Dětská ambulance - dětský kardiolog
Ke Kurtům 383, Praha

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Ja nevim jak ostatni ale pan doktor memu diteti zachranil zivot opravdu za pet minut dvanact byl mu teprve mesic kdyz ho operoval dnes mu je skoro tricet a ja jsem panu doktorovi neskutecne vdecna slo o valvuloplastiku ao chlopne narodil se se srostlou chlopnickou dnes uz ma chlopen umelou a je v poradku ale nebyt pana doktora taxe tak by vubec nemel sanci prezit moc dekuji a opravdu ..obrovsky respekt

V první řadě chci říct,že je mi moc líto rodičů,kteří přišli o své dítě.Já jsem s tímto doktorem přišla do styku v Motole,kde operoval mého syna,viděla jsem ho jen pár minut před operací,kdy lékař přichází vysvětlit,co se bude dít atd.Za těchto pár minut nemůžu poznat,jaký je to doktor a jaký člověk.Ale jeho přístup byl milý,ohleduplný a operace proběhla v naprostém pořádku.A vůbec tehdy vše klapalo na jedničku,byli jsme tam v době,kdy se dětská kardiochirurgie stěhovala pryč a panoval docela chaos.K Motole jako nemocnici mám ale spoustu výhrad.

Podivná osoba, od které se těžko domáhat nějakých jasných informací. Na srozumitelné dotazy mlčí a krčí rameny, což mi u odborníka této profese moc nesedí. Jako kdyby měl obavy vyslovit nějaký platný závěr. Co se ale týká výběru center dětské kardiochirurgie, není bohužel v Čechách moc na výběr, takže většina dětských pacientů skončí právě u tohoto lékaře. Musím ale doporučit, že v případě možnosti většího výběru je určitě lepší obrátit se na někoho jiného, než je MUDr.Tax.

P. Petr Tax je nejlepší dětský invazivní kardiolog v celé republice. Je nesmírně odpovědný a také díky němu patříme ke světové špičce v dětské kardiochirurgii. Jednoznačně doporučuji, v tom co dělá, je nejlepší.