Psychovia s.r.o., Psychiatrická ambulance
Palackého 626/3, Olomouc

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Psychovia s.r.o., Psychiatrická ambulance Jiný

Je až k nevíře, jak se zde mohou vyskytovat tak protichůdná hodnocení téhož lékaře. Z toho, co jsem zažil se synem, se mi nechce pozitivním hodnocením vůbec věřit. Místo léčby syna zablokoval v úplné depresi a já mu na slušné jméno nemohu přijít. Na jednu stranu s kamenným obličejem, na druhou stranu se vysmíval podle něj jako problémům.

Umístění: Psychovia s.r.o., Psychiatrická ambulance Jiný

Osobně jsem s panem doktorem velmi spokojená. Ordinaci navštěvuji asi rok. Pan doktor mi naopak imponuje tím, že má psychoterapeutický přesah a nehraje jen na poli diagnózy, ale hledá i mezi řádky příčiny reakcí, pocitů, traumat. Pan doktor ke mně naopak byl vždy velmi povzbuzující. Ačkoliv mi zároveň nikdy "nemazal med kolem huby", čehož si velmi vážím, protože od něj vždy odcházím srovnaná s realitou, ale povzbuzená, že to zvládnu zlepšit. Tuším, že na někoho může pan doktor působit chladně nebo arogantně skrze jeho dikci a důrazný pohled, nicméně to považuji spíš za osobní rysy, které s prací psychiatra nesouvisí a je jen na vás jakou váhu jim připíšete.
Já jsem s panem doktorem spokojená. Pro mě je to nejlepší psychiatr, se kterým jsem se dosud setkala. Umí se mnou občas i zavtipkovat a zvednout náladu. Jakoby přesně věděl, kdy je to v pohodě a kdy má být naopak více citlivý.

Umístění: Psychovia s.r.o., Psychiatrická ambulance Jiný

Souhlasím s názory nespokojených pacientů,arogantní chování,jeho poznamky mne zranovaly,,nevím,zda tento člověk mě vůbec nějakou empatii,dle mého názoru se těžce minul povoláním.

Umístění: Psychovia s.r.o., Psychiatrická ambulance Jiný

Stručně řečeno pana doktora bohužel opravdu nemohu doporučit.

Hned ve dveřích vás přivítá otrávený výraz, jako by pan doktor v tu chvíli dělal cokoliv jiného, ale skutečně cokoliv na světě, než vás poslouchat. Při dotazování ani trochu nevolí slova obezřetně, každou vaši odpověď bez vyžádání na první dobrou zhodnotí svou optikou a ještě vám náležitě vysvětlí, jak se vy i všichni ostatní odborníci mýlí a on má pravdu. Celkově se vám místo pochopení a lidskosti dostane neopodstatněného hodnocení, nemístných poznámek a nevyžádaných rad. Nebudete se cítit, že jsou vaše problémy brány vážně, že je s vámi jednáno s úctou a že jsou vaše potřeby vyslyšeny. Jedná se skutečně o groteskní porovnání s psychologickou péčí.

Podtrženo sečteno, pokud můžete, této ordinaci se vyhněte obloukem. Z prvního vyšetření mi bylo otřesně zle ještě 3 dny a následné kontroly se nesly v podobném duchu. Zamiřte raději jinam obzvlášť, pokud patříte k duhovým ovečkám – stačí, že si nás užívá kdekdo na ulici, nemusíme neinkluzivní komentáře poslouchat i u lékaře, ke kterému si přicházíme o pomoc v nouzi.

Pane doktore, jestli Vás to nebaví, tak to nedělejte.

Umístění: Psychovia s.r.o., Psychiatrická ambulance Jiný

Pan doktor je výborný odborník i člověk na svém místě. Já jsem ho tedy nikdy nezažila arogantního ani povýšeného. V dnešní době je těžké najít lékaře, který pomůže a současně je empatický. Další výhoda je (ale není to hlavní důvod, proč k němu chodím), že se u něj nečeká dvě hodiny jako u předchozího lékaře, i když je člověk objednaný. Pana doktora mohu jen doporučit.

Umístění: Psychovia s.r.o., Psychiatrická ambulance Jiný

Velmi podobná zkušenost jako u paní Anny. K lékaři jsem se objednala na základě pozitivních recenzí a provázanosti lékařského a psychologického vzdělání. Moje očekávání se nenaplnila již v čekárně. A to ve způsobu, jakým mě pan doktor "přivítal". Při návštěvách zvláštní pasivita, arogance, necitlivé vedení rozhovoru, nevhodné poznámky, velmi zřetelné až nepříjemné pozorování projevů, bez reakce na ně. Někdy jsem měla dojem, jako by lékař čekal, že já vymyslím, jaký má být další postup. Oceňuji snahu vyjít vstříc v rychlém přijetí a ochotu indikovat vyšetření krve za účelem hledání možných somatických příčin. Bohužel však to hlavní, z mého pohledu, navázání důvěry a respekt k pacientovi, alespoň v mém případu chybělo. Nerozumím tomu, že jsou v hodnoceních tak odlišné zkušenosti. Zdá se mi, že jsou zde popisovány dvě zcela odlišné osoby. Takováto byla ovšem má autentická zkušenost.

Umístění: Psychovia s.r.o., Psychiatrická ambulance Jiný

Souhlasím s názorem paní Anny z 10.října 2021. Mám naprosto identickou zkušenost. Od návštěvy psychiatra jsem očekával empatický a především lidský přístup. Bohužel jsem zde nenašel ani jedno. Na místo toho jsem se zde setkal s arogantním a povýšeným jednáním. Ambulanci nemohu doporučit.

Umístění: Psychovia s.r.o., Psychiatrická ambulance Jiný

Pan doktor Pastucha se ke mně choval vždy eticky a profesionálně. Navrhl mi účinnou léčbu, ochotně odpovídal na mé otázky a ocenil můj aktivní přístup k potížím, které mě trápily. Vážím si jeho snahy pomoci a lidských i odborných kvalit. Mohu ho doporučit.

Umístění: Psychovia s.r.o., Psychiatrická ambulance Jiný

Velmi neprofesionální přístup. chladný, povýšený, nevhodné poznámky. K problémům, které jsem mu popisovala se vyjadřoval ironicky a nebral je vážně. Naopak si o mě vytvořil určitý (a naprosto mylný) obrázek již první setkání a nemínil o změnit. Každá návštěva pro mě byla velice nepříjemným zážitkem.

Umístění: Psychovia s.r.o., Psychiatrická ambulance Jiný

Chodím dva roky k panu doktorovi s maminkou, které je 86 let. Pan doktor mě mile překvapil svým přístupem, zájmem, profesionalitou, s jakou maminku vždy rozpovídá. Moje maminka ho zajímá úplně stejně, jako třicetiletý pacient, což dnes začíná být vzácné. Zajímá ho kombinace léků, které maminka užívá i celkový zdravotní stav. Doktora Petra Pastuchu mohu víc něž doporučit pro jeho profesionalitu, vstřícnost a lidskost.