Malátova 493, Nový Bydžov
Sam. ordinace PL pro dospělé

Velmi dobrý lékař se vstřícným přístupem k lidem. Vždy se snaží pomoci, což se o jeho kolegovi MUDr. Kádkovi
zdaleka nedá říci.

Přestoupila jsem od dr. Kádka a jsem naprosto spokojená. Pan doktor je vždy ochotný, vyslechne a pomůže. Sestřička je milá a ochotná. Mohu jen doporučit.

Výborný lékař, který přestože má plnou čekárnu, tak Vás vyšetří důkladně a vše srozumitelně a trpělivě vysvětlí.

Vynikající odborník s velkými zkušenostmi a hlavně lidským přístupem a zájmem o pacienta.

Po přestěhování z Prahy jsme se s manželem přihlásily k panu doktorovi.Je to odborník na pravém místě Má příjemné vystupování a je vždy ochoten vysvětlit problém i laikovi tzv. lidsky.Sestřička je ochotná a milá.Přála bych každému mít tak dobrého praktického lékaře

Velice spolehliví a výborný lékař. Jeho ordinaci navštěvuji již 15 let. Za celou tuto dobu jsem se nesetkal s ničím co bych měl vytknout. Jeho přístup k pacientovi je velice odborný a v žádném případě nic nenechává u pacientova zdraví náhodě. Také sestřička p. Machačková je velice hodná a snaží se vycházet všem vstříc. Všem tohoto praktického lékaře moho jen doporučit.

Mohu jen doporučit vždy příjemné jednání velice ochotná sestřička.

F

Velmi dobrý lékař včetně jeho sestry p. Macháčkové.Není co vytknout. Vřele doporučuji

Spolehlivý lékař

Mohu jen doporučit