Adresa

Pardubická krajská nemocnice
Kyjevská 44, Pardubice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

17 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Umístění: Pardubická krajská nemocnice Jiný

Mám s panem doktorem výborné zkušenosti. Dcera k němu začala chodit hned po porodu, kdy ji přišel vyšetřit na JIP v Pardubicích. Pak jsme docházeli na pravidelné kontroly a vždy milý, vstřícný a trpělivý. Vše nám podrobně vysvětlil, popsal a mohli jsme se na cokoliv zeptat. Později (kolem 1 roku) začala mít dcera afektivní záchvaty a opět skvělá péče. Udělal další podrobná vyšetření, uklidnil nás. Znám i jiné neurology a nedá se srovnat. Pana doktora jsem doporučila i své kamarádce a také velice spokojená. Neurologové v Chrudimi nejsou na takové úrovni (nemluvím jen o odborné, ale i lidské stránce a ochotě). Takže si radši z Chrudimi zajedu do Pardubic. Doporučuji!

S
Umístění: jiné místo Jiný

Velice milý doktor i sestřička. Náš Tadík tam vždy udělal pěknou scénu. A i přesto pan doktor se k nám choval moc pěkně i sestřička. Po vyšetření mi sám řekl ať si pochovám Tadíka a až když se uklidnil mi vše vysvětlil. Mohla jsem se na cokoliv zeptat. A i kdyz jsme měli jiný problém spíše na jineho doktora tak mi řekl, ze se klidne mrkne a řekne svůj nazor. Opravdu musím pana doktora i setricku vychvalit. Takovy to pristup k malickym detickam a rodicum se jen tak nevidi.

L
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Návštěva u tohoto lékaře byla moje poslední , sice mi vysvětlil co a jak ohledně mého dítěte , ale z pohledu zdravotníka bych se takhle já nechovala k pacientům . Nehledě na fakt , že nám s ničím nepomohl , maximálně tak kritikou v ambulantní zprávě

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Umístění: jiné místo Jiný

Pana doktora znám již od roku 2012 kdy nas s nejstarší dcerou k němu poslala obvodní pro brzo zarostlo fontanelu. Udělal vyšetření a objednal do HK na genetiku. Pak jsem se s P. doktorem viděli ( 12/2020) u syna když ležel na jipce pro epi záchvat Druhý den byl syn propuštěn a za dva dny jsme šli na EEG a týden na to k na vyšetření přímo k němu. Nasadil léčbu vysvětlil. Nevadila ani při vyšetření mladší dcera která tam dělala bordel. Za nás respektující lékař...


S
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Byli jsme u pana doktora poprvé a byli jsme nadšeni. I přes fakt, že syn trochu hysterčil a nechtěl při kontrole moc spolupracovat, se pan doktor choval skvěle a trpělivě. Všechno nám podrobně vysvětlil, sdělil nám svůj názor a pozval nás na další kontrolu. Arogantního na jeho chování neshledávám nic, právě naopak. Působí na mě výborným dojmem a věřím mu.
A co se týče sestřičky, tak ta je naprosto božská! Vtipná, ochotná, vstřícná, milá a k dětem se chová naprosto úžasně.
Jednoduše řečeno, jsme naprosto spokojeni.


Ověřený profil
Umístění: jiné místo

Výborný lékař a odborník. Docházeli jsme k němu se synem od narození až skoro do tří let. Nikdy nic nepodcenil a vždy nás objednal na další kontrolu. Arogantního jsem ho nikdy nezažila se sestřičkou jsou skvělý tým. S dětmi to umí skvěle. Dokonce, i když syn spadl a měl ošklivou bouli si na nás hned udělal čas abychom nemuseli do nemocnice. Více takových doktorů!


M
Ověřený profil

Dobrý den tak dnes jsem byla na doporučení chirurga poslána ze svím 2 měsíčním synem k pánu doktorovi,byl arogantní a drzí a rovno nám řek že nás nevysetsi a nějaké doporučení od chirurga nebere jen od pediatra. Takže takový přístup ať si strčí za klobouk.Objednali jsme se do Hradce a žádný problém v tom neviděli.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřený profil

velmi milý a ochotný. příjemné vystupování mě po některých komentářích tu velmi překvapilo. nemůžu si na nic stěžovat


P
Ověřený profil

s panem doktorem jsme velmi spokojeni je to odborník na svém místě je ochotný a vždy vám se vším poradí.


U
Ověřený profil

Je mi tak trochu divně z těch slov tady! Příjde mi jak kdybych chodila k někomu jinému! Naší malé zjistili epilepsii byli jsme už na EEG, dělali jí odběry a UZ hlavičky a vše měla v pořádku. Byli jsme na magnetické resonanci a tam zjistili že to má prý vrozené a že se to léčit nedá,když se narodila měla na hlavičce dva hematomy a bouličky to se jí vstřebalo a pak to začalo. Teď jsme byli na kontrole a mstím souvisí mé rozpaky nejdřív tak a pak zas tak nevím už co si mám vybrat a jednání pana doktora mě dost odradilo že přejdu asi do Hradce. Tak arogantního člověka jsem dlouho nepotkala připadala jsem si jak naprostá nula. Přišli jsme o 6 min. déle a už nás seřval a neměl čas! Před námi mluvil s nějakou paní a odbyl jí s tím že čas nemá a že když tak dvě minuty a to si ani nestihnou podat ruku a to kdybych se měla rozepsat celou návštěvu tak se tady klaďáci nebudou divit! JÁ JSEM NESPOKOJENÁ A DOST!!!!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu