Palackého 626/3, Olomouc
Psychovia s.r.o., Psychiatrická ambulance

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Psychovia s.r.o., Psychiatrická ambulance Jiný

Pan doktor je výborný odborník i člověk na svém místě. Já jsem ho tedy nikdy nezažila arogantního ani povýšeného. V dnešní době je těžké najít lékaře, který pomůže a současně je empatický. Další výhoda je (ale není to hlavní důvod, proč k němu chodím), že se u něj nečeká dvě hodiny jako u předchozího lékaře, i když je člověk objednaný. Pana doktora mohu jen doporučit.

Umístění: Psychovia s.r.o., Psychiatrická ambulance Jiný

Pan doktor je profesionální i lidský zároveň. Je vstřícný, má zkušenosti i nadhled. Vyhovuje mi objednání na čas. Jsem mu vděčná za podporu a pomoc při
mé léčbě.

Umístění: Psychovia s.r.o., Psychiatrická ambulance Jiný

Pan doktor je opravdu velice empatický, příjemný člověk, který rozumí své profesi. Po delší době, kdy jsem se potýkala s psychotickou nemocí, jsem se rozhodla vyhledat odbornou pomoc a vsadila (i díky velmi dobrým referencím) na pana doktora Pastuchu. Dnes můžu říct, že to byla ta nejlepší volba, kterou jsem mohla udělat. Psychoterapeutická péče v podání pana doktora byla již od začátku perfektní a velmi mi pomohla. Ještě jednou velké díky & přeji mnoho dalších spokojených pacientů.

Umístění: Psychovia s.r.o., Psychiatrická ambulance Jiný

Velmi podobná zkušenost jako u paní Anny. K lékaři jsem se objednala na základě pozitivních recenzí a provázanosti lékařského a psychologického vzdělání. Moje očekávání se nenaplnila již v čekárně. A to ve způsobu, jakým mě pan doktor "přivítal". Při návštěvách zvláštní pasivita, arogance, necitlivé vedení rozhovoru, nevhodné poznámky, velmi zřetelné až nepříjemné pozorování projevů, bez reakce na ně. Někdy jsem měla dojem, jako by lékař čekal, že já vymyslím, jaký má být další postup. Oceňuji snahu vyjít vstříc v rychlém přijetí a ochotu indikovat vyšetření krve za účelem hledání možných somatických příčin. Bohužel však to hlavní, z mého pohledu, navázání důvěry a respekt k pacientovi, alespoň v mém případu chybělo. Nerozumím tomu, že jsou v hodnoceních tak odlišné zkušenosti. Zdá se mi, že jsou zde popisovány dvě zcela odlišné osoby. Takováto byla ovšem má autentická zkušenost.

Umístění: Psychovia s.r.o., Psychiatrická ambulance Jiný

Souhlasím s názorem paní Anny z 10.října 2021. Mám naprosto identickou zkušenost. Od návštěvy psychiatra jsem očekával empatický a především lidský přístup. Bohužel jsem zde nenašel ani jedno. Na místo toho jsem se zde setkal s arogantním a povýšeným jednáním. Ambulanci nemohu doporučit.

Umístění: Psychovia s.r.o., Psychiatrická ambulance Jiný

Pan doktor Pastucha se ke mně choval vždy eticky a profesionálně. Navrhl mi účinnou léčbu, ochotně odpovídal na mé otázky a ocenil můj aktivní přístup k potížím, které mě trápily. Vážím si jeho snahy pomoci a lidských i odborných kvalit. Mohu ho doporučit.

Umístění: Psychovia s.r.o., Psychiatrická ambulance Jiný

Velmi neprofesionální přístup. chladný, povýšený, nevhodné poznámky. K problémům, které jsem mu popisovala se vyjadřoval ironicky a nebral je vážně. Naopak si o mě vytvořil určitý (a naprosto mylný) obrázek již první setkání a nemínil o změnit. Každá návštěva pro mě byla velice nepříjemným zážitkem.

Umístění: Psychovia s.r.o., Psychiatrická ambulance Jiný

Chodím dva roky k panu doktorovi s maminkou, které je 86 let. Pan doktor mě mile překvapil svým přístupem, zájmem, profesionalitou, s jakou maminku vždy rozpovídá. Moje maminka ho zajímá úplně stejně, jako třicetiletý pacient, což dnes začíná být vzácné. Zajímá ho kombinace léků, které maminka užívá i celkový zdravotní stav. Doktora Petra Pastuchu mohu víc něž doporučit pro jeho profesionalitu, vstřícnost a lidskost.

O
Umístění: Psychovia s.r.o., Psychiatrická ambulance Jiný

Je v podstatě nemožné dnes potkat takového lékaře, nejlepší lékař, kterého znám, po všech stránkách. Toto je člověk na svém místě, neuvěřitelně zkušený životem i zkušenostmi z lékařské praxe. Naprosto vyrovnaný a se skutečným lidským přístupem. Když jsem cokoli potřeboval vždy mi byl oporou a ví jaké to je čekat, když Vám něco je, jak je každá minuta dlouhá... proste hned jedná a snaží se maximálně pomoct, po telefonu, i osobně jak je to jen možné. Takže za mě toto je lékař, který Vám opravdu pomůže a pokud se zde dostanete, jste v nejlepších rukou. Já panu Doktorovi vděčím za mnohé.

Umístění: Psychovia s.r.o., Psychiatrická ambulance

K panu doktorovi Petru Pastuchovi chodím pravidelně už rok a velice mi pomohl. Nejen medikamenty, ale hlavně lidským přístupem. Cítím se o mnoho lépe. Proto mohu jedině doporučit.