Švihovská 14, Plzeň

Pan doktor Vozka i jeho sestřička jsou moc ochotný a vyslechnou vždy v klidu když Vás něco bolí a pomohou chodím k panu doktorovi od začátku co ordinuje a jsem sním moc a moc spokojená je tak hodný jak paní doktorka Horová která byla před ním.

přidávám se k pí.Kurkové,moje teta se s ním soudí ,zničil jí zuby špatnou léčbou a když měla zánět,nechtěl jí léčit a chtěli na ní poslat policii,že otravuje!!!!!!To nemluvím o penězích!!!hrůza,arogantní h...!

Pana Dr. Vozku jednoznačně nedoporučuji, pacientům dává jasně najevo, že ho vyloženě obtěžují, vždy si připadám jako simulant a sestřička o té ani nemluvím, pořadí pacientů určuje dle titulu! Vždy vzpomínám na paní Dr. Horovou, která zde ordinovala před panem Dr. Vozkou. Paní doktorka byla naprosto úžasná, milá, pečlivá, vždy měla pochopení pro pacienty, prostě doktorka jak má být!

Pan doktor Vozka je ideální vzorový příklad jak se doktor nemá chovat k pacientům. Pro mne je z lidského hlediska velmi slabý a z profesionálního hlediska jen slabý.

Pan doktor Vozka je pečliví,k pacientům milí vše vyslechne v klidu bez honem,honem jako jinde a vždy pomůže aby člověka nezanedbal.Jeto pan doktor jak mám být na svém místě i k sobě co mu asistuje mladá sestřička,která je též moc milá.Osobně děkuji

Nezna ani bezne vysetreni pacienta,kdyz ma pacient zdravotni problemy.Tzn.mereni krevniho tlaku,krevni odber,moč.Děla mu dobre,kdyz z cloveka může udelat simulanta.Mam s nim osobni zkusenost.Zanedbal mi stitnou zlazu.Uz jsem u nej skončil.Muj zdravotni problem objevil jiny PAN doktor. Neni doktor,jako doktor!!!

Velmi dobrý a příjemný lékař

Tak to je doktor jak má být!

Mudr Vozka je velmi miý, erudovaný lékař. Vždy ochotný. Potřeboval jsem léky, pro které jsem si nemohl dojet.Jsem po operaci kyčle. Lékař mi ochotně poslal recept poštou. Velký dík za jeho vstřícnost.

Pan doktor je odborník, nejvíc nejlepší lékař kterého znám. Vyslechne, pečlivě vyšetří, poradí a pomůže. A hlavně, vyléčí !!! Sestřička je vždy vlídná a milá. Chodím s důvěrou do ordinace, kde mě nečeká arogance, ale příjemné a vlídné tváře. Jen tak dál, pane doktore.Děkuji