zubar ktereho sem zazila mam opravdu strach ze zubaru ale tohle je pan profesional opravdu byla sem u nej kvuli zaskoku me zubarky ale muzu rict ze je to profik

Je to super zubař.Má perfektní jednání a moc moc příjemnou sestřičku.Jen doporučuji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Má zlaté ruce a umí svoji práci.

Šikovný, ochotný lékař, milá a usměvavá sestřička, příjemné prostředí...od té doby, co k panu doktorovi chodím, se už nebojím zubařů...