Ostrava
psychoterapie, psychologické poradenství, sportovní psychologie

Hotovost

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Kontakt pro dotazy a termíny: kahankova.petra@seznam.cz Sezení probíhají na ul. Dolní v Ostravě-Zábřehu. Platba hotově 500kč-60min. Při terapeutic...

• psychoterapie

Umístění: psychoterapie, psychologické poradenství, sportovní psychologie

K paní terapeutce Kahánkové jsem docházel v různých intervalech asi rok. Spolupráce mě posunula v životě dále a pomohla mi překonat náročné životní období. Velmi děkuji za její péči a věřím, že už to v životě zvládnu.

Umístění: psychoterapie, psychologické poradenství, sportovní psychologie

Za pomoc paní psycholožky jsem velmi vděčná. Po absolvované terapii se mi žije mnohem lépe, vím jak pracovat sama se sebou. Moc děkuji. Eva J.

Umístění: psychoterapie, psychologické poradenství, sportovní psychologie

Jsem paní psycholožce velmi vděčná za pomoc v mé životní situaci. Byly to nejvhodněji investované peníze, posunulo mě to a budu ze spolupráce s paní Kahánkovou čerpat hodně dlouho. Děkuji, Lucie H.

Umístění: psychoterapie, psychologické poradenství, sportovní psychologie úzkosti, vztahové problémy

K paní Kahánkové jsem se objednal po dlouhém váhání, ale na doporučení mé známe jsem to zkusil. V minulosti jsem neměl dobrou zkušenost s terapeutkou. Problémy trvaly a chtěl jsem to řešit. Terapie pod vedením paní Petry mi ukázala cesty a dala naději, že to může ještě v mém životě za něco stát. Děkuji a doporučuji.

Paní Kahánková pracovala s celou mou rodinou, syn sportovec potřeboval pomoc se zvládnutím krizových situací, manžel a já jsme potřebovali si ujasnit nějaké vztahové záležitosti a komunikační neshody. Syn si pomoc pochvaloval, slyšel už hodně rad od trenérů co nedělat ale konečně taky poslouchal někdo jeho a dokázal nasměřovat jak dále. U nás s manželem je to ještě na dlouho ale také víme co změnit a co dělat jinak. Děkujeme a doporučujeme.

F

spolupráce s paní Kahánkovou z oblasti sportovní psychologie. Doporučuji! velmi mi to pomohlo. Pozitivní změny jsou znát.

Profesionální, objektivní a velmi příjemný přístup. V případě potřeby doporučuji navštívit, mé zkušenosti jsou jen pozitivní.

Velmi příjemná, ochotná, vstřícná. Návštěva pomohla mi i dceři.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
    nejsem klinický psycholog, nespolupracuji tedy s žádnou zdravotní pojišťovnou. Za sezení se platí hotově 500kč. Pokud máte o spolupráci zájem napište mi prosím na email kahankova.petra@seznam.cz a domluvíme se, volný termín lze najít během začátku března. S pozdravem Kahánková

Mgr. Petra Kahánková

Dobrý den,
    pokud máte zájem o spolupráci, napište mi prosím na email kahankova.petra(zavináč)seznam.cz
    s pozdravem, P. Kahánková

Mgr. Petra Kahánková