Petra Rathová, chirurg Zlín

MUDr. Petra Rathová

Chirurg

Havlíčkovo nábřeží 600, Zlín

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Pani doktorka je jednim slovem skvela. pozorna, dusledna, empaticka. vi co dela a nevari z vody, nezkousi na pacientovi ruzne experimenty co by mohlo zabrat

citlivá s příjemným vystupováním, nechová se povýšeně a dokáže k pacientovi přistoupit jako s sobě rovnému, umí laicky vysvětlit daný problém tak aby ho člověk pochopil a neposlouchat jen kopu odborných výrazů, děkuji za skvělý a zároveň profesionální přístup a přeji hodně spokojených pacientů do dalších let

Výborna paní doktorka. Odvedla skvelou praci. Téměř bezbolestá péče na urovní. Vřele DOPORUČUJI všem,kteří hledají špičkovou lékařku.

Paní doktorka je svědomitá, člověk cítí, že se mu maximálně věnuje a má zájem o jeho zdraví. Odpovídá na e-maily, zaslané i mimo ordinační hodiny.

S paní doktorkou jsem velmi spojená,pacienti ji zajímají a snaží se pomoci.Je velmi příjemná a já jsem ji nikdy nezažila bez nálady.

Paní doktorka je jedním slovem skvělá. Kdyby byli všichni lékaři jí aspoň trochu podobní člověk by se tolik nebál podstupovat různá vyšetření. Škoda jen že ordinuje málo a dostat se k ní je poměrně obtížná záležitost :-(

úžasně se postarala o manželku, velmi profesionální a vstřícný přístup, je stále usměvavá. paní doktorka je odbornice na svém místě. vřele doporučuji. Pavelka