Petr Munzar, neurolog Pardubice

MUDr. Petr Munzar

Neurolog Více

14 názorů

Uložit


Adresa

Kyjevská 44, Pardubice
Pardubická krajská nemocnice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
14 názorů

M
Umístění: jiné místo Jiný

Pana doktora znám již od roku 2012 kdy nas s nejstarší dcerou k němu poslala obvodní pro brzo zarostlo fontanelu. Udělal vyšetření a objednal do HK na genetiku. Pak jsem se s P. doktorem viděli ( 12/2020) u syna když ležel na jipce pro epi záchvat Druhý den byl syn propuštěn a za dva dny jsme šli na EEG a týden na to k na vyšetření přímo k němu. Nasadil léčbu vysvětlil. Nevadila ani při vyšetření mladší dcera která tam dělala bordel. Za nás respektující lékař...


S
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

Byli jsme u pana doktora poprvé a byli jsme nadšeni. I přes fakt, že syn trochu hysterčil a nechtěl při kontrole moc spolupracovat, se pan doktor choval skvěle a trpělivě. Všechno nám podrobně vysvětlil, sdělil nám svůj názor a pozval nás na další kontrolu. Arogantního na jeho chování neshledávám nic, právě naopak. Působí na mě výborným dojmem a věřím mu.
A co se týče sestřičky, tak ta je naprosto božská! Vtipná, ochotná, vstřícná, milá a k dětem se chová naprosto úžasně.
Jednoduše řečeno, jsme naprosto spokojeni.


Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Výborný lékař a odborník. Docházeli jsme k němu se synem od narození až skoro do tří let. Nikdy nic nepodcenil a vždy nás objednal na další kontrolu. Arogantního jsem ho nikdy nezažila se sestřičkou jsou skvělý tým. S dětmi to umí skvěle. Dokonce, i když syn spadl a měl ošklivou bouli si na nás hned udělal čas abychom nemuseli do nemocnice. Více takových doktorů!


M
Ověřeny pacient

Dobrý den tak dnes jsem byla na doporučení chirurga poslána ze svím 2 měsíčním synem k pánu doktorovi,byl arogantní a drzí a rovno nám řek že nás nevysetsi a nějaké doporučení od chirurga nebere jen od pediatra. Takže takový přístup ať si strčí za klobouk.Objednali jsme se do Hradce a žádný problém v tom neviděli.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřeny pacient

velmi milý a ochotný. příjemné vystupování mě po některých komentářích tu velmi překvapilo. nemůžu si na nic stěžovat


P
Ověřeny pacient

s panem doktorem jsme velmi spokojeni je to odborník na svém místě je ochotný a vždy vám se vším poradí.


U
Ověřeny pacient

Je mi tak trochu divně z těch slov tady! Příjde mi jak kdybych chodila k někomu jinému! Naší malé zjistili epilepsii byli jsme už na EEG, dělali jí odběry a UZ hlavičky a vše měla v pořádku. Byli jsme na magnetické resonanci a tam zjistili že to má prý vrozené a že se to léčit nedá,když se narodila měla na hlavičce dva hematomy a bouličky to se jí vstřebalo a pak to začalo. Teď jsme byli na kontrole a mstím souvisí mé rozpaky nejdřív tak a pak zas tak nevím už co si mám vybrat a jednání pana doktora mě dost odradilo že přejdu asi do Hradce. Tak arogantního člověka jsem dlouho nepotkala připadala jsem si jak naprostá nula. Přišli jsme o 6 min. déle a už nás seřval a neměl čas! Před námi mluvil s nějakou paní a odbyl jí s tím že čas nemá a že když tak dvě minuty a to si ani nestihnou podat ruku a to kdybych se měla rozepsat celou návštěvu tak se tady klaďáci nebudou divit! JÁ JSEM NESPOKOJENÁ A DOST!!!!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

Pan doktor i jeho sestřička Lenka jsou oba báječní. Oceňuji především vlídný přístup k dětem. Popis a výklad problémů panem doktorem mě vyhovuje.


H

Pan Mudr. Munzar je nejlepší doktor u kterého jsem se se svou epilepsií léčila a to jsem jich vystřídala opravdu hodně. Jsem s nim naprosto spokojená, škoda, že mi už bude 18


R
Ověřeny pacient

PAN DOKTOR MUNZAR,JE LÉKAŘ SE SRDCEM A MOZKEM NA PRAVÉM MÍSTĚ,CHODÍME K NĚMU SE DVĚMA DCERKAMA A JELIKOŽ TO NENÍ PRVNÍ NEUROLOG,KE KTERÉMU CHODÍME MŮŽU ŘÍCT,ŽE JE I VÝBORNÝ ODBORNÍK.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti