Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Staroměstská 2469/27, České Budějovice
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Změnil jsem praktického lékaře v roce 2018 a přešel k panu doktorovi Polákovi. Nic lepšího jsem nemohl udělat, protože jeho ordinace funguje opravdu skvěle včetně sestry p. Kubíčkové. Oba jsou velmi ochotní a vstřícní. Všechna vyšetření, odběry, kontroly i recepty vyřizují rychle a hlavně spolehlivě! Pan doktor má dar profesionálně a lidsky vše vysvětlit a hlavně hledat způsoby řešení vzniklých zdravotních problémů.

H
Umístění: jiné místo Jiný

Bohužel mě začíná odrazovat náladovost pana doktora. Někdy je příjemný, ale nesmíte mu v ničem odporovat, nebo diskutovat. Moje bolesti zad nevyřešil.

K
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro dospělé nemoc, preventivní prohlídky

Pan doktor Polák je profesionální, pečlivý a orientovaný v problematice péče o pacienta v mnoha ohledech. Na své pacienty aplikuje holistický přístup, a to tak přirozeně, že z návštěvy u něj mám vždy pocit, jako bych si popovídala s někým blízkým a zároveň věděla, co se mnou děje a co mám dělat když...Komunikuje otevřeně a asertivně, jako rovný s rovným.
Každodenní práce a komunikace s lidmi je velmi náročná disciplína, dokonce když někteří přichází a už ví, co je vlastně trápí a co by chtěli za lék, a myslím si, že svou práci odvádí bravurně.

L
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Po mnoha letech u pana doktora jsem z důvodů stěhování musela lékaře bohužel změnit, vždy jsem věděla, že je nadmíru dobrý, ale když teď vidím ten neskutečný rozdíl, plakala bych.

Doktor Polák je nejlepší lékař, jakého jsem měla čest poznat, vždy ke mě byl vstřícný, ochotný, svědomitý. Vždy, když jsem měla potíže, poslal mě na odborné vyšetření, nikdy nehádal od stolu, jako má nynější lékařka, z jejího léčení jsem byla v šoku. Nikdy jsem pana doktora nezastihla ve špatné náladě, vždy vše perfektně a trpělivě vysvětlil.
Dokonce v těhotenství, na běžné kontrole, mi poradil víc než gynekolog, který mi vždy jen řekl, to je v těhotenství normální. Doktor Polák mi poradil, jaké vitamíny, co na bolesti hlavy, na nevolnost, jako jediný za celých 9 měsíců zkontroloval otoky nohou.

Podle mě by mohl ostatní lékaře učit, co znamená být profesionální a zároveň lidský.

Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Pan doktor neuvěřitelně "lidský" a zároveň profesionální. Je to vskutku vzácný úkaz, který se vyskytuje v našich lékařských zařízeních jen vzácně a měli bychom si jej hýčkat.

M
Ověřeny pacient

S panem doktorem jsem nikdy neměla žádný problém a asi to bude i tím, že jsem od něj nikdy nic nevyžadovala. Myslím tím jako vyšetření atp.. až doposud, kdy jsem potřebovala jen lékařskou zprávu a byl problém, že potřebuje můj písemný souhlas a choval se ke mě arogantně a naznačoval mi, že nejsem psychicky zdráva a podobnou zkušenost má i moje mamka se sestrou. U pana doktora jsme byli kolem deseti let a nyní hledáme nového lékaře.

P
Ověřeny pacient

Pan doktor je milý, vždy si se mnou moc hezky popovídá a snaží se pomoci. Nikdy jsem s ním neměla problém.

P
Ověřeny pacient

Pan doktor je mírně náladový. Kolikrát jsem měla dojem, že toho má buď moc, nebo ho dokonce obtěžuji. Sestra je milá, i ta předchozí, ale to je vše, pan doktor je důležitější v tomto případě..

M
Ověřeny pacient

Bohužel mám s panem doktorem špatné zkušenosti. Je mi to líto, když čtu komentáře tady, že k mé dceři se nechová tak vstřícně a mile, jako k lidem, kteří ho tu chválí. Nesnaží se nám pomoci s dlouhodobými zdravotními problémy, nepošle dceru na odborné vyšetření,. Když se ho zeptám, jestli by to nemohla být určitá nemoc, jejíž projevy dcera má, tak mi vynadal, že si nemáme co sami určovat diagnózu a že od toho je tu on. Dcera má potíže neustále, ani s nimi už k panu doktorovi nechodí a snaží se to nějak přetrpět sama. Přemýšlíme o přestupu jinam, bohužel nevíme ke komu, většinou je všude plno.

K
Ověřeny pacient

Skvělý lékař, velmi dobrý a vlídný člověk. Po dlouhé době jsem cítila, že někdo dělá medicínu jako poslání, rozumí jí a nepůsobí vyhořele. Tenhle člověk léčí už jen tím, že je.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti