Adresy (2)

Karvinská hornická nemocnice a.s.
Zakladatelská 975/22, Karviná

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí
Ortopedická ambulance Bohumín (Karvinská hornická nemocnice)
Slezská 207, Karviná

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

7 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřený profil
Umístění: Karvinská hornická nemocnice a.s. Jiný

Bohužel velmi špatná zkušenost, která skončila reoperací po 5ti měsících ne-léčení. Mělo se jednat o běžnou plastiku křížového, kolenního vazu. Při operaci jsem byl při vědomí a sledoval průběh na obrazovce. Pan doktor Groman mi při operaci zalomil 3 kotvící šrouby, což se běžně nestává a rozhodně by se nemělo dít v takovém množství. Samozřejmě, z jeho vyjádření vše v pořádku. Bez bez předchozí konzultace implantoval štěp z dárce, přičemž, se mohla zvolit i šetrnější technika vlastního štěpu, který se uchytí mnohem lépe. Bohužel to se mnou ani na jedné předoperační kontrole neřekl. Výsledek: Po operaci neustále otoky, 4x punkce, hojení komplikované, špatné propnutí nohy i po 2 měsících rehabilitací. Po 5ti měsících jsem musel jít na reoperaci do soukromé kliniky, kde se zjistilo že vaz neplnil ani z 10% svoji funkci, byl potrhán a špatně ukotven, nohu nedržel jak měl. Chci touto cestou všechny varovat před případnou návštěvou tohoto ortopeda. Jan, 32

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřený profil

S panem doktorem Gromanem mám jen ty nejlepší zkušenosti. Věnoval mi veškerou pozornost a trpělivě odpověděl na každý můj dotaz.Jako ortoped dělá čest svému řemeslu. Jaromír Blinka

Ověřený profil

TAK PŘED TÍMTO PANEM DR.SMEKÁM ,JAK BYLO POPSÁNO UŽ DŘÍVE,PEČLIVÝ OCHOTNÝ VE VŠEM NA COKOLIV SE HO ZEPTÁTE VŽDY OCHOTNĚ VYSVĚTLÍ CO SE BUDE PROVÁDĚT A JÁ MĚL TU ČEST ŽE JSEM HO MOHL POZOROVAT PŘI PRÁCI NA SÁLE ,SICE JEN NA MONITORU ALE BYLO TO NĚCO TAK OHROMUJICÍHO ŽE PŘESTÁVÁTE VNÍMAT ČAS A BOLEST ABSOLUTNĚ ŽÁDNÁ.A CO MNE VYRAZILO DECH ŽE PO OPERACI PŘIŠEL PAN DR. GROMAN ZA MNOU NA POKOJ A PTAL SE MNE NA STAV.JE TO MOJE 3 OPERACE ALE NIKDO SE O MNE TAK NESTARAL JAKO PAN DOKTOR GROMAN A OSTATNÍ PERSONÁL. POVĚDĚT DĚKUJI MOC,JE V TOMTO PŘÍPADĚ DOST MÁLO. R.K.


Ověřený profil

Jsem po operaci a operoval mě tento pan doktor.............a musím jen chválit.Příjemný,milý,vše řekne.Všichni říkají,že tito ortopedi z Karvinské nemocnice jsou nejlepší.........A JE TO PRAVDA JSOU SUPER KLUCI!!!


K
Ověřený profil

U pana doktora mě čeká operace,ale zatím co jsem měla tu čest na mě působil velmi kladně.Sám si zašel pro karty pacientů,ochotně mi řekl co jsem chtěla vědět,co mě čeká a co potom.Nespěchal,nebylo to jako na běžící pásu což bylo velmi příjemné.Čekala jsem o hodinu déle než jsem byla objednána,ale vůbec mi to nevadilo.Tak pane doktore ještě,aby byla operace o.k.prý jste super odborník tak vám všichni koho operujete věříme.........tak pa na operačním stole :-))))))))))


V
Ověřený profil

velmi dobry pan doktor vše vysvětli.


Hodný, šikovný, ochotný, i když na první pohled tak nevypadá.


Došlo k chybě, zkuste to znovu