Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: jiné místo Jiný

Po dlouhé době konečně příjemný lékař s lidskym přístupem. Nepripadal jsem si jen jako cislo v poradniku, ale jako člověk, který je pro lekare dulezity a jehož problémy se lékař snaží skutečně vyřešit.

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. Jiný

Pan doktor je skvělý, moc si s ním rozumím.Návštěva u něj mi vždy zlepší náladu. Operoval mi kyčel, funguje náramně, je moc krásně udělaná. Moc doporučuji.

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s.

Pan doktor je vynikající doktor z lidským přístupem. Operoval mi koleno. Vyšetření u pana doktora vždy pečlivě, na otázky důvodně odpoví a navrhne další postup léčby. Pan doktor Landsperský je kvalitni odborník a velký profesionál.

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. operace kolena

Lidský přístup.
2 operace kolena a maximální spokojenost. Plastika Křížoveho vazů bez potíží teď jsem byla na laparoskopii a za 12hodin jsem šla domů :)

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. TEP kyčelního kloubu

Pan doktor Landsperský je nejen lidsky velmi příjemný, ale i velmi žádaný a úspěšný lékař, jsem mu velmi vděčná. Obrátila jsem se na něj, neboť v domě kde bydlím bylo u něho operováno šest lidí (jedna paní přes 80 let) a všichni krásně běhají a znám i další spokojené pacienty z blízkého okolí. Velmi děkuji a vřele doporučuji. Nebojte se operace u něho
Eva Kriegerbecková, Praha 8

Lidský,příjemný a šikovný ortoped. A navíc hezký :-) Pan doktor je trošičku ras,ale nemůžu si ho vynachválit...Doporučuji!!!!!