Neurologická ambulance, akupunktura
Mendlovo náměstí 17, Brno

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Neurologická ambulance, akupunktura Jiný

Pan doktor je pečlivý a vlídný. Opravdu naslouchal. Pomohl mně.

Umístění: Neurologická ambulance, akupunktura Jiný

MUDr Popelka a jeho zastupující lékařka velká katastrofa žádné vyšetření jen vyšetření za stolem… potíže mám stále stejne vše řeší léky a ničím jiným jedna velká KATASTROFA

Umístění: Neurologická ambulance, akupunktura Jiný

Pan doktor od dob cvidu již nevstane od stolu a pacienta neprohlédne!!Šla jsme proto k jinému neurologovi a ten mi zjistil špatné dva obratle!!absolutně nedoporučuji...

Umístění: Neurologická ambulance, akupunktura Jiný

lékaře také nedoporučujeme. Manžela nechal ležet doma s ulomenou plotýnkou, prý neakutní vyšetření, ještě si stěžoval, že v ordinaci moc heká bolestí a on se nemůže soustředit. Ani se nezvedl od stolu aby se na něj podíval, natož aby mi pomohl s ním odejít. Okamžitě jak jsme se dostali do správných rukou na operaci jsme od tohoto lékaře odešli a určitě se nikdy nevrátíme.

Umístění: Neurologická ambulance, akupunktura Jiný

Byla jsem u pana doktora na vysetreni, kam me poslali z ORL. Trochu jsem se bala diky negativnim recenzim, ale nemela jsem ceho. Termin jsem po mailu dostala za tyden. Byl moc mily, vtipny, na vse se vyptaval, prohledl a dokonce me poslal na MRI do detske nemocnice, protoze mam klaustrofobii a tam je to trochu privetivejsi. Opravdu si nemam nac stezovat. :-)

Umístění: Neurologická ambulance, akupunktura Jiný

Dlouhodobe me boli bederni pater, pan doktor me poslal,po drobnejsich vysetreni, coz by druhy lekar ochotne neudelal, dale jse mi libi lidsky pristup pana doktora i sestricky, a snaha pomoci

Umístění: Neurologická ambulance, akupunktura Jiný

Dobry den k panu doktorovi chodim delsi dobu, ocenuji jeho snahu pomoc, nekolikrat me poslal na ruzne vysetreni, coz druhy lekar by neudelal ,dale jse mi libi lidsky pristup pana doktora i sestricky. Petr riedl

Umístění: Neurologická ambulance, akupunktura Jiný

Dnes asi po3návštěvě p.doktora bylo to pro mě zklamáním!
Už u minulé návštěvy mě ani neprodhlédl a dnes mě poslal na ortopedii,div mi nehodil papír na hlavu...a nehodlal se semnou bavit!nedoporučuji..půjdu jinam....je mi50sát..problémy mám a nedovede mi napsat ani léky...

MUDr. Petr Popelka

Dobrý den Pavlíno, je zajímavé, že jste navštívila naši ordinaci, ale v seznamu pacientů z inkriminovaného dne žádnou Pavlínu nevidím :) zřejmě nejde o Vaše pravé jméno. A lze tuším o koho jde. A přeji novému neurologovi hodně trpělivosti. A Vám více disciplíny, aby jste absolvovala všechna doporučená vyšetření a tak dala lékaři možnost Vás adekvátně léčit.

Jako pacientka jsem vedena u Dr. Popelky cca 3 roky a za tu dobu nevyřešil uspokojivě mé zdravotní problémy. Jsem velmi málo pohyblivá s obtížemi s berlemi při věku 77 let a dalšími vážnými zdravotními komplikacemi a rodina se mi snaží co nejvíce pomoci hlavně nálezy recepty atd. Dr. Popelka se mě i k mým rodinným příslušníkům choval hrubě a nevhodně nás urážel s čím jsem se nikdy nesetkala a proto tohoto lékaře nedoporučuji

Byla jsem na vyšetření u pana doktora Popelky s EEG.Trpím nespavostí,byla jsem dost zklamaná,myslela jsem,že mě poradí jak dál,doufala jsem ,že je dobrý doktor,podíval se na výsledek EEG,poslal mě k psychiatrovi,byla jsem už u dvou,Zásadně nedoporučuji.