Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. Jiný

Mudr. Petr Landsperský je lékař s velkým L a člověk s velkým Č. Je to odborník na svém místě. Mému otci operoval postupně oba kyčelní klouby. Po rehabilitaci o nich vůbec nevěděl. Mé matce "vyměnil" koleno. Vše v naprostém pořádku. Když jsem se rozhodoval, u koho si nechat udělat oba karpály, tak jsem vůbec neváhal. Nyní mám obě ruce v pořádku a hlavně bez bolesti. Děkuji pane Doktore, děkuji.

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. Jiný

V říjnu 2020 mi p.doktor Landsperský operoval Hallux valgus./vbočený palec/Po operaci jsem třetí měsíc a nekulhám a palec rovný,pohyblivý.Jsem překvapena a moje okolí také, rána zhojena a pohyblivost a citlivost se vrací.Škoda,že nemohu přiložit foto.Bolest po operaci byla,ale dala se utlumit a překonat.Opravdu šikovný a milý lékař.

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. Jiný

Pan doktor byl vždy příjemný milý a jednou když jsem byla na kontrole tak byl bohužel nemocný a já se dostala k panu primáři a uvěřia jsem mu ,že mi pomůže ,bohužel jsem na tom hůře než jsem byla ,každý den lituji ,pan doktor Landsperský to s pacienty myslí dobře ,není arogantní a vše vysvětli .Takových lékařů by mělo být více

Po dlouhé době konečně příjemný lékař s lidskym přístupem. Nepripadal jsem si jen jako cislo v poradniku, ale jako člověk, který je pro lekare dulezity a jehož problémy se lékař snaží skutečně vyřešit.

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. Jiný

Pan doktor je skvělý, moc si s ním rozumím.Návštěva u něj mi vždy zlepší náladu. Operoval mi kyčel, funguje náramně, je moc krásně udělaná. Moc doporučuji.

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s.

Pan doktor je vynikající doktor z lidským přístupem. Operoval mi koleno. Vyšetření u pana doktora vždy pečlivě, na otázky důvodně odpoví a navrhne další postup léčby. Pan doktor Landsperský je kvalitni odborník a velký profesionál.

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. operace kolena

Lidský přístup.
2 operace kolena a maximální spokojenost. Plastika Křížoveho vazů bez potíží teď jsem byla na laparoskopii a za 12hodin jsem šla domů :)

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. TEP kyčelního kloubu

Pan doktor Landsperský je nejen lidsky velmi příjemný, ale i velmi žádaný a úspěšný lékař, jsem mu velmi vděčná. Obrátila jsem se na něj, neboť v domě kde bydlím bylo u něho operováno šest lidí (jedna paní přes 80 let) a všichni krásně běhají a znám i další spokojené pacienty z blízkého okolí. Velmi děkuji a vřele doporučuji. Nebojte se operace u něho
Eva Kriegerbecková, Praha 8

Lidský,příjemný a šikovný ortoped. A navíc hezký :-) Pan doktor je trošičku ras,ale nemůžu si ho vynachválit...Doporučuji!!!!!