Brožíkova 12, Ústí nad Labem
Ord. PLD - akupunktura

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zobrazit ostatní praktických lékařů v okolí
Herbenova 20, Ústí Nad Labem-Město , Ústí nad Labem
Ord. praktického lékaře pro dospělé

Zobrazit ostatní praktických lékařů v okolí

Přidávám se ke špatnému hodnocení,doktor je nepříjemný , sestra protivná.Byla jsem tam jednou a stačilo to.

Výborný, nemám žádnou připomínku. Vždy poradí jak s léčbou dál. Komu se nelíbí aŤ si najde jiného lékaře. Ad

Příjemný a schopný lékař. Jeho ordinaci navštěvuji 5 let a nemám žádné připomínky.Vždy, jakmile jde o závažnější problém, pošle mě na další vyšetření a po té doporučí léčbu.

arogantní,nepříjemný člověk,jak má před koncem své ordinační doby a zjistí větší počet nás pacientů v čekárně,má dost na spěch,já jsem šel na kontrolu a za 2 minuty jsem byl venku,ovšem poplatky si nezapomene vzít nikdy...

Jsem velice spokojena, vždy ochotný, vyslechne a platí se přece všude, nechápu, že se tu každý tak diví...

Co Vám chybí? Co na to berete? Chcete zůstat doma? - takového lékaře dovedeu dělat sám!

je velmi dobrý a vstřícný nikdy jsem s ním
neměl problémy

výborný odborník

Ač jsem byla u něj v evidenci pět let viděla jsem ho jen jednou. Vstupní prohlídku obstarala sestra, tetanovku taky. Na tu jsem čekala 2 hodiny. Pak jsem vlítla do jináče a musel mi napsat nějaký blábol do těhotenský knížky. Žádná prohlídka, jen výslech o chorobách, výšce, váze....., ale "pohmatem břicha zjistil". To mě fakt nadzvedlo. Jo a taky jsem zjistila u pojišťovny, že si vyinkasoval prachy za preventivní prohlídku a to mě ani neviděl. Už mám jiného lékaře.

Když vidím, jak se to tu hezky rozjelo, tak se také přidám. Pokud pracujete i o víkendech, což většina z nás dnes dělá a v neděli je Vám tak strašně zle, že do práce jít prostě nemůžete. Tak v pondělí přijďte k "panu doktorovi" Kožouškovi a i když u něj jste roky a on ví co máte za práci, tak Vám neschopenku zpětně za neděli prostě nedá. Ale když budute na odchodu, tak na Vás hezky promluví: no a nebo Vám ji mohu napsat, ale za menší manipulační poplatek 250Kč (nevím kolik si říká teď, mě se toto týkalo v roce 2006). Úžasný přístup opravdu ...... Od té doby jsem se tam vícekrát neukázal. A vám všem doporučuji, udělejte totéž!!!