Petr Cvrček, chirurg Prachatice

MUDr. Petr Cvrček

Chirurg Více

Nemocniční 204, Prachatice
Chirurgická ambulance

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Pro mne absolutní špička. Odborník na svém místě, chodím k němu už roky. Pravda, čekací doba je dlouhá, ordinuje jen dopoledne, ale vzhledem k jeho věku je to pochopitelné. Je ochotný, vstřícný, pomůže, nechybí mu lidskost, ani humor.

K pánu doktorovi Cvrčkovi som šla so strachom... Bolo mi povedané síce len "Cvrček je dost rázný", ale ja som si pod tým predstavila samé negatíva. O čo vačšie bolo moje prekvapenie - profesionalita i prístup boli skvelé, a to u oboch MUDr. Nechýbal ani výborný vtip až ostrovtip.

Sú výborný tým a mňa zdesilo až to, keď pán doktor povedal, že pracuje už (viac než 40, presné číslo neviem) rokov. Chcela by som, aby tu bol čo najdlhšie, ale musím byť realistka, že... Zatiaľ ale posobí strašne mlado a schopne, vobec by som mu nehádala taký vek!

lidský přístup, odborník kterých je málo, i když něco bolí dokáže člověka rozesmát a moc hezký přístup k dětem, to jsou samé kvality a to čekání to je hold daň za všechny ty kvality, co budeme dělat až půjde do důchodu..... už teď se toho hrozím

Také já se připojují k řadě příznivců pana doktora Cvrčka - odborník na svém místě s lidským přístupem s užasným smyslem pro humor. Přeju panu doktorovi hodne sil a pevné zdraví, aby nás mohl ještě dlouho léčit - poněvadž jít na chir. ambulanci nahoru do nemocnice je jen pro jedince kteří nelpí na životě !!!

Bez debat SKVĚLÝ odborník a ještě ke všemu s lidským přístupem :-) To se vidí opravdu jen málokde ( a jak udávájí ostatní - rozhodně ne v PT nemocnici na chirurgické ambulanci, kde to ani prima sestřičky prostě nezachrání)

Když jsem si přečetla výše uvedené není co dodat. Máme nejlepšího chirurga a jsme na to právem pyšní. Co dokáží chirurgové v Prachatické nemocnici je neuvěřitelné a pan doktor Cvrček napravuje jejich když to nazvu slušně "šlápnutí vedle". Přeji Vám pane doktore hodně zdraví aby jste nás ještě dlouho mohl ošetřovat, aby Vám i nadále zůstal Váš nezaměnitelný humor. A díky pane doktore za vše.

I já se přikláním k hodnocení předešlých pacientů.Máme obrovské štěstí,že žijeme v oblasti, kde PAN doktor působí. Díky.

Mudr. Petr Cvrček je určitě nejlepší chirurg,
kterého známe. Vždy je velmi ochotný,milý a vynikající odborník s lidským přístupem. Na každého pacienta si udělá čas, vše v klidu vysvětlí.
Přejeme mu, ať je stále fit a ještě dlouho nás bude ošetřovat.
Děkujeme a hodně zdraví přeje za celou širokou rodinu Ema V.

Skvělý lékař, vynikající odborník s lidským přístupem.Neznám lepšího.

Já dávám jedničku za ochotu pana doktora pomoci i tam, kde by nemusel, a za zájem o věci veřejné.