Umístění: STOMATOLOGIA s.r.o., praktický lékař s laborat. Jiný

Musím zde přidat svou pozitivní zkušenost s panem doktorem. Nečekal jsem, že vytrhnutí zdravého zubu může být skutečně naprosto bezbolestné. Kdyby mi toto někdo řekl před zákrokem, budu si myslet, že se ten dotyčný zbláznil. To, když mi pak doktor řekl, že nic neucítím, byla naprosto přesné. Injekce a samotné vytrhnutí zubu mi připadalo, jako bych byl pouze někde na návštěvě. Všechno proběhlo okamžitě a zdarma. Toto jsem opravdu nečekal. I komunikace z jeho strany byla dokonalá, je vidět, že je to opravdu profesionál

Pan Primář Petr Cwik je opravdový Profesionál. Se svoji sestrou jsou výborně sehraní a je radost být jejich pacientem.
Dnes jsem byl u pana Primáře s další osmičkou, již třetí. Pokaždé byl zákrok bezbolestný, i když první dvě osmičky byly trochu komplikované, tak pan Primář si s nimi hravě poradil.
Děkuji Vám moc za Vaší odbornou práci, byla veliká čest být vaším pacientem.
Radek Koval

Nedávno mi pán primář trhal zub,od dětských let mám ze zubní ordinace panickou hrůzu a vždy jsem rád,když se mohu zvednou ze zubařského křesla a rychle jít pryč:-)Pán primář Cwik je opravdu machr a hlavně člověk na svém místě.Vše lidsky vysvětlí a pacienta uklidní k takřka bezbolestnému zákroku.Tohoto Pána doktora se sestrou mohu jen doporučit!! Jen škoda,že takových pánů doktorů s velkým "P" bude stále méně a méně:-( Moc dobře nechápu zdejší negativní reakce?!
Jiří Cyrus Hlučín

K panu Primáři chodím již cca 15 let a celou dobu jsem vždy odcházel z ordinace s pocitem, že se mi v ústech "hrabal" odborník. A to opravdu s velkým O. Ano, každý jsme povahově nějací, mnohé zde napsané o chování je částečně pravdivé, ale věřím, že pan Primář je dobrý a poctivý člověk a sestra také. To chování je jakási obálka, aby každý pacient věděl, kdo je v ordinaci pánem. Důležité jsou výsledky a kvalita práce a ta zde je. Právě dnes jsem byl u pana Primáře asi naposled, jelikož doby se mění a on už nyní vykonává jen chirurgii a složité zákroky- proč asi? Ale i tak se mě ujal s oteklou tváří, udělal spoustu zákroku a ještě k tomu zdarma. Největší problém je v tom, že nevím, kde budu chodit následně. V dnešní době je stomatologie na nějaké divné cestě, kde nikoho nezajímá, že vás bolí chrup- mají přece plno. Dokonce i pan Primář hodnotí dnešní situaci jako kritickou. Lékaři, kteří neumějí vytrhnou zub a posílají pacienty k panu Primáři, by se měli zamyslet a novodobé slečinky s titulem MDDr. i před panem Primářem poklonit. O etice a empatii je totiž na škole neučili. Ony si myslí, že stačí dát do čekárny televizi s hudebním programem. Všem ale není pětadvacet let... Tímto panu Primáři děkuji za vše. Zdeněk Šindlář, Hlučín

Před léty mi trhal osmičku, velmi komplikovaný případ.Udělal to sice dobře, ale jeho chování - deptající ke mně mi celou léčbu jenom zkomplikovalo. Hned před zákrokem mě srazil, že osmičky se trhají hned jak narostou, že jsem si je měla nechat vytrhnout hned v 16 letech. Mi bylo 26 a ta osmička, kterou mi trhal, mi vyrostla až po dvacátém roce. Tak tomu nerozumím, proč měl potřebu mi "vymývat mozek". Umí dodržet objednací čas. Pěkné chování má jen ke známým.

Racionální přístup,perfektní ošetření bez čekání.Spokojený pacient T.

K panu doktorovi chodím já i celá moje rodina již mnoho let a s prací a přístupem jeho i jeho sestřičky jsme maximálně spokojeni. Ošetření vždy zcela bezbolestné, rychlé, bez čekání, po náhodné návštěvě jiného lékaře během dovolené jsme se znovu ubezpečili, že bychom nikdy nechtěli měnit a doufáme, že ještě mnoho let budeme k tomuto lékaři a jeho sestře moci chodit.

Ač je jeho práce velmi dobrá, jeho přístup k lidem je neskutečně chladný, nepříjemný a po této návštěvě jsem přemýšlela, zda to nebyl zlý sen!!!! Sestra mě seřvala jako fracka a při vstupu do ordinace na mě čekal sám satan! Jako pomáhající pracovník musím uznat, že takové chování je neodpustitelné a je jen na nás, pacientech, abychom takové chování nepodporovali a konečně si stěžovali. Jeho syndrom vyhoření naznačuje, že takový lékař nemůže léčit, a už vůbec NE lidi!!

Vynikající lékař, trochu strohý,ošetření perfektní,žádné čekání.M.K.Hlučín

S tímto lékařem mám již 18 let ty nejlepší zkušenosti.Ošetřní je perfektní a bez čekání.Mohu jen doporučit.Pacient z Děhylova.