MUDr.

Petra Drahorádová

Kontaktní informace

• M

Pani doktorka je uzasny človíček který dela svoji práci rad :). Vzdy je mila , usmevava to i sestřička. Presla jsem k pani doktorce asi ve 4-5 měsíci těhotenství a nikdy bych neměnila. Maleho budy hlidala a sledovala a kdyz se ji neco nezdalo a mela jsem problémy hned me poslala do nemocnice. Uzasny přístup k lidem je prostě jednička.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Petr Holý
    Petr Holý
    Mazurská 484/2, Praha
    Ordinaci pana doktora jsem vybrala podle hodnocení zde na "ZnamyLekar" a dobře jsem udělala, paní doktorka i sestřička… Více

Martin Dvořák
    Martin Dvořák
    Hnězdenská 2, Praha
    Má zkušenost s panem doktorem přesáhla veškerá má očekávání. Profesionální a hlavně velice příjemné jednání. Vřele… Více

Halina Kačinská
    Halina Kačinská
    Praha 6, Žukovského 887/4, centrum Delta B, ordinace 3.28, Praha
    super, vše ok, byla jsem spokojená, pi.doktorka se mi maximálně věnovala, nemám žádné připomínky, nemohla jsem… Více

Luboš Karásek
    Luboš Karásek
    Žukovského 887/4, Centrum Delta B, Praha
    Pan doktor. Nemůžu nic než doporučit. Po přestěhování a řešení vzniklého problémů s jinými doktory ( kdy nebyl… Více

Antonín Kaprál (Primář)
    Antonín Kaprál (Primář)
    Milady Horákové 116/109, Praha
    Pan doktor velmi příjemný. Vše bylo vysvětleno k mé spokojenosti. Návštěva proběhla rychle bez čekání. Velmi doporučuji… Více

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• M

• Paní doktorka ochotná milá a hlavně pečlivá neměnila bych. Poradí a pomůže sestricka velmi příjemná opravdu tady je to o něčem úplně jiném než kde jsem to znala dříve. Děkuji

• A

Nikdy v životě jsem se ještě nesetkala s tak milým přístupem. Paní doktorka je milá, vstřícná a neskutečně pečlivá. Jsem šťastná, že chodím právě k ní. Mohu jen doporučit, žádná negativa jsem neshledala.

• O

Jsem uz starsi rovnik a vystridala jsem uz nekolik gynekologu, ale s tak profesdionalnim a vstricnym chovanim jsem se jeste nesetkala. Pani doktorka je proste uzasna.

• M

Skvělá paní doktorka, nic nezanedbá, vše vysvětlí. Miminko mi vždy prohlížela od hlavy, po paty. Je to první gynekoložka ke který chodím ráda. Paní doktorka i sestřička jsou velice milý, sympatický a stále usměvavý. Spokojenost veliká.

• L

Velmi příjemná a komunikativní paní doktorka i sestřička. Moc hezké prostředí, moderně vybavená ordinace, kabinka šikovně umístěná hned vedle vyšetřovacího křesla. Opravdu citlivý přístup k pacientům, vše vysvětlí a poradí, člověk se nemusí bát na cokoliv zeptat, dá se s ní mluvit o čemkoliv. Narozdíl od zkušeností s předchozími gynekology je její způsob vyšetření neskutečně citlivý a bezbolestný, s čímž jsem se dosud bohužel jinde nesetkala. Vyšetření je také velmi pečlivé, má na každou pacientku vyhrazený dostatek času, takže to není jako na běžícím páse. Skvěle fungující systém objednávání přes internet a elektronická komunikace. Tuto lékařku mohu jen doporučit, lepší jsem zatím nepotkala, a že jsem gynekologů vystřídala už opravdu dost.

• B

Velmi příjemná a milá paní doktorka, klidná, vše podrobně vysvětlí. Ohleduplná, vyšetřuje s citem. Možná se někomu bude zdát pomalá, ale její jednání (včetně podání ruky) zato stojí. Sestřička také milá a ochotná. Sdílné, přátelské prostředí. Vše funguje, odběry, objednávky, jako na drátku. Dobré internetové stránky.

• Moc mila pani doktorka i sestry,pekne prostredi .Moderni system objednavek a komunikace pres internet.Vsem doporucuji :-)

• K

Vřele doporučuji tuto soukromou lékařku. Chodím k ní do těhotenské poradny.
      Má úplně novou, dobře vybavenou, moderní ordinaci, foto na stránkách. Můžete využít online rezervační systém, je hned vidět, na kdy je možné se objednat. Kabinka na převlečení je až v ordinaci, čili se člověk odsvlékne jen na vyšetření a nesedí tam nahý u povídání.
      Komunikace s paní doktorkou na jedničku! Nebojte se otevřít pusu, je velmi vstřícná a zkušená. Mimochodem je moc hezká a na první pohled sympatická :) Sestry taktéž super.
      Kladně hodnotím i způsob vyšetřování paní doktorkou, naprosto bezbolestné, vše předem vysvětlí, citlivé zacházení. Vše se dá domluvit!
      Do poradny chodíme s manželem, na ultrazvuk apod., je to u ní samozřejmost.
      Budova střediska je síla, ale prostředí u doktorky úplný opak. Naprosto útulné, tlumené světlo, kožená křesílka...
      Příjem podle objednané hodiny se někdy zdrží, ale ne nijak tragicky a není to pravidlo.
      Pokud se chcete na gyndu těšit, doporučuji paní doktorku Drahorádovou.