Adresa

Zubní ordinace
Sokolovská 1622, Sokolov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

16 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Ověřený profil
Umístění: Zubní ordinace Jiný

Bohužel mi pan doktor již ve 14 letech vytrhal kořeny u spodní šestky, tudíž zub slábl, tmavnul a já o něj později přišla. Naštěstí jsem v té době byla již v péči jiné zubařky, takže další dva zaplombované zuby mi po panu doktoru Švecovi opravila, doporučila zubního implantologa a já už na Sokolovskou tedy nikdy nevkročila......

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

J
Ověřený profil
Umístění: Zubní ordinace

Chodila jsem k tomuto zubaři od mala. Vždy jsem měla strach, není to šetrný doktor. Navíc absolutně nic nevysvětlí. Až když jsem přešla k jinému zubaři, viděla jsem ten obrovský rozdíl. Zpátky k MUDr. Švecovi už nikdy.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřený profil

K tomuto zubaři jsem chodil cca 6 let, poté co se mi udělal kaz začal vrtat. Plomba vydržela vždy tak půl roku a poté vypadla. Takže nové vrtání. Takto se to neustále opakovalo, až zub nakonec musel vytrhnout. Když mi zub vytrhl, nechal mi v dásni zbytky kořenů. Tyto mi musel můj stávající zubař, vyndat. Děkuji, ale MUDr. Švec už nikdy víc.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřený profil

Jsem velmi spokojen. Především přístupem, když máte problém, objednají vás do 1-5 dnů (což podle kamarádů je sci-fi). Pan doktor je ochotný a opravdu se snaží. Mám od něj zacementovaný zub, o kterém tvrdil, že je tak špatný že nevěří že to vydrží dýl jak měsíc (ale zkusil to) a už ho mám 2 roky. Sestřička je taky velmi ochotná.


I
Ověřený profil

Vynikajici zubar s dlouholetou praxi,ktery se neboji pristoupit k reseni ackoliv zadne neni,je to super stomatolog a umi si poradit i jen se zbylimi koreny a zuby trha no parada zadny servitky chnap a je to cely venku. Nebojte se co mate uhnily zuby a jen koreny je to machr


.
Ověřený profil

Vrtá, vrtá, vrtá až máte ze zubů kamenolom.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyníVynikající zubař s moderně zařízenou ordinací, který je podle mého názoru opravdovým znalcem v oboru. Chodím k němu již od útlého dětství a jsem s ním naprosto spokojený. Kromě pravidelných prohlídek mi před mnoha lety zachraňoval úsměv, kdy jsem si zlomil polovinu předního zubu. Dostal jsem tehdy korunku hrazenou pojišťovnou, která po čase zežloutla a nakonec i odpadla. Poté mi dal zubař na výběr, jestli chci opět korunku na pojišťovnu či kvalitnější materiál s příplatkem necelé tisícovky. Vzal jsem tedy nadstandard - korunka nežloutne, je z opravdu lepšího materiálu, mám jí již sedmým rokem a vypadá stále jako nová. Předevčírem jsem byl na preventivní prohlídce, vše jako tradičně v pořádku a dokonce mi ochotně poradil s výběrem zubní pasty a kartáčku pro mou citlivou dáseň. Naprostá paráda.


velice dobrý a ochotný lékař


Ověřený profil

Lékaře navštěvuji pravidelně a jeho přístup jako k pacientovi hodnotím velice dobře jak komunikací tak citlivým přístupem k zákroku, který se snaží provést tak , aby pacientovi způsobil co nejmenší bolest.


Došlo k chybě, zkuste to znovu