Petr Cvrček, chirurg Prachatice

MUDr. Petr Cvrček

Uložit

Chirurg Více

27 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Nemocniční 204, Prachatice
Chirurgická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Pro mne absolutní špička. Odborník na svém místě, chodím k němu už roky. Pravda, čekací doba je dlouhá, ordinuje jen dopoledne, ale vzhledem k jeho věku je to pochopitelné. Je ochotný, vstřícný, pomůže, nechybí mu lidskost, ani humor.


M
Ověřeny pacient

K pánu doktorovi Cvrčkovi som šla so strachom... Bolo mi povedané síce len "Cvrček je dost rázný", ale ja som si pod tým predstavila samé negatíva. O čo vačšie bolo moje prekvapenie - profesionalita i prístup boli skvelé, a to u oboch MUDr. Nechýbal ani výborný vtip až ostrovtip.

Sú výborný tým a mňa zdesilo až to, keď pán doktor povedal, že pracuje už (viac než 40, presné číslo neviem) rokov. Chcela by som, aby tu bol čo najdlhšie, ale musím byť realistka, že... Zatiaľ ale posobí strašne mlado a schopne, vobec by som mu nehádala taký vek!


E
Ověřeny pacient

lidský přístup, odborník kterých je málo, i když něco bolí dokáže člověka rozesmát a moc hezký přístup k dětem, to jsou samé kvality a to čekání to je hold daň za všechny ty kvality, co budeme dělat až půjde do důchodu..... už teď se toho hrozím


V
Ověřeny pacient

Také já se připojují k řadě příznivců pana doktora Cvrčka - odborník na svém místě s lidským přístupem s užasným smyslem pro humor. Přeju panu doktorovi hodne sil a pevné zdraví, aby nás mohl ještě dlouho léčit - poněvadž jít na chir. ambulanci nahoru do nemocnice je jen pro jedince kteří nelpí na životě !!!


A
Ověřeny pacient

Bez debat SKVĚLÝ odborník a ještě ke všemu s lidským přístupem :-) To se vidí opravdu jen málokde ( a jak udávájí ostatní - rozhodně ne v PT nemocnici na chirurgické ambulanci, kde to ani prima sestřičky prostě nezachrání)


H
Ověřeny pacient

Když jsem si přečetla výše uvedené není co dodat. Máme nejlepšího chirurga a jsme na to právem pyšní. Co dokáží chirurgové v Prachatické nemocnici je neuvěřitelné a pan doktor Cvrček napravuje jejich když to nazvu slušně "šlápnutí vedle". Přeji Vám pane doktore hodně zdraví aby jste nás ještě dlouho mohl ošetřovat, aby Vám i nadále zůstal Váš nezaměnitelný humor. A díky pane doktore za vše.


K

I já se přikláním k hodnocení předešlých pacientů.Máme obrovské štěstí,že žijeme v oblasti, kde PAN doktor působí. Díky.


Mudr. Petr Cvrček je určitě nejlepší chirurg,
kterého známe. Vždy je velmi ochotný,milý a vynikající odborník s lidským přístupem. Na každého pacienta si udělá čas, vše v klidu vysvětlí.
Přejeme mu, ať je stále fit a ještě dlouho nás bude ošetřovat.
Děkujeme a hodně zdraví přeje za celou širokou rodinu Ema V.


Skvělý lékař, vynikající odborník s lidským přístupem.Neznám lepšího.


Ověřeny pacient

Já dávám jedničku za ochotu pana doktora pomoci i tam, kde by nemusel, a za zájem o věci veřejné.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti