STOMATOLOGIA s.r.o., praktický lékař s laborat.

(3 názory)
Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

STOMATOLOGIA s.r.o., praktický lékař s laborat.

Školní 1/637

74801 , Hlučín , moravskoslezský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Názory o lékařích

Obecné skóre

  P
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Petr Cwik Jiný

  Musím zde přidat svou pozitivní zkušenost s panem doktorem. Nečekal jsem, že vytrhnutí zdravého zubu může být skutečně naprosto bezbolestné. Kdyby mi toto někdo řekl před zákrokem, budu si myslet, že se ten dotyčný zbláznil. To, když mi pak doktor řekl, že nic neucítím, byla naprosto přesné. Injekce a samotné vytrhnutí zubu mi připadalo, jako bych byl pouze někde na návštěvě. Všechno proběhlo okamžitě a zdarma. Toto jsem opravdu nečekal. I komunikace z jeho strany byla dokonalá, je vidět, že je to opravdu profesionál

  K
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Jaroslava Micková

  Nikdy víc. Zubní kazy se řeší teprve až zub bolí, kdy následná plomba zpravidla asi po měsíci stejně vypadne a jde se znovu. Kanálky se neřeší, radši se trhá. Paní doktorka sice rentgen udělá, ale jen v případě že si stěžujete, že vám asi rostou osmičky a na ten stejný rentgen pak kouká dalších 5 let. Opravdu nedoporučuji. Sice za nic neplatíte, ale jakmile přejdete k jinému zubaři tak se budete akorát bít do hlavy.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  T
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Jaroslava Micková Plomba

  Arogantní a drzá..vypadla mi na předním zubu plomba, (její práce) přišel jsem a zeptal jsem se jestli by byla schopná mi to zpravit, sedl jsem si podívala dala tam něco a pak mi začne vrtat do dásně sice nevím proč a nemělo to s tím žádnou spojitost..a řekla mi drze tohle není normální tohle nebudu ošetřovat protože mi z toho začla téct krev. Aji mentál pochopí že z toho začne téct krev když do toho někdo vrtne. Objednal jsem se k hygienikovy a ten má volno až za 2 měsíce přišel jsem teda druhý den za Mickovou a řekl, jestli by byla ochotná to zpravit protože to blbě vypadá (díra v předním zubě).,řekla že ne,že ji to nezajímá a že to není její problém až si zajedu do Ostravy nebo něco najdu na internetu..Ochota nulová. Doporučuji k ní nechodit a najít si lepšího zubaře. Akorát bude na vás drzá,arogantní a ochota žádná. A není to jen v mém případě.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  Došlo k chybě, zkuste to znovu