Zubní ordinace
Sokolovská 1622, Sokolov

Umístění: Zubní ordinace Jiný

Bohužel mi pan doktor již ve 14 letech vytrhal kořeny u spodní šestky, tudíž zub slábl, tmavnul a já o něj později přišla. Naštěstí jsem v té době byla již v péči jiné zubařky, takže další dva zaplombované zuby mi po panu doktoru Švecovi opravila, doporučila zubního implantologa a já už na Sokolovskou tedy nikdy nevkročila......

Umístění: Zubní ordinace

Chodila jsem k tomuto zubaři od mala. Vždy jsem měla strach, není to šetrný doktor. Navíc absolutně nic nevysvětlí. Až když jsem přešla k jinému zubaři, viděla jsem ten obrovský rozdíl. Zpátky k MUDr. Švecovi už nikdy.

K tomuto zubaři jsem chodil cca 6 let, poté co se mi udělal kaz začal vrtat. Plomba vydržela vždy tak půl roku a poté vypadla. Takže nové vrtání. Takto se to neustále opakovalo, až zub nakonec musel vytrhnout. Když mi zub vytrhl, nechal mi v dásni zbytky kořenů. Tyto mi musel můj stávající zubař, vyndat. Děkuji, ale MUDr. Švec už nikdy víc.

Jsem velmi spokojen. Především přístupem, když máte problém, objednají vás do 1-5 dnů (což podle kamarádů je sci-fi). Pan doktor je ochotný a opravdu se snaží. Mám od něj zacementovaný zub, o kterém tvrdil, že je tak špatný že nevěří že to vydrží dýl jak měsíc (ale zkusil to) a už ho mám 2 roky. Sestřička je taky velmi ochotná.

Vynikajici zubar s dlouholetou praxi,ktery se neboji pristoupit k reseni ackoliv zadne neni,je to super stomatolog a umi si poradit i jen se zbylimi koreny a zuby trha no parada zadny servitky chnap a je to cely venku. Nebojte se co mate uhnily zuby a jen koreny je to machr

Vrtá, vrtá, vrtá až máte ze zubů kamenolom.

Vynikající zubař s moderně zařízenou ordinací, který je podle mého názoru opravdovým znalcem v oboru. Chodím k němu již od útlého dětství a jsem s ním naprosto spokojený. Kromě pravidelných prohlídek mi před mnoha lety zachraňoval úsměv, kdy jsem si zlomil polovinu předního zubu. Dostal jsem tehdy korunku hrazenou pojišťovnou, která po čase zežloutla a nakonec i odpadla. Poté mi dal zubař na výběr, jestli chci opět korunku na pojišťovnu či kvalitnější materiál s příplatkem necelé tisícovky. Vzal jsem tedy nadstandard - korunka nežloutne, je z opravdu lepšího materiálu, mám jí již sedmým rokem a vypadá stále jako nová. Předevčírem jsem byl na preventivní prohlídce, vše jako tradičně v pořádku a dokonce mi ochotně poradil s výběrem zubní pasty a kartáčku pro mou citlivou dáseň. Naprostá paráda.

velice dobrý a ochotný lékař

Lékaře navštěvuji pravidelně a jeho přístup jako k pacientovi hodnotím velice dobře jak komunikací tak citlivým přístupem k zákroku, který se snaží provést tak , aby pacientovi způsobil co nejmenší bolest.