GynPro s.r.o

Gynekologická ambulance se nachází v Českém Těšíně na ulici Střelniční 19/267 (při vlakovém nádraží, naproti hotelu Piast).

V naší ambula...

Léčené nemoci

• Neplodnost
  • Močová inkontinence
  • Klimakterické potíže

• gynekologie a porodnictví

Umístění: GynPro s.r.o vedení těhotenství

Pan doktor je velice milý, vstřícný, vše podrobně vysvětlí a zkontroluje, nic nezanedbá a zajímá se o pacientku. Prostředí je příjemné a sestry jsou boží. Celkově nálada, prostředí v ordinaci v Českém Těšíně je naprosto bezvadné.

I když jsem preferovala vždy ženy gynekoložky, po špatných zkušenostech na Poliklinice v Těšíně jsem si vyhledala recenze na pana doktora Fialu a registrovala se u něj a musím říct, že to bylo to nejlepší rozhodnutí. Pan Filala je v širokém okolí jediný respektující a vzdělaný gynekolog. Jeho názory jsou na úrovni a pravidelně aktualizovány. Respektuje a přijímá názory WHO. Kojení po roce dítěte pro něj není nesmyslné, nebo dokonce škodlivé, jako u ostatních doktorů se kterými jsem se setkala, právě naopak. Stojí za názorem Světové Zdravotnické Organizace a podporuje kojení do samoodstavu. Podpoří, poradí.. Jediná škoda je, že i ostatní doktoři nemají snahu se takto informovat a dovzdělávat jako právě tento pan doktor, který by mohl všechny ostatní učit.
TOP! :)

Obešla jsem v těhotenství pár gynekologů a tento je pro mě opravdu jednička. Celé těhotenství jsem se těšila na prohlídky k němu až mi s úsměvem ukáže naše miminko, uklidní mě že je vše v pořádku a vždy dobře poradí a odpoví na všechny mé dotazy jakožto vystrašené prvorodičky :-) Za mě je to nejlepší lékař v Těšíně a těším se na druhé těhotenství kdy budu docházet jedině k němu.

Top a špička ve svém oboru!Lidský a zároveň profesionální přístup.U pana primáře je žena v těch nejlepších rukou.

Užasný doktor, vždy jsem nad míru spokojená. Chodím k němu ráda. Vždy poradí, vysvětlí. Při porodu mi zachránil život. Jsem mu moooc vděčná...takže jen DOPORUČUJI!!!

Velmi lidský přístup, profesionál v porodnictví i gynekologii.
Vstřícný a ochotný , chápe , že pacientka je člověk , který má i duši.

Pan primář, velice hodný, ochotná s lidským přístupem. Jedním slovem DOPORUČUJI !!!

Ještě jednou chci poděkovat touto cestou panu primáři Petru Fialovi gynekologického oddělení v karvinské nemocnici za jeho profesionální přístup. Vždy se mnou konzultoval můj problém, byl velmi laskavý a vlídný. Všem vřele doporučuji jeho odbornou péči.

Skvely lekar a primar porodnice v Karvine. Diky panu primari jsem pri porodu citila, ze jsem v dobrych rukou i presto, ze jsem mela obtizny porod. Rychle se ro9ioduje, prijemny, vstricny, chlap na svem miste. Diky take vsemu personalu, vsem doktorum, sestrickam i porodnim asistentkam. Urcite plati pravidlo-Jaky sef, takovy kolektiv a pohoda na pracovisti.

Pan primář je výborný,obětavý a ochotný lékař. Myslím že lepšiho v Českém Těšíně nenajdete, jsem s ním velmi spokojena.