MUDr. Petr Sudek

II. Atestace z gyn.por., licence F 017 pro expertní kolposkopii

Léčené nemoci

• Předrakovinové změn děložního čípku

• gynekologie a porodnictví

Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa centrum onkogynekologické prevence

Tak skvělého Doktora jsem nikdy nepotkala,vše vysvětlil,lidský přístup k lidem má,u vyšetření jsme si povídaliJeště mě čeká ambulantní konizace,ale věřím že to zvládnu s panem Doktorem Sudek..Sestřička také milá,prostředí hezký,číste ...Mohu jen doporučit ,jsem velice spokojená ..Děkuji za vaši péči.Červinkova

Umístění: Gynekologická ambulance v UnL Preventivní prohlídky

Kéž by byl takový každý lékař.. pan doktor je úžasný, profesionální a milý k pacientkám.. pro mě je radost k němu chodit a pokaždé odcházím s pocitem, že se mi dostalo prvotřídní péče s lidským přístupem. Celkově celé pracoviště i se sestřičkami je nejlepší ze všech zdravotnických zařízení, které jsem navštívila.
Děkuji Vám.

Dnes jsem byla u pana doktora na konizaci čípku(ambulantně).Jsem nadmíru spokojená.Přistup doktora k pacientkam je skvělý,vše vysvětil .Ještě nikdy jsem se nesetkala s takovým milým přistupem.Mohu jen doporučit

Skvělý lékař. Pozorný a citlivý,odpoví na všechny otázky.Mohu jen doporučit a poděkovat za skvěle odvedenou práci.

Naprostá spokojenost, pan doktor je kapacita! Podstoupila jsem u něj po několikaletých problémech, které má gynekoložka řešila neustálým nasazováním antibiotik bez efektu,konizaci čípku a díky němu mohu konečně vést normální plnohodnotný život.

Byla jsem u pana doktora na konizaci čípku.Jsem spokojená.Přistup doktora k pacientkam je nad výkon,vše Vám vysvětli a je tu pro nás vždy když ho potřebujete.Ještě nikdy jsem se nesetkala s takovým milým přistupem.Mohu jen doporučit.S pozdravem Eva Šlechtová

U pana Dr.Sudka jsem nedávno podstoupila konizaci čípku (ambulantně), byla jsem s panem doktorem i sestřičkami velice spokojena, všichni byli moc příjemní. Pan doktor je moc hodný a vše v klidu vysvětlí :) rozhodně mohu doporučit

ambulanci navštěvuji již dlouho,jsem velmi spokojená,lékař ochotně vše vysvětlí,nově služba objednávání a pozvánka na preventivní prohlídku mailem,doporučuji!!!

Báječný, úžasný a hlavně lidský doktor! Vše vysvětlí, popovídá si, uklidní....jsem ráda, že jsem na tohoto PANA doktora narazila.

Velkou chválu na ambulanci dr. Sudka. O schopnostech pana doktora a paní doktorky mám jen to nejlepší mínění, jejich profesionalita a lidský přístup je maximální. Pět hvězdiček v tomto hodnocení je nedostačujících! :-) Stejně tak patří chvála i sestřičce.