GynPro s.r.o

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Antikoncepce

Běžný termín

Cvičení v těhotenství +3 Více

Operační léčba

Preventivní prohlídky

Vedení těhotenství

Gynekologická ambulance se nachází v Českém Těšíně na ulici Střelniční 19/267 (při vlakovém nádraží, naproti hotelu Piast). V naší ambulanci ošetříme...

• neplodnost

Operační léčba

Preventivní prohlídky

Vedení těhotenství

GynPro s.r.o

Obešla jsem v těhotenství pár gynekologů a tento je pro mě opravdu jednička. Celé těhotenství jsem se těšila na prohlídky k němu až mi s úsměvem ukáže naše miminko, uklidní mě že je vše v pořádku a vždy dobře poradí a odpoví na všechny mé dotazy jakožto vystrašené prvorodičky :-) Za mě je to nejlepší lékař v Těšíně a těším se na druhé těhotenství kdy budu docházet jedině k němu.

Top a špička ve svém oboru!Lidský a zároveň profesionální přístup.U pana primáře je žena v těch nejlepších rukou.

Užasný doktor, vždy jsem nad míru spokojená. Chodím k němu ráda. Vždy poradí, vysvětlí. Při porodu mi zachránil život. Jsem mu moooc vděčná...takže jen DOPORUČUJI!!!

Velmi lidský přístup, profesionál v porodnictví i gynekologii.
Vstřícný a ochotný , chápe , že pacientka je člověk , který má i duši.

Pan primář, velice hodný, ochotná s lidským přístupem. Jedním slovem DOPORUČUJI !!!

Ještě jednou chci poděkovat touto cestou panu primáři Petru Fialovi gynekologického oddělení v karvinské nemocnici za jeho profesionální přístup. Vždy se mnou konzultoval můj problém, byl velmi laskavý a vlídný. Všem vřele doporučuji jeho odbornou péči.

Skvely lekar a primar porodnice v Karvine. Diky panu primari jsem pri porodu citila, ze jsem v dobrych rukou i presto, ze jsem mela obtizny porod. Rychle se ro9ioduje, prijemny, vstricny, chlap na svem miste. Diky take vsemu personalu, vsem doktorum, sestrickam i porodnim asistentkam. Urcite plati pravidlo-Jaky sef, takovy kolektiv a pohoda na pracovisti.

Pan primář je výborný,obětavý a ochotný lékař. Myslím že lepšiho v Českém Těšíně nenajdete, jsem s ním velmi spokojena.

Dobrý den,
pan primář Fiala je skvělý lékař, milý člověk, stále s úsměvem na tváři. Jsem ráda, že mne přijal jako svou pacientku. Vždy trpělivě a srozumitelně odpoví mé dotazy.

Vždy jsem se mohla na pana primáře spolehnout,je ochotný, a skvělý odborník. Díky němu mám dvě zdravé dcery. Neměnila bych.

• neplodnost
  • močová inkontinence