Petr Munzar, neurolog Pardubice

MUDr. Petr Munzar

Neurolog Více

Kyjevská 44, Pardubice
Pardubická krajská nemocnice

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: jiné místo Jiný

Pana doktora znám již od roku 2012 kdy nas s nejstarší dcerou k němu poslala obvodní pro brzo zarostlo fontanelu. Udělal vyšetření a objednal do HK na genetiku. Pak jsem se s P. doktorem viděli ( 12/2020) u syna když ležel na jipce pro epi záchvat Druhý den byl syn propuštěn a za dva dny jsme šli na EEG a týden na to k na vyšetření přímo k němu. Nasadil léčbu vysvětlil. Nevadila ani při vyšetření mladší dcera která tam dělala bordel. Za nás respektující lékař...

Umístění: jiné místo Jiný

Byli jsme u pana doktora poprvé a byli jsme nadšeni. I přes fakt, že syn trochu hysterčil a nechtěl při kontrole moc spolupracovat, se pan doktor choval skvěle a trpělivě. Všechno nám podrobně vysvětlil, sdělil nám svůj názor a pozval nás na další kontrolu. Arogantního na jeho chování neshledávám nic, právě naopak. Působí na mě výborným dojmem a věřím mu.
A co se týče sestřičky, tak ta je naprosto božská! Vtipná, ochotná, vstřícná, milá a k dětem se chová naprosto úžasně.
Jednoduše řečeno, jsme naprosto spokojeni.

Umístění: jiné místo

Výborný lékař a odborník. Docházeli jsme k němu se synem od narození až skoro do tří let. Nikdy nic nepodcenil a vždy nás objednal na další kontrolu. Arogantního jsem ho nikdy nezažila se sestřičkou jsou skvělý tým. S dětmi to umí skvěle. Dokonce, i když syn spadl a měl ošklivou bouli si na nás hned udělal čas abychom nemuseli do nemocnice. Více takových doktorů!

Dobrý den tak dnes jsem byla na doporučení chirurga poslána ze svím 2 měsíčním synem k pánu doktorovi,byl arogantní a drzí a rovno nám řek že nás nevysetsi a nějaké doporučení od chirurga nebere jen od pediatra. Takže takový přístup ať si strčí za klobouk.Objednali jsme se do Hradce a žádný problém v tom neviděli.

velmi milý a ochotný. příjemné vystupování mě po některých komentářích tu velmi překvapilo. nemůžu si na nic stěžovat

s panem doktorem jsme velmi spokojeni je to odborník na svém místě je ochotný a vždy vám se vším poradí.

U

Je mi tak trochu divně z těch slov tady! Příjde mi jak kdybych chodila k někomu jinému! Naší malé zjistili epilepsii byli jsme už na EEG, dělali jí odběry a UZ hlavičky a vše měla v pořádku. Byli jsme na magnetické resonanci a tam zjistili že to má prý vrozené a že se to léčit nedá,když se narodila měla na hlavičce dva hematomy a bouličky to se jí vstřebalo a pak to začalo. Teď jsme byli na kontrole a mstím souvisí mé rozpaky nejdřív tak a pak zas tak nevím už co si mám vybrat a jednání pana doktora mě dost odradilo že přejdu asi do Hradce. Tak arogantního člověka jsem dlouho nepotkala připadala jsem si jak naprostá nula. Přišli jsme o 6 min. déle a už nás seřval a neměl čas! Před námi mluvil s nějakou paní a odbyl jí s tím že čas nemá a že když tak dvě minuty a to si ani nestihnou podat ruku a to kdybych se měla rozepsat celou návštěvu tak se tady klaďáci nebudou divit! JÁ JSEM NESPOKOJENÁ A DOST!!!!!!!

Pan doktor i jeho sestřička Lenka jsou oba báječní. Oceňuji především vlídný přístup k dětem. Popis a výklad problémů panem doktorem mě vyhovuje.

Pan Mudr. Munzar je nejlepší doktor u kterého jsem se se svou epilepsií léčila a to jsem jich vystřídala opravdu hodně. Jsem s nim naprosto spokojená, škoda, že mi už bude 18

PAN DOKTOR MUNZAR,JE LÉKAŘ SE SRDCEM A MOZKEM NA PRAVÉM MÍSTĚ,CHODÍME K NĚMU SE DVĚMA DCERKAMA A JELIKOŽ TO NENÍ PRVNÍ NEUROLOG,KE KTERÉMU CHODÍME MŮŽU ŘÍCT,ŽE JE I VÝBORNÝ ODBORNÍK.