MUDr. Petra Drahorádová

Gynekolog Více

Kralupy nad Vltavou 1 adresa

11 názor

Adresa

Ordinace
Dr. E. Beneše 695, Kralupy nad Vltavou

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

11 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: jiné místo Jiný

Sympatická a laskavá paní doktorka, s kterou jsem se setkala na gynekologickém zákroku v nemocnici. Vše vysvětlila, čišel z ní klid a lidský přístup.

M
Ověřený profil
Umístění: Ordinace

Přidávám novější příspěvek na paní doktorku. Je velmi milá, ochotná a vždy vše pečlivě vyšetří a hlavně vysvětlí, což od předchozího gynekologa nebylo samozřejmostí. Chodím zde nyní do těhotenské poradny a při každém vyšetření se dělá ultrazvuk, což od známých vím, že také na každé gynekologii nedělají. Sestřička je vždy milá a usměvavá. Prostředí je moderní a skvěle vybavené, protože se třeba na prvotrimestrální screening nemusí na jinam, ale dělají ho přímo tady.

M
Ověřený profil

Pani doktorka je uzasny človíček který dela svoji práci rad :). Vzdy je mila , usmevava to i sestřička. Presla jsem k pani doktorce asi ve 4-5 měsíci těhotenství a nikdy bych neměnila. Maleho budy hlidala a sledovala a kdyz se ji neco nezdalo a mela jsem problémy hned me poslala do nemocnice. Uzasny přístup k lidem je prostě jednička.


Ověřený profil

Paní doktorka ochotná milá a hlavně pečlivá neměnila bych. Poradí a pomůže sestricka velmi příjemná opravdu tady je to o něčem úplně jiném než kde jsem to znala dříve. Děkuji


A
Ověřený profil

Nikdy v životě jsem se ještě nesetkala s tak milým přístupem. Paní doktorka je milá, vstřícná a neskutečně pečlivá. Jsem šťastná, že chodím právě k ní. Mohu jen doporučit, žádná negativa jsem neshledala.


O
Ověřený profil

Jsem uz starsi rovnik a vystridala jsem uz nekolik gynekologu, ale s tak profesdionalnim a vstricnym chovanim jsem se jeste nesetkala. Pani doktorka je proste uzasna.


M
Ověřený profil

Skvělá paní doktorka, nic nezanedbá, vše vysvětlí. Miminko mi vždy prohlížela od hlavy, po paty. Je to první gynekoložka ke který chodím ráda. Paní doktorka i sestřička jsou velice milý, sympatický a stále usměvavý. Spokojenost veliká.


L
Ověřený profil

Velmi příjemná a komunikativní paní doktorka i sestřička. Moc hezké prostředí, moderně vybavená ordinace, kabinka šikovně umístěná hned vedle vyšetřovacího křesla. Opravdu citlivý přístup k pacientům, vše vysvětlí a poradí, člověk se nemusí bát na cokoliv zeptat, dá se s ní mluvit o čemkoliv. Narozdíl od zkušeností s předchozími gynekology je její způsob vyšetření neskutečně citlivý a bezbolestný, s čímž jsem se dosud bohužel jinde nesetkala. Vyšetření je také velmi pečlivé, má na každou pacientku vyhrazený dostatek času, takže to není jako na běžícím páse. Skvěle fungující systém objednávání přes internet a elektronická komunikace. Tuto lékařku mohu jen doporučit, lepší jsem zatím nepotkala, a že jsem gynekologů vystřídala už opravdu dost.


B
Ověřený profil

Velmi příjemná a milá paní doktorka, klidná, vše podrobně vysvětlí. Ohleduplná, vyšetřuje s citem. Možná se někomu bude zdát pomalá, ale její jednání (včetně podání ruky) zato stojí. Sestřička také milá a ochotná. Sdílné, přátelské prostředí. Vše funguje, odběry, objednávky, jako na drátku. Dobré internetové stránky.


Ověřený profil

Moc mila pani doktorka i sestry,pekne prostredi .Moderni system objednavek a komunikace pres internet.Vsem doporucuji :-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu