Fakultní nemocnice Ostrava - Ambulance pro extrapyramidové onemocnění a kognitivní poruchy
17. listopadu 1790, Ostrava

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Ano, specialista na místě

Zaslouží si to nejlepší hodnocení, ještě jsem se nesetkala s lékařkou, která má stále plnou ordinaci pacientů s různým stupněm pohybových i mentálních poškození a přesto, že to musí mít těžké, poslouchat problémy druhých je velmi lidská. Její přátelský přístup je prostě skvělý. Moc mi tato lékařka pomohla! Jak mému synovi, tak i mě.

Jsme moc spokojeni,již pět let má v péči naši babičku a za to,že je tady s námi jí patří obrovský dík!!! Opravdu odborník na svém místě!!!

Jsem moc spokojen.

Velmi seriozní a chápající přístup k pacientům. Plně ji důvěřujeme.Je to neurolog na svém místě. Po vyšetření mého syna, který je po těžké havárií jsem byla příjemně překvapena jak můj syn reagoval. Jeho chování se úplně změnilo a opět začíná mít důvěru k lékařům. Doposud totiž vzdával život. Ještě jednou hluboký obdiv a upřímné poděkování.