Praktický lékař
náměstí Petra Bezruče 18, Břeclav

Umístění: Praktický lékař Jiný

K panu doktorovi chodím 40 let,sečtělý,velmi vzdělaný člověk.Zařídí,obvolá,ochotný,no neměnil bych.Palec nahoru!

Umístění: Praktický lékař

Jsem spokojena od te doby, co jsem u pana doktora.(4 roky) nepredepisuje zbytecne antibiotika a vi co ma delat :) jsem rada, ze jsem k nemu zavitala a jsem jeho pacientkou.

Pan doktor uz se asi těší do penze, kdykoliv přijdu do ordinace, tak neni přítomen.. Bez odběru krve, steru z krku, uz léta předepisuje stejnou kombinaci léku s ATB.. Nepamatuji si, ze by mi řekl přijďte na kontrolu.. Prechozeny zápal plic me přesvědčil odejít k jinému lékaři. Na to pane doktore Klacid nezabere..

děkujeme za péči. Vynikající lékař, lidský přistup, ochota.

učil jsem se u něj Prauherštinu. umí dobře prauhersky

Velmi dobrý a pečlivý

Velmi empatický ,profesionálně precizní, usměvavý a ochotný, stejně tak jeho sestřička, velmi dobrý diagnostik, zkušený praktik.Také dceři pomohl mnohem více než specialista.Neměnila bych.

pečlivý

Je to lékař celé naší rodiny, kromě dcery, která má zatím svou dětskou lékařku. Já osobně k němu chodím asi 15 let.
Souhlasím: Svým pacientům se věnuje nejen po profesionální , ale i lidské stránce.

je velmi dobrý diagnostik