Petr Pastucha, psychiatr Olomouc

MUDr. Petr Pastucha

Psychiatr Více

Palackého 626/3, Olomouc
Psychovia s.r.o., Psychiatrická ambulance

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Psychovia s.r.o., Psychiatrická ambulance Jiný

Chodím dva roky k panu doktorovi s maminkou, které je 86 let. Pan doktor mě mile překvapil svým přístupem, zájmem, profesionalitou, s jakou maminku vždy rozpovídá. Moje maminka ho zajímá úplně stejně, jako třicetiletý pacient, což dnes začíná být vzácné. Zajímá ho kombinace léků, které maminka užívá i celkový zdravotní stav. Doktora Petra Pastuchu mohu víc něž doporučit pro jeho profesionalitu, vstřícnost a lidskost.

O
Umístění: Psychovia s.r.o., Psychiatrická ambulance Jiný

Je v podstatě nemožné dnes potkat takového lékaře, nejlepší lékař, kterého znám, po všech stránkách. Toto je člověk na svém místě, neuvěřitelně zkušený životem i zkušenostmi z lékařské praxe. Naprosto vyrovnaný a se skutečným lidským přístupem. Když jsem cokoli potřeboval vždy mi byl oporou a ví jaké to je čekat, když Vám něco je, jak je každá minuta dlouhá... proste hned jedná a snaží se maximálně pomoct, po telefonu, i osobně jak je to jen možné. Takže za mě toto je lékař, který Vám opravdu pomůže a pokud se zde dostanete, jste v nejlepších rukou. Já panu Doktorovi vděčím za mnohé.

Umístění: Psychovia s.r.o., Psychiatrická ambulance

K panu doktorovi Petru Pastuchovi chodím pravidelně už rok a velice mi pomohl. Nejen medikamenty, ale hlavně lidským přístupem. Cítím se o mnoho lépe. Proto mohu jedině doporučit.

Umístění: jiné místo

MUDr. Petr Pastucha ,je klidný a vyrovnaný člověk na dobrém místě,vždy usměvaví,profesionální a výborný lékař.
Po 2.porodu,mé,už roční dcerky.Jsem byla vyčerpaná,bez energie a chuti se smát.Pan doktor mi dodal optimismus,který jsem ztrácela a viděla vše černě.Díky léčbě jsem nabrala lepší kondici a silnější vůli.
Mohu jen doporučit a poděkovat,za včasnou diagnózu a medikaci MUDr.