Služby

Specialisté

Názory o lékařích (3)

MUDr. Petr Cwik Jiný

Musím zde přidat svou pozitivní zkušenost s panem doktorem. Nečekal jsem, že vytrhnutí zdravého zubu může být skutečně naprosto bezbolestné. Kdyby mi toto někdo řekl před zákrokem, budu si myslet, že se ten dotyčný zbláznil. To, když mi pak doktor řekl, že nic neucítím, byla naprosto přesné. Injekce a samotné vytrhnutí zubu mi připadalo, jako bych byl pouze někde na návštěvě. Všechno proběhlo okamžitě a zdarma. Toto jsem opravdu nečekal. I komunikace z jeho strany byla dokonalá, je vidět, že je to opravdu profesionál

MUDr. Jaroslava Micková

Nikdy víc. Zubní kazy se řeší teprve až zub bolí, kdy následná plomba zpravidla asi po měsíci stejně vypadne a jde se znovu. Kanálky se neřeší, radši se trhá. Paní doktorka sice rentgen udělá, ale jen v případě že si stěžujete, že vám asi rostou osmičky a na ten stejný rentgen pak kouká dalších 5 let. Opravdu nedoporučuji. Sice za nic neplatíte, ale jakmile přejdete k jinému zubaři tak se budete akorát bít do hlavy.

MUDr. Jaroslava Micková Plomba

Arogantní a drzá..vypadla mi na předním zubu plomba, (její práce) přišel jsem a zeptal jsem se jestli by byla schopná mi to zpravit, sedl jsem si podívala dala tam něco a pak mi začne vrtat do dásně sice nevím proč a nemělo to s tím žádnou spojitost..a řekla mi drze tohle není normální tohle nebudu ošetřovat protože mi z toho začla téct krev. Aji mentál pochopí že z toho začne téct krev když do toho někdo vrtne. Objednal jsem se k hygienikovy a ten má volno až za 2 měsíce přišel jsem teda druhý den za Mickovou a řekl, jestli by byla ochotná to zpravit protože to blbě vypadá (díra v předním zubě).,řekla že ne,že ji to nezajímá a že to není její problém až si zajedu do Ostravy nebo něco najdu na internetu..Ochota nulová. Doporučuji k ní nechodit a najít si lepšího zubaře. Akorát bude na vás drzá,arogantní a ochota žádná. A není to jen v mém případě.

Kontakt

Školní 1/637, Hlučín 74801 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna