Petra Drahorádová, gynekolog Kralupy nad Vltavou

MUDr. Petra Drahorádová

Gynekolog Více

10 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Dr. E. Beneše 695, Kralupy nad Vltavou
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
10 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

Přidávám novější příspěvek na paní doktorku. Je velmi milá, ochotná a vždy vše pečlivě vyšetří a hlavně vysvětlí, což od předchozího gynekologa nebylo samozřejmostí. Chodím zde nyní do těhotenské poradny a při každém vyšetření se dělá ultrazvuk, což od známých vím, že také na každé gynekologii nedělají. Sestřička je vždy milá a usměvavá. Prostředí je moderní a skvěle vybavené, protože se třeba na prvotrimestrální screening nemusí na jinam, ale dělají ho přímo tady.


M
Ověřeny pacient

Pani doktorka je uzasny človíček který dela svoji práci rad :). Vzdy je mila , usmevava to i sestřička. Presla jsem k pani doktorce asi ve 4-5 měsíci těhotenství a nikdy bych neměnila. Maleho budy hlidala a sledovala a kdyz se ji neco nezdalo a mela jsem problémy hned me poslala do nemocnice. Uzasny přístup k lidem je prostě jednička.


Ověřeny pacient

Paní doktorka ochotná milá a hlavně pečlivá neměnila bych. Poradí a pomůže sestricka velmi příjemná opravdu tady je to o něčem úplně jiném než kde jsem to znala dříve. Děkuji


A
Ověřeny pacient

Nikdy v životě jsem se ještě nesetkala s tak milým přístupem. Paní doktorka je milá, vstřícná a neskutečně pečlivá. Jsem šťastná, že chodím právě k ní. Mohu jen doporučit, žádná negativa jsem neshledala.


O
Ověřeny pacient

Jsem uz starsi rovnik a vystridala jsem uz nekolik gynekologu, ale s tak profesdionalnim a vstricnym chovanim jsem se jeste nesetkala. Pani doktorka je proste uzasna.


M
Ověřeny pacient

Skvělá paní doktorka, nic nezanedbá, vše vysvětlí. Miminko mi vždy prohlížela od hlavy, po paty. Je to první gynekoložka ke který chodím ráda. Paní doktorka i sestřička jsou velice milý, sympatický a stále usměvavý. Spokojenost veliká.


L
Ověřeny pacient

Velmi příjemná a komunikativní paní doktorka i sestřička. Moc hezké prostředí, moderně vybavená ordinace, kabinka šikovně umístěná hned vedle vyšetřovacího křesla. Opravdu citlivý přístup k pacientům, vše vysvětlí a poradí, člověk se nemusí bát na cokoliv zeptat, dá se s ní mluvit o čemkoliv. Narozdíl od zkušeností s předchozími gynekology je její způsob vyšetření neskutečně citlivý a bezbolestný, s čímž jsem se dosud bohužel jinde nesetkala. Vyšetření je také velmi pečlivé, má na každou pacientku vyhrazený dostatek času, takže to není jako na běžícím páse. Skvěle fungující systém objednávání přes internet a elektronická komunikace. Tuto lékařku mohu jen doporučit, lepší jsem zatím nepotkala, a že jsem gynekologů vystřídala už opravdu dost.


B
Ověřeny pacient

Velmi příjemná a milá paní doktorka, klidná, vše podrobně vysvětlí. Ohleduplná, vyšetřuje s citem. Možná se někomu bude zdát pomalá, ale její jednání (včetně podání ruky) zato stojí. Sestřička také milá a ochotná. Sdílné, přátelské prostředí. Vše funguje, odběry, objednávky, jako na drátku. Dobré internetové stránky.


Ověřeny pacient

Moc mila pani doktorka i sestry,pekne prostredi .Moderni system objednavek a komunikace pres internet.Vsem doporucuji :-)


K
Ověřeny pacient

Vřele doporučuji tuto soukromou lékařku. Chodím k ní do těhotenské poradny.
Má úplně novou, dobře vybavenou, moderní ordinaci, foto na stránkách. Můžete využít online rezervační systém, je hned vidět, na kdy je možné se objednat. Kabinka na převlečení je až v ordinaci, čili se člověk odsvlékne jen na vyšetření a nesedí tam nahý u povídání.
Komunikace s paní doktorkou na jedničku! Nebojte se otevřít pusu, je velmi vstřícná a zkušená. Mimochodem je moc hezká a na první pohled sympatická :) Sestry taktéž super.
Kladně hodnotím i způsob vyšetřování paní doktorkou, naprosto bezbolestné, vše předem vysvětlí, citlivé zacházení. Vše se dá domluvit!
Do poradny chodíme s manželem, na ultrazvuk apod., je to u ní samozřejmost.
Budova střediska je síla, ale prostředí u doktorky úplný opak. Naprosto útulné, tlumené světlo, kožená křesílka...
Příjem podle objednané hodiny se někdy zdrží, ale ne nijak tragicky a není to pravidlo.
Pokud se chcete na gyndu těšit, doporučuji paní doktorku Drahorádovou.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti