STOMATOLOGIA s.r.o., praktický lékař s laborat.

(32 názorů)
Zobrazit lékaře

O nás

Ordinace

STOMATOLOGIA s.r.o., praktický lékař s laborat.

Školní 1/637

74801 , Hlučín , moravskoslezský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

 • Vladimír Kozlovský

  Zubař, MUDr.

  • Jestli se mluví o tom fousatém dědovi z Hlučína, kterému se již dlouho nechce dělat zuby, tak si rychle pomáhejte pryč. Protože za pár let zjistíte jak máte zanedbaný chrup, neléčené záněty a rozběhnutou paradentozu.
   Zachraňte si zuby včas. Ať mu nekřivdím - PŘED DVACETI LETY BYL OPRAVDU KAPACITA, ALE TO JE DÁVNO MINULOST.

  • Na běžné prohlídky mám jiného zubaře nemohu hodnotit, ale na paradentózu je opravdu odborník a hodně mi v tomto pomohl. V okolí je málo zubařu, kteří se tímto problémem zabývají.

  Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře


 • Lea Kiková

  Zubař, MUDr.

  • E

   Nejlepší zubařka, kterou znám. Velmi precizní, svědomitá, vstřícná a hodná.. zákroky rukou této paní Doktorky skoro nebolí :)!

  • Skvělá zubařka, pečlivá, citlivá - svědčí o tom i plná čekárna a dlouhé objednací termíny

  Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře


 • Petr Cwik

  Zubař, MUDr.

  • Pan Primář Petr Cwik je opravdový Profesionál. Se svoji sestrou jsou výborně sehraní a je radost být jejich pacientem.
   Dnes jsem byl u pana Primáře s další osmičkou, již třetí. Pokaždé byl zákrok bezbolestný, i když první dvě osmičky byly trochu komplikované, tak pan Primář si s nimi hravě poradil.
   Děkuji Vám moc za Vaší odbornou práci, byla veliká čest být vaším pacientem.
   Radek Koval

  • Nedávno mi pán primář trhal zub,od dětských let mám ze zubní ordinace panickou hrůzu a vždy jsem rád,když se mohu zvednou ze zubařského křesla a rychle jít pryč:-)Pán primář Cwik je opravdu machr a hlavně člověk na svém místě.Vše lidsky vysvětlí a pacienta uklidní k takřka bezbolestnému zákroku.Tohoto Pána doktora se sestrou mohu jen doporučit!! Jen škoda,že takových pánů doktorů s velkým "P" bude stále méně a méně:-( Moc dobře nechápu zdejší negativní reakce?!
   Jiří Cyrus Hlučín

  Podívejte se na všechny názory (17) na lékaře


 • Jaroslava Micková

  Zubař, MUDr.

  • K
   Umístění: STOMATOLOGIA s.r.o., praktický lékař s laborat.

   Nikdy víc. Zubní kazy se řeší teprve až zub bolí, kdy následná plomba zpravidla asi po měsíci stejně vypadne a jde se znovu. Kanálky se neřeší, radši se trhá. Paní doktorka sice rentgen udělá, ale jen v případě že si stěžujete, že vám asi rostou osmičky a na ten stejný rentgen pak kouká dalších 5 let. Opravdu nedoporučuji. Sice za nic neplatíte, ale jakmile přejdete k jinému zubaři tak se budete akorát bít do hlavy.

  • T
   Umístění: STOMATOLOGIA s.r.o., praktický lékař s laborat.Služby: Plomba

   Arogantní a drzá..vypadla mi na předním zubu plomba, (její práce) přišel jsem a zeptal jsem se jestli by byla schopná mi to zpravit, sedl jsem si podívala dala tam něco a pak mi začne vrtat do dásně sice nevím proč a nemělo to s tím žádnou spojitost..a řekla mi drze tohle není normální tohle nebudu ošetřovat protože mi z toho začla téct krev. Aji mentál pochopí že z toho začne téct krev když do toho někdo vrtne. Objednal jsem se k hygienikovy a ten má volno až za 2 měsíce přišel jsem teda druhý den za Mickovou a řekl, jestli by byla ochotná to zpravit protože to blbě vypadá (díra v předním zubě).,řekla že ne,že ji to nezajímá a že to není její problém až si zajedu do Ostravy nebo něco najdu na internetu..Ochota nulová. Doporučuji k ní nechodit a najít si lepšího zubaře. Akorát bude na vás drzá,arogantní a ochota žádná. A není to jen v mém případě.

  Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře